Своїми руками Бюджетна кухня своїми руками

Тема у розділі 'Мебель и бытовая техника', створена користувачем Yrij, 6 кві 2013.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 18 кві 2013.
  1. Так

    100,0%
  2. Ні

    0 голосів
    0,0%
  1. Светка

    Светка Бригадир

    Повідомлення:
    268
    Симпатії:
    107
    Адреса:
    Хмельницкий
    сконструювати чи зробити?
    бо сконструювати самостійно і я можу... навіть з кресленнями... а от зробити - то вже не справлюсь... точніше те як зроблю - мене точно не влаштує

    ПС загального захоплення з виставленої кухні не розділяю.
    У людини руки ростуть з потрібного місця - це радує. МОЛОДЕЦЬ Yrij!
    і на цьому позитив закінчується...
    якщо не брати до уваги виконану роботу і бажання зробити все самостійно, поясніть мені, що тут захоплюючого?
     
    Останнє редагування модератором: 9 бер 2016
  2. захар 1977

    захар 1977 Бригадир

    Повідомлення:
    234
    Симпатії:
    167
    Адреса:
    місто Лева
    На смак та колір всі фломстери різні. Може пояснете, що саме Вам не сподобалось? І що можуть зробити майстри, що не зможе зробити інша людина? Я про МДФ, а не про роботи професійних столярів по дереву.
     
  3. Светка

    Светка Бригадир

    Повідомлення:
    268
    Симпатії:
    107
    Адреса:
    Хмельницкий
    наразі я бачу лише додаткові масштаби по прибиранню
    плюс ніяких можливостей з організації простору, плюс відсутність організації процесу

    кухня - це, насамперед, місце приготування їжі. вона має бути орієнтована на приготування, а не на зберігання яскравих бляшанок, з яких слід повсякчас витирати пил.. як і під ними...

    от при оцінюванні роботи приладу часто звертають увагу на ККД, при купівлі техніки ми все частіше дивимось на енергоефективність, а чомусь при проектуванні ніхто не задається думкою скільки корисної дії буде якщо поставити ці елементи так, чи інакше, наскільки ефективно буде проведено час...
    можу сказати, що ККД приготування на цій кухні буде менше 0,5 при нормі 0,8-0,9
     
    Aljazeer, Энки та Володимир П подобається це.
  4. захар 1977

    захар 1977 Бригадир

    Повідомлення:
    234
    Симпатії:
    167
    Адреса:
    місто Лева
    Нема питань. Якщо знаєте, що саме Вам потрібно, як саме має бути організований простір під вас береди програму ПРО100 або любу іншу чи аркуш паперу і переносите всі свої бажання туда. Потім їдете на фірму яка Вам все наріже, закромкує ще і дюрки насверлить де скажете, там і фасади прикупите. Потім Вам лишеться взяти шуруповерт або чоловіка/хлопця з шуроповертом і все зібрати (саме так і роблять 90% мегамебельщиків). І вкінці показати нам як має виглядати кухня з 100% ККД.
     
  5. Светка

    Светка Бригадир

    Повідомлення:
    268
    Симпатії:
    107
    Адреса:
    Хмельницкий
    більше поважаю Базис
    уявіть собі я то знаю...
    і ті самі 90% будуть пропонувати поставити петлю з найближчого магазину і дверцята... бо то буде набагато дешевше ніж зробити висувні ящики з тандембоксами нехай навіть від поляків, і начхати їм, що ті петлі через рік покриються плямами іржі, а через два взагалі відламаються... ми ж зекономили! а деякі порекомендують ще й МДФ фасади взяти у кума, бо дешевше... ну то й що, що поклейка в того кума ведеться без дотримання будь-яких норм, на око... фасади ж гарні (і навіть протримаються років півтора - тільки це вам вже не скажуть)
    і повірте мені, я вмію тримати в руках і дриль і шуруповерт, мало того я не боюсь форматно-розкрійного станка (тепер не боюсь, перші рази було страшно)... так само можу праскою обкрайкувати торці меламіновою крайкою (економія ж!)
    просто економія коштів - це не причина позбавляти себе комфорту, а кухня - це не просто набір тумб і ящиків, які можна поставити як заманеться...
     
    Володимир П подобається це.
  6. захар 1977

    захар 1977 Бригадир

    Повідомлення:
    234
    Симпатії:
    167
    Адреса:
    місто Лева
    Можна взяти все, що Ви описали (тандембокси блюм, петлі фірмові та інше) і всерівно вийде на 50% дешевше ніж купити готове з тоюже оснасткою. Міра комфорта в кожного своя.
     
  7. Светка

    Светка Бригадир

    Повідомлення:
    268
    Симпатії:
    107
    Адреса:
    Хмельницкий
    Ну то й меблевики теж не мусять працювати за дякую
    Я не проти того, щоб кожен сам собі робив меблі, але не слід підходити до цієї справи бездумно
     
  8. захар 1977

    захар 1977 Бригадир

    Повідомлення:
    234
    Симпатії:
    167
    Адреса:
    місто Лева
    Ой щось мені підказує, що Ви і є цей меблевик.
     
  9. Светка

    Светка Бригадир

    Повідомлення:
    268
    Симпатії:
    107
    Адреса:
    Хмельницкий
    Що? Те, що я знаю, що таке Про 100, базис (більше того b-cad, kitchendraw, K3, Woody)
    Просто свого часу я натрапила на такого горе-меблевика
    Так у мене з'явилась някому не потрібна шафа-купе - " спеціаліст " просто перевернув моє креслення догори ногами
    В результаті, до кухня я підійшла більш обгрунтовано. Я її спроектувала. Але знову ж таки зробила ставку на дизайн. І от вже сім років маю гарно, але не практично. Тому зараз я б не поставила жалюзі фасад на верхні шафи кухні, навіть якби мені його подарували. Тому що мені потім мити оті решітки від лепу, а не тому меблевику. І мені бігати від холодильника до мийки,
    в інший кінець кухні, щоб помити ту морквину, перчину, капустину...
    Я тепер дуже не зручний споживач, бо надумавши зробити барну стійку на кухню, я робила її сама. І різала (під наглядом) і крайкувала і збирала. І в результаті маємо задню стінку на 3 мм втоплену більше в одному куті. Тому що руки не поставлені. Тому що пристосування, яке допомагає зробити якісну розмітку і отвори, коштуватиме грошей. А ми ж економимо! Зараз моя стійка на дачі - стан гордості і задоволення власною роботою швидко пройшов. А всі косяки так і залишились.
    Але я знаю ціну тій праці. Цей досвід залишився. І аналіз помилок.
    Тому, повертаючись до даної кухні, якщо в її проектуванні брала участь жінка, яка має на ній працювати, то швидше за все ця жінка знаходилась у стані ейфорії від того, що вона хазяйка і гордості за свого чоловіка... без уявлення про подальше перебування себе на цій кухні
     
    Vitalik Xm та Энки подобається це.
  10. Кирил Марджозян

    Кирил Марджозян Підмайстер

    Повідомлення:
    35
    Симпатії:
    4
    Адреса:
    Винница
    Если есть возможность, а это подразумевает свободное время, инструменты, материалы, представление что хочешь видеть в результате, желание и прямые руки, то сделать самостоятельно конечно лучше и дешевле.
     

Поділитися цією сторінкою