Як зрізати плиту, яка заважає - потрібна порада

Тема у розділі 'Потолки', створена користувачем Роман NRV, 2 кві 2013.

  1. Роман NRV

    Роман NRV Стажер

    Повідомлення:
    9
    Симпатії:
    1
    Тоді ще таке питаня, якщо надрізати плиту включно з арматурою, це десь получиться половину плити 2,5 см з 5, а решту зламати получиться? Питаю, тому що, дуже перфоратором не получиться, молотко з зубилом також - це девяти воверховий цегляний будинок, сосіди трошки бахнуті. Шумність - це такий нюанс який також враховою. Від болгарки не повинно бути багато шуму, ну а з пилюкою думаю змирюся.
    --- добавлено: Apr 3, 2013 1:34 PM ---
    Ви напевне праві, скоріш всього так і буду робити, десь по сантимтрів 20 - 30
     
  2. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Від молотка з зубилом багато(все відносно) шуму не буде. А самими руками...не знаю.
     
  3. Роман NRV

    Роман NRV Стажер

    Повідомлення:
    9
    Симпатії:
    1
    Одним словом, зроблю видпишу, може мій досвід ще комусь пригодиться.
     
    Andrii_M подобається це.
  4. Vladlen

    Vladlen Шабашник

    Повідомлення:
    3.613
    Симпатії:
    695
    Адреса:
    Сумы
    Возьмите у кого-то болгарку с 230 кругом и не мучайтесь, на крайний случай прокат.Чтоб на улицу не падало ткань от верхнего балкона в ваш(во внуть балкона).
     
  5. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Ріжте меншими, легше бути відбивати.
     
  6. Роман NRV

    Роман NRV Стажер

    Повідомлення:
    9
    Симпатії:
    1
    На рахунок більшої болкарки я також подумав, впринципі є де взяти, а от скільки потрібно дисків і чи можна такими дисками зразу різати бетон і арматуру. Приблизно на скільки хватає одного такого диска, скажімо 230, якщо ним різати тільки бетон, арматуру буду різати обрізним до металу. Розрахунок такий, товщина плити - 50 мм (армована), довжина різу - 5,50 м, порізка на сигменти - 5,50 м/20 см = 28 (сигментів) * 13 см (висота сигмента) = 3,65 м. Загальна довжина різу преблизно = 5,50+3,65=9,15 м.
    На рахунок того щоб не сипалось на вулицю, також думав, но закріпи тканину чи ще якусь штуку не має можливості, також приходила думка щоб на круг поливати воду, но це також залежить від круга (мокрі та сухі), мокрі переважно йдуть для різки плитки. Сьогодні зранку був у двох господарський магазинан, так жоден з продавців не знав на скільки хватає таких дисків, і не дали внятної відповіді чи можна різати бетон і арматуру одночасно. Також сьогодні передзвонив по газеті (алмазна різка бетону), озвучена ціна такого щастя від 700 до 1000 грн, для мене це трошки задорого, тому вирішив остаточно, що буду різати сам.
     
  7. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Та ніхто вам не скаже точно скільки потрібно дисків. Це залежить від багатьох чинників, від якості бетону до якості самого диска. Візьміть з два диски і ріжте. В процесі буде видно.
     
  8. Роман NRV

    Роман NRV Стажер

    Повідомлення:
    9
    Симпатії:
    1
    Ви праві, процес покаже
     
  9. Vladlen

    Vladlen Шабашник

    Повідомлення:
    3.613
    Симпатії:
    695
    Адреса:
    Сумы
    подавати воду на круг не вийде бо болгарка буде під кутом,є ймовірність затікання води у мотор.Можливо там арматури і нема.Пилюка то таке.Як варіант прив язати бруски до бокових перил та щось напнути
     
  10. tacha79

    tacha79 Майстер

    Повідомлення:
    341
    Симпатії:
    68
    Адреса:
    Киев
    Как-то приходилось дверные проёмы расширять, у Вас суть та-же, убрать бетон.
    Плохо, что соседи злые, а так перфоратором набиваете отверстий 6-8 мм с нагом 15-20 мм и далее кувалда, ну а арматуру болгаркой.
    В Вашем случае главное крепкое основание для устойчивости ног. Нужно прорезать арматуру, а потом с помощью молотка оно одколется. Диаметра 150 должно хватить. На такой толщине плиты не думаю что сильно толстая арматура, поэтому везде тем-же кругом, в зависимости от качества кругов 3-5 шт. хватит, за производителем-Гугл в помощь..
    Снизу зону работ ограбить.
     

Поділитися цією сторінкою