Выбор производителя теплого пола

Тема у розділі 'Теплые полы', створена користувачем Mihail_s, 20 чер 2008.

  1. s_vladimir_79

    s_vladimir_79 Майстер

    Повідомлення:
    556
    Симпатії:
    32
    Адреса:
    Киев
    Re: Теплый пол

    Я дал номера норм - ищите.

    А дома в холодной квартире ребенок никогда не заболеет !? Или лучше, чтобы он болел и дома, и в детсадике, и в школе ?
    У нас нормы хорошие, только проблема в том, что их никто не придерживается. А ТП никакого вреда на экологию не оказывает, и даже помогает экономить газ.
     
  2. Skyter

    Skyter Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.442
    Симпатії:
    516
    Адреса:
    Родился и вырос в г. Киев.
    Re: Теплый пол

    1.про нормы вы придумали... вам и Нормы в руки. Ищите. ;)
    2.что-то я не слышал про кондиционер в полах - это насчет холодного пола.
    3.пословица про дурака всегда в тему. Всему должна быть мера, о ней и говорю.По комфортному так-же можно ходить без тапок.
     
  3. Alligator 31

    Alligator 31 Бригадир

    Повідомлення:
    2.444
    Симпатії:
    98
    Адреса:
    Луганск
    Re: Теплый пол

    Вы что то путаете я нормы не упоминал :P
     
  4. Skyter

    Skyter Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.442
    Симпатії:
    516
    Адреса:
    Родился и вырос в г. Киев.
    Re: Теплый пол

    Я к 79-му в комплексе. ;)
     
  5. mirock

    mirock мастер

    Повідомлення:
    4.671
    Симпатії:
    1.242
    Адреса:
    Dnepr
    Re: Теплый пол

    теплых полов у меня нет, и не хочу. а в тапках даже зимой никто не ходит у нас. Тепло как бы и так
     
  6. Dmitry

    Dmitry Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    4.348
    Симпатії:
    745
    Адреса:
    Київ
    Re: Теплый пол

    Интересно уместен ли спор о теплых полах в такую жару. Давайте лучше о полах-кондиционерах поговорим :D
    Это поактуальнее
     
  7. s_vladimir_79

    s_vladimir_79 Майстер

    Повідомлення:
    556
    Симпатії:
    32
    Адреса:
    Киев
    Re: Теплый пол

    А кондиционер есть ?
     
  8. mirock

    mirock мастер

    Повідомлення:
    4.671
    Симпатії:
    1.242
    Адреса:
    Dnepr
    Re: Теплый пол

    нету и не будет, не нужен. Дом шлаколитой, летом прохладно. Да и вредные они. Вот еще хмель нарастет на навес вообще будет отлично
     
  9. s_vladimir_79

    s_vladimir_79 Майстер

    Повідомлення:
    556
    Симпатії:
    32
    Адреса:
    Киев
    Re: Теплый пол

