Откосы своими руками для пластиковых окон - способы отделки

Тема у розділі 'Окна, двери, перегородки', створена користувачем Dmitry, 20 чер 2008.

?

Чем лучше отделать откосы?

  1. Штукатурка

    38,9%
  2. Гипсокартон

    33,7%
  3. Пластиковый откос

    16,8%
  4. Свой вариант

    10,5%
  1. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    ну чому зразу конденсат.. якщо на відкос і можливий конденсат - то я би рекомендував саме плитку. Плитка чи ні - якщо конденсат можливий - то він і буде. Тільки без плитки він промочить всю стіну, а потім і промерзне, а якщо стоїть бар"єр у вигляді плитки - стіна залишиться сухою. Пластиковий відкос не гарантує від конденсату. Та ще і можливі щілини через які повітря може потрапити за відкос і там залишити свою вологу зі всіма наслідками. Відкоси потрбно обов"язково утеплювати, так як при сучасних пластикових вікнах місток холоду через відкос скорочується до 10 см крізь бетон.
     
  2. MakAlex

    MakAlex Новачок

    Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Макеевка
    Вы знаете, я полностью согласен с мыслью уважаемого Voyutichi.Для себя решил попробовать зделать смесь СМ11 с пенопластом, а потом облицую откос белой керамической плиткой.Ну не люблю я эти пустые короба.На мой взгляд это надёжней и эстетичней, чем из пластика. Куда нешло с ГКЛ. но лепить каркасы, когда проёмы косые... Это моё мнение, которое имеет право на существование. Когда выполню работу, выложу фотки.
    Есть вопрос: стоит ли проклеить подрезанную пену самоклеящейся фольгой или чем-то ещё до отделки выше предложенной смесью?
     
  3. MakAlex

    MakAlex Новачок

    Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Макеевка
    А если наружное окно,и зделать по Вашему рецепту смесь с пенопластом? Разве будет плохо?
     
  4. Мирослав

    Мирослав Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.206
    Симпатії:
    4.272
    Адреса:
    м. Ужгород
    Минулого року робив внутрішній ремонт і маленьке перепланування. В т.ч. заміна вікон у ванній та коморі і перепрофілювання кухні на їдальню, комори на кухню (4 м. кв.). Розміри вікон при цьму значно збільшувались (раніше були 50х30 см). В ванній відкоси і підвіконня зробив плиткою - гарно, зручно, конденсату. правда, багато, але стікає по плитці в ванну і всі проблеми. У кухні встановив підвіконня з шматка ламінованої стільниці. відкоси утеплив пінопластом і закрив водостійким гіпсокартоном, встановив декоративні кутники. Поверхню прошпаклював Альбою 120 і пофарбував Прималексом. Вікно користується і для провітрювання, додаткового опалення в приміщенні немає (втім, дверей теж - арка в їдальню), проблем з конденсатом теж немає.
    Так само зробив жінці на роботі (в школі, після заміни вікон на пластик) - вийшло гарно і без проблем.

    З повагою
     
  5. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Ви маєте на увазі зовнішні відкоси? Якщо так - тоді тільки СМ11, або щось на цементі (я пробував гіпсом - набрав води біля відливу і повідлущувався, а там де був гіпс з цементом - тримається)
     
  6. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Яка мета цього клеєння? якщо для кращого прилипування клею до піни - то не треба нічого додаткового, СМ11 пристає назавжди.
     
  7. MakAlex

    MakAlex Новачок

    Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Макеевка
    Нет, речь идет о внутренних откосах.Внешние я выложу керамогранитом на СМ11.
     
  8. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    зовнішні відкоси тоже потрібно утеплити, під керамограніт потрібно утеплювач.
     
    1 людині також подобається це.
  9. valerij

    valerij Новачок

    Повідомлення:
    9
    Симпатії:
    0
    Мужики, а как под углом закрепить откосы?
    Никто не пишет, скрин.
     

    Вкладення:

    • Откос.jpg
      Откос.jpg
      Розмір файлу:
      149,2 КБ
      Переглядів:
      243
  10. Dmitry

    Dmitry Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    4.348
    Симпатії:
    745
    Адреса:
    Київ
    Я бы пластиковые в таком случае ставилHi
     

Поділитися цією сторінкою