Вольєр своїми руками

Тема у розділі 'Живность', створена користувачем wellfare, 3 тра 2013.

  1. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    на столі при прихватках діагональ співпадає, після зарювання втікло на 5 мм
     
  2. wellfare

    wellfare Інженер

    Повідомлення:
    400
    Симпатії:
    891
    Адреса:
    Україна
    Потрібно слідкувати під час зварювання за кутами,побачили яку сторону потягнуло відразу варите сусідню.Не думаю,що зможу пояснити письмово,як писав раніше,має значення зварюваний матеріал.Профільну трубу або кутник крутить по-своєму.
     
  3. avmisar

    avmisar Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Хмельницкий
    Доброго всім часу.
    Теж збираюся зробити вольєр, але для економії хочу каркас робити з дерев"яних брусків 50*50.
    В мене питання по заповненню: чув, що для собак сітка портить зір і щоб не навредити йому здоров"я треба робити з вертикальних або горизонтальних пруткіх. Хто що про це чув чи знає?
     
  4. wellfare

    wellfare Інженер

    Повідомлення:
    400
    Симпатії:
    891
    Адреса:
    Україна
    Зір в собаки скоріш зіпсується від старості,ніж від сітки.Хоча якщо втулить рябицю з розміром комірки 10х10мм,то все може бути.В мене сітка канілірована з розміром комірки 50х50мм,товщина проволки 3мм.З прутків вольєр мені в рази дорожче б обійшовся.
     
    Руня подобається це.
  5. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Доброго:Hi:.
    Я пока з вальєром пролітаю, тисну знову в РФ робити типу :
     

    Вкладення:

    • DSC01016.JPG
      DSC01016.JPG
      Розмір файлу:
      881,9 КБ
      Переглядів:
      176
  6. wellfare

    wellfare Інженер

    Повідомлення:
    400
    Симпатії:
    891
    Адреса:
    Україна
    Закинув крокви,та підготував рейку під профнастил.Вечорами готую дошки для обшивки бокових стін.[​IMG][​IMG]
     
    orex_ та Andrii_M подобається це.
  7. земляк

    земляк Інженер

    Повідомлення:
    802
    Симпатії:
    867
    Адреса:
    трускавець
    PA010874.JPG
    Вольєр гарний виходить.Але якось мені не ув’язуються такі речі як "вірний друг" і ланц.Як на мене то й вольєр це мала тюрма.Мій вірний друг живе без вольєра,спить в хаті.Він же друг-Дружок.
    P7121027.JPG
     
    orex_ та Andrii_M подобається це.
  8. wellfare

    wellfare Інженер

    Повідомлення:
    400
    Симпатії:
    891
    Адреса:
    Україна
    Для мене то він вірний друг,а для інших?Якщо буде бігати на подвір`ї то ніхто не зайде.Якщо пустити в будинок доведеться сім`ю виселяти,характер в нього складний,ніби слухає,а не знаєш чого чекати.Його мені через те й віддали,бо на полюванні вів себе не адекватно - полював на мисливців.Планую на ніч його випускати з вольєру,але не знаю які будуть наслідки.Коли йому було біля року випустив,дружина до цих пір перетрощений квітник мені згадує.А за своїм песиком я добре слідкую.Не думаю,що кожен власник,який живе в селі,приділяє свому улюбленцю стільки уваги.
     
    orex_ подобається це.
  9. земляк

    земляк Інженер

    Повідомлення:
    802
    Симпатії:
    867
    Адреса:
    трускавець
    Так це ж добре.Нема чого шастати по чужому подвір’ї :-D.А якщо серйозно то не важко ж поставити дзвінок на фіртку,хоча думаю і без дзвінка друг дасть знати ,що прийшли гості.В мене теж були ті самі проблеми:і з квітником ,і з сусідами.Город відгородив парканчиком(правда зараз він його перемахує на раз),але жінка його трохи виховує.Хоча збої теж бувають.Ну ,а як же без збитків:).Сусіди те ж з часом звиклися з ним(крім поштарки)Те,що ви за своїм другом добре доглядаєте,я й не підважую.Просто в мене своє відношення до тварин взагалі,і до собак зокрема.Я як бачу собаку на ланці мене аж трусить.Неправильно це.Колись і людей на ланці тримали і рахували ,що це правильно.А так до слова.В сусідній Польщі прийняли закон ,який забороняє тримати собаку на ланці.​
    А взагалі то я жодним чином не хотів вас образити.В кожного своє відношення до братів наших менших.beer
     
  10. wellfare

    wellfare Інженер

    Повідомлення:
    400
    Симпатії:
    891
    Адреса:
    Україна
    Повністю Вас в цьому підтримую.[​IMG]Але не завжди умови дозволяють поводитись так як хочеться.[​IMG]
     

Поділитися цією сторінкою