Гойдалка

Тема у розділі 'Постройки на участке', створена користувачем Voyutichi, 29 кві 2013.

  1. Makaliska

    Makaliska Бригадир

    Повідомлення:
    97
    Симпатії:
    118
    Адреса:
    Київська область, Бориспільский район
    На жаль за 400 грн в "Эпісентрі" нічого не купиш. Там мотлох теж дорогий. В тому році сама гойдалку купувала тому в цінах обізнана. Як що збираєтесь самі її робити, то можна просто піти у магазин, вподобати собі якусь і пофотать. А дома вже намалювати і подумати як:) її зробити. А ось такі приклади є у мене. Качель. 2.jpg Качель. 3.jpg Качель. 4.jpg Качель. 5.jpg Качель. 6.jpg Качели. 9.jpg Качели. 8.jpg Качели.11.jpeg Качели. 10.jpg Качель. 7.jpg
     
    Voyutichi, Iggorr, Т.М. та 2 іншим подобається це.
  2. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    По конструкції мені довподоби перший варіант. Другий теж хороший, але ось ці короткі бокові опори трохи не раціонально розміщені. Хочу конструкцію, в якій буде відсутній "ефект ножниць" між рухомими і не рухомими стійками, що не боятись виставити руку чи ногу вбік при гойданні.
     
    Мирослав подобається це.
  3. Makaliska

    Makaliska Бригадир

    Повідомлення:
    97
    Симпатії:
    118
    Адреса:
    Київська область, Бориспільский район
    Тоді тільки варіант останньої моделі, але на мій погляд це "круто":))) А я собі взагалі вподобала великий гамак, бо покупної гойдалки для двох було замало. Тому я завтра повішаю свого гамака, покладу на нього подушку, а біля гамака невеличкий стіл із смачненьким поставлю і приємно погойдуючись, буду жарити шашлик:) Бо завтра свято всіх працьовитих людей:) А я саме така:glam::glam::glam:.
     
  4. Тарас_09

    Тарас_09 Прораб

    Повідомлення:
    573
    Симпатії:
    280
    Адреса:
    Львівщина
     
    Voyutichi подобається це.
  5. opastu

    opastu Інженер

    Повідомлення:
    671
    Симпатії:
    529
    Адреса:
    край Черемоша й Прута
    Теж в творчих роздумах - тоді бокові умовно скажемо А опори треба ставити з нахилом до середини конструкції. Гойдалка стає стабільнішою і відстань від сидіння до опор зростає. Вже при ~50 см ножиць не повинно бути. Ну й можливий варіант, коли ноги передня і задня різної довжини - отримаємо зміщення вперед - ще один захід від травматизму.
    З привду мобільності - з металічними я б не заморочувався із складанням-розкладанням. Хіба що, можливо, саме сидіння ховати. Хоча деревяні конструкції сидіння найбільш нищаться при високій вологості+високій температурі. Зима (особливо морозна) - це найкраща пора для зберіганя деревяних конструкцій.
     
    Мирослав подобається це.
  6. земляк

    земляк Інженер

    Повідомлення:
    802
    Симпатії:
    867
    Адреса:
    трускавець
    Ну то залежить які в вас габарити:-D.Ми купили за 600гр і вже другий рік нормально користуємось.Полежати ...теж залежить від росту.Я на жаль не поміщаюсь-182см,дружина запросто.Правда стойки і дашок не використовуєм.Повісив на ланци в альтанку ,на металеву трубу 1 1/2".Чому не робив сам?По грошах не дуже дешевше вийде,якщо робити з квадратного профілю.з дерева вийде громіздка.А так при потребі зняв-сховав в гараж(альтанка маленька).Важить пару кілограм.Ми задоволені"китайцями":-D
     
  7. opastu

    opastu Інженер

    Повідомлення:
    671
    Симпатії:
    529
    Адреса:
    край Черемоша й Прута
    В мене щось таке вимальовується
     

    Вкладення:

    • Untitled.JPG
      Untitled.JPG
      Розмір файлу:
      23,4 КБ
      Переглядів:
      93
  8. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    мені щось хочеться з напів-круглих секторів зібрати гойдалку..
    --- добавлено: May 3, 2013 12:10 PM ---
    [​IMG]

    тільки без трикутних опор, щоб на півколі (або два півкола) трималось.
     
  9. opastu

    opastu Інженер

    Повідомлення:
    671
    Симпатії:
    529
    Адреса:
    край Черемоша й Прута
    Щоб не плодити схожі теми, дозвольте прилаштуватися.
    Ось такого типу приглянулася. В оригіналі лава 170 см. Хочу збільшити до 190 см решта розмірів влаштовує. Питання лишилося який використати матеріал?
    Схиляюся до 40х25 + 20х20. Уважно вичитаю всі міркування.

    [​IMG]
     
    ibit та Andrii_M подобається це.
  10. NickVM

    NickVM Бригадир

    Повідомлення:
    119
    Симпатії:
    105
    Адреса:
    Буковина
    Я вважаю, що нижню перемичку у бокових трикутних опорах теж зробити з 40х25
     

Поділитися цією сторінкою