Сушка для овочів, фруктів, грибів, трав...

Тема у розділі 'Сад и огород', створена користувачем ostapus, 14 кві 2013.

  1. Canneyd

    Canneyd Новачок

    Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    0
    Интересно, чай сушить так можно?
     
  2. ostapus

    ostapus Бригадир

    Повідомлення:
    141
    Симпатії:
    250
    Адреса:
    Луцьк
    можна. я сушив минулого літа Іван-чай у великих обємах. трави теж легко і швидко висихають...
     
  3. Canneyd

    Canneyd Новачок

    Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    0
    Спасибо)
     
  4. марик15

    марик15 Новачок

    Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    0
    есть от 500 грн сушилки в инете посмотрите
     
  5. Voodookree

    Voodookree Стажер

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    2
    Знал бы не покупал, и как сам не додумался. Дешево и сердито, оч хорошая идея!
     
    ostapus подобається це.
  6. Калинович

    Калинович Бригадир

    Повідомлення:
    198
    Симпатії:
    118
    А можна для блондинок розяснення?
    1.Де можна купити такі контейнери?
    2.Скотчем проклеювати тільки бічні боки контейнерів і нижній короб?
    3.Про нижній поверх (той, що має бути з бортами і повротом) можна трохи детальніше, бо щось я не зрозуміла :)
     
    ostapus подобається це.
  7. ostapus

    ostapus Бригадир

    Повідомлення:
    141
    Симпатії:
    250
    Адреса:
    Луцьк
    контейнери - це 10 однакових пластикових ящиків від овочів та фруктів. Купуються на ринку в продавція овочів по 2 грн. за штуку. Треба 10 штук. Їх обрізати посередині, викинути верх а нижню частину боковуху обклеїти скочем зсередини (я зараз клею фольгований скоч). Нижня конструкція (табуретка) з поворотним повітряпроводом - з картону чи ДВП. Але там є особливість з щільним приляганням контейнерів до "табуретки" (я вибираю четверть в дереві).
    А спеціально для блондинок можу виготовити...)) прошу в приватний кабінет )))
     
    Odissey подобається це.
  8. Калинович

    Калинович Бригадир

    Повідомлення:
    198
    Симпатії:
    118
    Ги, я фарбована блондинка, так що все не так вже безнадійно:) Все зрозуміла, йду нині на базар до продавців зажигати.
     
    ostapus подобається це.
  9. mamaMar79

    mamaMar79 Стажер

    Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    2
    Великолепная идея! Мы до такого не додумались, поэтому сушили несколько сезонов на солнце яблоки, груши, алычу, вишни и абрикосы. На дешевые сушки у соседей насмотрелись - так же долго, как и на солнце, но еще и электричество мотает. В итоге купили себе полупромышленную, сушит за 6-8 часов, яблоки и груши белоснежные, красивые, осами и мухами не засиженные. Сушили болгарский перец и помидоры - зимой в рагу очень вкусно. Остатки моркови потерли и высушили, теперь когда не хочется чистить для супа, кидаю сухую.
    С хранением действительно проблемы. Хранить приходится в квартире в кладовке в трехлитровых банках. Самое интересное, что если банки закрываю капроновой крышкой, то моли нет, а если крышкой "твист", то она как-то умудряется залезать и вылезать.
     
    ostapus подобається це.
  10. Sofia77

    Sofia77 Стажер

    Повідомлення:
    21
    Симпатії:
    6
    Адреса:
    Житомир
    Іван-чай це класно, залишилось знайти де його назбирати.
     
    leshiy_40 подобається це.

Поділитися цією сторінкою