Мультіварка:)

Тема у розділі 'Готовим сами', створена користувачем Makaliska, 30 кві 2013.

  1. tairov77

    tairov77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.887
    Симпатії:
    14.431
    Адреса:
    Turkey. Antalya
    Плов приготовленный не на костре из лиственных дров, не в чугунном казане и без баранины считается рисовой кашей.:Hi:
     
    lleka, sov1178, Имбирное печенье СД та ще 1-му подобається це.
  2. Galamigo

    Galamigo Прораб

    Повідомлення:
    263
    Симпатії:
    325
    Не знаю на каком еще языке писать. Что ни напиши , непременно кто-нибудь тебя поймет превратно. Я принципиальный противник любых религий и первая претензия именно к тому, что обычную пароварку снабжают таймером , обзывают новым названием с приставкой "мульти-, супер-, гипер-, пупер-", на этом все нано-технологии заканчиваются, но цена увеличивается в разы, а у домохозяек появляется новый фетиш.
     
    Т.М. та Энки подобається це.
  3. optimalist

    optimalist Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.675
    Симпатії:
    9.315
    Адреса:
    Київ
    Я же говорю - заблуждаетесь. Это не пароварка. А обычная кастрюля с тефлоновым покрытием, которая ставится на электрическую плитку с таймером. Идет не обработка паром, а самая обычная варка продуктов в воде. Ну и не без пара, конечно. Там есть вкладыш для варки чисто паром, но это вспомогательный режим. Первоначальное предназначение - только варка риса и рисовой каши с мясом (да это не совсем плов, а все-таки более легкий для желудка продукт). Соответственно подобран режим. Та же гречневая каша мне нравится больше, сваренная в обычной кастрюле. А так в ней, конечно, можно и борщ варить, если поочередно забрасывать необходимые продукты. Кстати, вовсе необязательно покупать дорогую, все равно их все делают в Китае. В более дорогих есть еще нагревательные элементы сверху, а не только внизу, и в них можно выпекать.
     
  4. Пандуся

    Пандуся Інженер

    Повідомлення:
    196
    Симпатії:
    639
    Адреса:
    м. Хмельницький
    Вчора в політичній темі хлопці висловлювали свої думки про мультиварки, в основному негативні. Головний аргумент, це те, що на плиті смачніше. Знаєте, і на плиті можна зварити борщ тіпа " щі, хоть х.й палащі", а якщо руки ростуть звідки треба,то і мультиварці можна зварити борщ, що за вуха не відтягнеш. Я вже мовчу пронезамінну допомогу сучасним жінкам. Наприклад, в скороварці я тушу мясо в гірчичному соусі або тефтелі з овочами або кроля в сметані, а в мультиварку гречку або рис. Все включила і пішла гуляти на 2 часа з дитиною, приїхав чоловік з роботи, а в нас готова вечеря стоїть на підігріві. Звичайно духовку мультиварка не замінить, але бисквіти виходять чудові в мультиварці. ( у мене 2 мультиварки, одна звичайна, а др. мультиварка скороварка ) .
    --- добавлено: 11 авг 2014 в 10:22 ---
    З сьогдшішнього, налила води ,поклала два стегна з домашньої курочки, цибульку, лаврушку, сіль, моркву. Натиснула кнопку і забула. Бульон готовий.
     
    Останнє редагування модератором: 19 сер 2014
    Makaliska, blossem, sunnira та ще 1-му подобається це.
  5. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    народ, та не в приладі (мультиварці) діло, може бути все простіше: що робити ці дві години, коли нема дитини, щоб з нею гуляти?..:)
    Суперечка двох ракурсів на яйце: для одних воно кругле, для других - овальне. Наприклад є такі користувачі (я до них належу), які ці дві години не виділять на відпустку від роботи, а ще глибше "зариються" в роботу - город підуть копати, наприклад. А копати город - це не борщ варити..:) Тому і на рівні підсвідомості виникає спротив всяким приладам, так як реально в цілому не отримуємо полегшення, а додаткові мозолі. Варіації такого ефекту можуть бути дуже різноманітні, але ефект це викликається саме тим - від страху загубити почуття потрібності до паніки перед додатковими навантаженнями.
    ТОму і комбайни кухонні стоять без діла (мити після користування надоїло).
    Мультиварки не хочу принципово. Не категорично, але принципово.
    це вже "перебір", як же тоді святкувати, коли на будень такі смаколики? Хоча, пардон, це Ваш будень..:)
     
    Останнє редагування: 11 сер 2014
    Энки подобається це.
  6. Пандуся

    Пандуся Інженер

    Повідомлення:
    196
    Симпатії:
    639
    Адреса:
    м. Хмельницький
    Але ж город все одно рано чи пізно прийдеться копати. Або копєте ,коли мультиварка готує вечерю, або готуєте вечерю, а потім копаєте город.
     
    sunnira подобається це.
  7. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    та тут вступають в дію інші пріорітети (якщо можна так казати), а саме священнодійство приготування їжі, зокрема вечері.. Це навіть в релігії відмічено: "Тайна вечеря".. (Хоча їсти на ніч забороняють всі дієтологи..:))
    Мультиварка нівелює цю магію вечері і зводить до механічного закидування продуктів у посуд.. і все.
    А де думки про світле завтра?, а де думки про подяку за прожитий день?
    Ми переживаємо, обдумуємо, плануємо "завтра" коли готуємо традиційно, на кухні, руками. Ця робота дає нам час для таких роздумів, саме з цією роботою можна щось спланувати, помедитувати.. готуючи їжу для нашого фізичного тіла, ми годуємо наше духовне тіло (душу). Правда, приємно чути вислів "..зроблено з душею", "..зроблено душевно."?
    ( зараз випало з життя таке поняття як "домашнє вогнище", хтось ще нудьгує за ним, будуючи всякі комплекси барбекю на подвірї чи хоча б камін у хаті)
    Все це випадає з процесу приготування їжі мультиваркою, а отже з життя.
    Звичайно, життя змінюється і ми змінюємось разом із ним. Мультиварка - черговий крок життя..:)
     
    Andrii_M та Энки подобається це.
  8. Пандуся

    Пандуся Інженер

    Повідомлення:
    196
    Симпатії:
    639
    Адреса:
    м. Хмельницький
    Чесно кажучи, заздрю вам, що ви маєте можливість готувати спокійно, медитуючи,розмірковуючи.Нажаль я такої можливості не маю, хоча дуже полюбляю цю справу.
     
    Makaliska, Т.М. та sunnira подобається це.
  9. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    ну не зовсім так повільно-спокійно, але в приємному темпі, без "пригорання" :)
    В один час "відібрав" в дружини обовязок готувати сніданок (сам почав готувати, для всіх) - через деякий час вона впала в депресію.. Прийшлось делікатно знову передоручити їй таку справу.. депресія пройшла :)
     
    Пандуся подобається це.
  10. Пандуся

    Пандуся Інженер

    Повідомлення:
    196
    Симпатії:
    639
    Адреса:
    м. Хмельницький
    Розумію вашу дружину.
    Коли син попадає в реанімацію я печу пиріжки(ну заспокоює це мене), а мама іде полоти(сапати) город.
     

Поділитися цією сторінкою