Чи робоча така схема паливної з ТА , ГВС, та двома котлами

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем worl_d, 26 кві 2013.

?

Чи робоча така схема?

  1. так

    0 голосів
    0,0%
  2. ні

    100,0%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    перерахуйте ще на об'ємну теплоємність - може для вас вага не буде критичною, а більше відіграватиме важливу роль об'єм теплонакопичувача.
     
  2. azesm

    azesm Стажер

    Повідомлення:
    27
    Симпатії:
    1
    Враховуючи те що гріти я його збирався за допомогою прогріву сонцем теплоносію тосолу в чорних трубах Що в свою чергу вкладені на криші в теорії до 80 С то найбільш ємним і придатним є тільки вода будь які інші варіанти бетон щебінь тяжкіші лише 2 разиа по тепло ємністі відстають в чотири рази
     
  3. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    ше є фазовий перехід парафіну - плавлення. Досить багато енергії потребує. можна його зкомбінувати з водою.
     
  4. azesm

    azesm Стажер

    Повідомлення:
    27
    Симпатії:
    1
    А сприводу парафіну рідкісний і дорогий матеріал, а враховуючи необхідні обсяги куба 4 то потрібно щось доступніше
     
  5. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    а попробуйте знайти на продаж парафін. Не дуже і дорого. Дорожче виходить конструкція такого акумулятора через низьку теплопровідність парафіну. Якщо не помиляюсь, конструкція акумулятора на парафіні матиме в два рази менший об'єм і порівнянні з водяним акумулятором.
     
  6. azesm

    azesm Стажер

    Повідомлення:
    27
    Симпатії:
    1
    Друзі поможіть, скажіть я кі будуть тепловтрати 1м2 стіни, якщо стіна буде: фасад півкірпіча+10 повітря+30см Аерок марки 400 + через три ряди перевязка кладочною сіткою+ 2-3 см вапняна штукатурка.
    хочу зрозуміти чи є сенс вишати пинопласт на фасад?
     
  7. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Вот
     
  8. azesm

    azesm Стажер

    Повідомлення:
    27
    Симпатії:
    1
    Энки спасибо, вот незадача получается точка росы у меня образовывается как раз внутри стены (
    Теплопотери = 0.26 Вт/м2/K
    EnEV2009* U<0,24 Вт/м2/K Конденсат = 25.35 гр/м2/час)
    . А стена уже выгнана.
    если добавлю 10см пенопласта получится тоже точка росы там же при показателях
    Теплопотери = 0.16 Вт/м2/K
    EnEV2009* U<0,24 Вт/м2/K
    Конденсат = 21.56 гр/м2/час

    Подскажите если сделать вентиляционное отверствие снизу и вверху наружного кирпичного слоя стены по диагонали как то поможет побороть конденсат?
     
  9. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Этот расчёт ориентировочный. Он, скорее всего, не учитывает процессы в динамике, ведь, после того как конденсат где-то выпадет, исходные параметры изменятся и будет немного другая картина.
    Я, когда с этой программой игрался, вбивал туда много знакомых стен и, в большинстве случаев, при определённой, но реальной погоде, стены должны течь. Ну и, думаю, сами стены в себя могут, без вреда, воды впитать.
     
  10. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Тема воздушной прослойки - широкая. Много срачей и войн породившая. :) Есть много противоречивых мнений..
     

Поділитися цією сторінкою