Своїми руками Сварочный инвертор своими руками

Тема у розділі 'Оборудование и инструмент для сварочных работ', створена користувачем solo_99, 2 кві 2013.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 18 кві 2013.
  1. Так

    100,0%
  2. Ні

    0 голосів
    0,0%
  1. lslav12345

    lslav12345 Прораб

    Повідомлення:
    449
    Симпатії:
    304
    Адреса:
    Киев
    подтверждаю про материал- тоже не встречал ничего подобного. читаю и вникаюCrazy
     
    solo_99 подобається це.
  2. мастер+в

    мастер+в Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.542
    Симпатії:
    1.907
    Лучше, что то не купить, купить инвертор.
    Чем делать инвертор, лучше сделать, что то другое.
    Я это к тому, что ни каждому это по силам (не массово). Хвала тем, кто за это берется.:Hi:
     
    Пляшечник та lslav12345 подобається це.
  3. solo_99

    solo_99 Майстер

    Повідомлення:
    99
    Симпатії:
    44
    Адреса:
    Киев
    Спасибо. Так можно говорить не только об изготовлении инвертора, но и о другой более сложной вещи.
    У меня есть доступ к фрезерным и токарным станкам, листогибке, сверлильным станкам, да и сам по образованию инженер-конструктор - может поэтому и так получилось. Да и приучили к этому(работа связана с авиацией). Как говорил Туполев "Некрасивый самолет не полетит" вот и стараюсь этого принципа придерживаться.
     
    Nicos та мастер+в подобається це.
  4. xxz

    xxz Підмайстер

    Повідомлення:
    31
    Симпатії:
    15
    Адреса:
    Украина
    Спасибо за инструкцию. Я думаю, что мастера которые не имеют глубоких знаний в радиоэлектронике, смогут собрать инвертор по этой инструкции. Только там не все печатные платы есть. Или я чтото пропустил?
     
  5. solo_99

    solo_99 Майстер

    Повідомлення:
    99
    Симпатії:
    44
    Адреса:
    Киев
    Перед тем как собирать инвертор, необходима нагрузка на 0,12-0,15 Ом и шунт с амперметром не менее чем на 200А. Шунт я делал из нихромовой проволоки намотанной на сердечник от реостата. Сопротивление набирал из 8-ми проволок длиной по 1 метру.
     
  6. ibit

    ibit Майстер

    Повідомлення:
    79
    Симпатії:
    86
    там ідея така, що кожен має сам намалювати плати, відповідно до куплених запчастин(а варіантів там купа, для усіх не зробиш плати.), + якщо сам намалюєш плату то і більш краще зрозумієш як воно працює, відповідно буде більша надія що в кінцевому результаті зварка запрацює і ніц не згорить :)
     
    Мирослав подобається це.
  7. мастер+в

    мастер+в Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.542
    Симпатії:
    1.907
    Очень хороший принцип, правильный. :vo:
     
  8. vvgv

    vvgv Стажер

    Повідомлення:
    22
    Симпатії:
    18
    Адреса:
    киев
    Всетаки краще, щоб плату розвели професіонали. Пристрій працює на досить високій частоті, що потрібно враховувати при розташуванні елементів на платі, ширині та конфігурації дорожок і т.д.
     
    акула941, Nicos, Володимир П та 3 іншим подобається це.
  9. Мирослав

    Мирослав Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.206
    Симпатії:
    4.272
    Адреса:
    м. Ужгород
    Стосовно шунтів. У електриків (РЕМ) є шунти 150 і 750 ампер, працюють з стрілочним приладом. Падіння напруги при повному струмі 75 мВ.
     
  10. xxz

    xxz Підмайстер

    Повідомлення:
    31
    Симпатії:
    15
    Адреса:
    Украина
    Повністю згіден з Вами vvgv. На стільки я зрозумів в інструкції описано і розписано які деталі використовувати, щоб добитись надійної, стабільної роботи інвертора. Тому кожен хто захоче зібрати інвертор по інструкції наданим solo_99, буде використовувати тільки ті р/деталі, про які описано, щоб уникнути тих проблем з якими стикнувся solo_99. Дкую йому за інструкцію.
     

Поділитися цією сторінкою