    ;D Я другого и не ожидал услышать ! ;D
     
  10. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Re: Теплый пол

    ПРивіт всім! Тут такий спір розгорівся - аж жарко.. :)
    Я скоро буду монтувати в свому будинку теплі, точніше з підігрівом, підлоги: в коридорі центральному (21 м2), вхідний коридор, кухня, душова (все приблизно по 9 м2). Ще мрію зробити теплу підлогу у підвалі (десь 30 м2). Не роблю сильної різниці в термінах Тепла і Комфортна підлоги. Рахую це за одне і те ж, тільки з різних точок оцінки.
    Вважаю, що можливість контролювати температуру поверхні підлоги - це перевага, а не недолік. ТОму і піідігрітим підлогам - тільки "ЗА". Друга справа, як користуватися цим підігрівом. Взимку при підігріві підлоги в приватному будинку набагато легше досягти комфортної температури поверхні підлоги у 21 Градус ніж без підігріву. На рахунок сухості повітря: досягти бажаної вологості нвбато легше при теплій підлозі ніж при радіаторному опаленні (вважаємо стартові умови змагання одинаковими). А також розподіл вологи у просторі приміщення при теплій підлозі більш рівномірний (що я вважаю за перевагу теплої підлоги, а не недолік), згадайте: радіатор пече, а протилежна стіна - вогка, скільки їй треба часу сохнути? Напевне, набагато довше, ніж було б при підлоговому опаленні.
    Само собою розуміється, що розпечена підлога до 40, або навіть до 35 градусів - це не для задоволення, і ніхто не буде тримати вдома таку температуру підлоги, по якій він ходить. Але мати тепло зразу біля порогу вхідних дверей - це обовязково: як згадаю калюжі зі снігу (ми йдемо додому вже з гостей - а сніг тільки розтопився, лежить, не висихає коврик до ранку - хочеться на морозі роззутись, тільки б не вода зі снігу) - то зразу хочу робити теплу підлогу, :), і сухо, і взуття підсохне, якщо намокло, і вологість підніметься, якщо було сухо в повітрі. А що робити коли нема теплої підлоги? Так, вішати все на батареї, в коридорі бракне місця - і давай по кімнатах, і т.д. Чи ніхто не попадав в такі ситуації? Так, згіден, треба не носити снігу і мокрого в будинок, але ж не завжи виходить.. Це я в плані додаткового комфорту від теплої підлоги.
    В ванні - там взагалі обов"язкова тепла підлога, навіть до 35 Градусів можна, не зашкодить, а поможе - точно. На кухні - так, спірне питання, якщо в багатоповерхівці і сусіди під низом - не треба теплої підлоги, але там, де є втрати тепла через підлогу - згодилася б термічна ізоляція і тепловий інерційний накопичувач (в комплексі - це тепла підлога), захистить від перетягів. У вітальнях-спальнях це як смак підкаже, у багатоповерхівках актуальне тільки на першому поверсі.
    Але всі наведені мною вище зручності - це не основна перевага теплої підлоги як такої, основна перевага теплої підлоги (що і дозволяє виділити її як окремий вид опалення) - це використання низькотемпературного теплоносія (до 40 градусів). Оце і є основна перевага теплої підлоги, ніякий інший вид опалення не дасть такого комфортного опалення при такому низькотемпературному теплоносію. Це, насамперед, використання повної теплоти згоряння палива, яке використовується для опалення (гарантованих 12% економії при любих розкладах) і можливість використовувати для підігріву підлоги тепла з сонячних колекторів навіть у зимку, оскільки не треба нагрівати воду аж до 70 градусів, як того вимагають радіатори. Досягти 40 градусів на сонячному колекторі набагато легше, ніж на ньому ж досягнути 70 градусів, що, в свою чергу, ще здешевлює опалення будинку. Якщо задумаємо використовувати акумулятори тепла - то їх ккд (акумулятора тепла) тоже буде більший при тих же розмірах. Як це все використати звичайному господарю будинку (КВАРТИРИ) з інтивідуальним опалення - ось це треба розглядати. Насамперед почати з димоходу - обов"язково канал димоходу має НЕ вбирати в себе води і бути кислотостійким. Зараз це нержавіючі труби тереважно. Асбестноцементні тоже підходять. Бажано утеплити ці труби ззовні на всю висоду димоходу із захистом від намокання утеплювача, але не виключаючи можливості виходу з нього пари (для просушки, якшо щось-десь замочило його). Внизу труби прилаштувати збір і злив в каналізацію кондесату з димових газів. Потім вибрати і інсталювати конденсаційний опалювальний котел, який і використає енергію з конденсації пари з димових газів( згадані вище 12 %). Димові гази будуть охолоджені ( в ідеалі) до температури зворотки теплоносія теплої підлоги. Ось. Не грієте вулицю, можна підключати сонячні колектори для опалення, і можна ефективніше використовувати акумулятори тепла. Все це - переваги теплої підлоги перед радіаторним опаленням. Є одне обмеження у теплої підлоги: максимальна потужність, відбирана з 1 м2. В зоні перебування людей вона не повинна перевищувати 100 ват з 1 м2, в крайових зонах, і там де нема людей - можна відбирати до 150 ват з 1 м2. Виходячи з цих даних проектують вже теплоізоляцію всього будинку, де буде не просто підігрів підлоги, а підлогове опаленя. Саме спочатку розраховують скільки можна взяти тепла з підлоги, а вже потім оцінють вартість теплоізоляці (тепловтрат) будинку. Якщо вартість теплоізоляціі ( повноно комплексу робіт) більша від вартості зекономленого палива для опалення за весь час експлуатаціі - тоді вже приймають рішення для встановлення дотаткових генераторів тепла).
    А є ще теплові панелі - це ніби тепла підлога, але на стінах (по ній не ходять), предствляе собою гіпсові плити із прорізаними з однієї сторони пазами, в яку вставляеться МП-трубка Ф10 мм, а вже по тубках пускають низькотемпературний носій. ЦЕ, наприклад, рекомендують для модернізації опалення приміщень музеїв, коридорів, там, де радіатор изаважають, а підлоги бракує.. :)
     

Поділитися цією сторінкою