Своїми руками Сонячний водонагрів простий як двері

Тема у розділі 'Гелио и геосистеми', створена користувачем 3tON, 26 бер 2013.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 18 кві 2013.
  1. Так

    60,0%
  2. Ні

    40,0%
  1. Палецкий

    Палецкий Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.258
    Симпатії:
    712
    Адреса:
    г.Ровно Украина
    Ваша система, тобто ії розташування, цікава тим, що вона захищена від вітру. Це великій плюс для збереження накопиченого тепла. Я коли літом вихожу на своє горище, так само, як і Ви занепокоєний тим, що бездарно втрачаю гігакалорії тепла в той час, коли використовую не безкоштовний газ на підігрів води. Ви пішли далі роздумів і зробили те, що мали зробити ...за це Вам велика шана і повага!
    По суті винахіду, то як би винайти дешевий автономний, не залежний від електрики, надійний та місткий накопичувач нагрітої води, адже влітку не завжди на горищі жарить, то система мала би право на масове впровадження. Коротше кажучи, на сьогодні не має проблеми зняти тепло, але є проблема єфективно його накопичити
     
    Petko, Tapac, Staratel та ще 1-му подобається це.
  2. Entheos

    Entheos Прораб

    Повідомлення:
    366
    Симпатії:
    334
    Адреса:
    Киев
    Термосіфон. В Ізраїлі масово впровадили.
    --- добавлено: Apr 12, 2013 7:55 PM ---
    + за простоту і геніальність. :Hi:
     
  3. orwe

    orwe Інженер

    Повідомлення:
    669
    Симпатії:
    1.130
    Адреса:
    Киев.
    Этот моток трубы на чердаке вообще не солнечный коллектор.
    Можно с таким же успехом затащить на чердак ванную и набирать в нее каждое утро холодной воды.
    А вечером принимать после работы горячую ванную и называть эту систему солнечный коллектор....
    А можно еще и дом отапливать.... летомrofl, првести воздуховоды в дом и поставить вентиляторы для пеемещения горячего воздуха с чердака.
    Труба нагревается не от солнца, а от горячего воздуха, который находится под крышей. :Hi:
     
    С@ньок та Entheos подобається це.
  4. Палецкий

    Палецкий Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.258
    Симпатії:
    712
    Адреса:
    г.Ровно Украина
    Це не дешево, це обмежено строком ржавіння бойлеру, це має бути орієнтовано на південь та займати чимало місця на присадибній ділянці :(
    Розпечене горище - це те місце, де не початий край роботи, ось що цікавить! :)
     
    amk подобається це.
  5. Entheos

    Entheos Прораб

    Повідомлення:
    366
    Симпатії:
    334
    Адреса:
    Киев
    Добре, давайте поміркуємо. Розташуйте пластикову ємність у верхній частині Вашого горища, теплоізолюйте її чимось дешевим, нижче за рівнем розташуйте приєднаний до ємності за принципом термосіфону цей самий моток труби. Ну, і труба відбору під власною вагою донизу. Ось і все. Днем буде прогріватися, а вночі автоматично зберігати тепло. І майже на халяву, хоча і низький ККД
     
  6. Палецкий

    Палецкий Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.258
    Симпатії:
    712
    Адреса:
    г.Ровно Украина
    Не кожна пластикова ємність спроможня дового витримувати високі температури. Але і це не так важливо. Річ у тім, що б працював термосифон, потрібна суттєва різниця температур на вході та виході, а в разі застосування системи воздух-вода, такої різниці не буде. Моє горище влітку гріється до 55 гр.
     
  7. Entheos

    Entheos Прораб

    Повідомлення:
    366
    Симпатії:
    334
    Адреса:
    Киев
    не обов'язково. Різниця температур впливає тільки не потужність нагріву. А працювати буде однаково.
     
  8. Палецкий

    Палецкий Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.258
    Симпатії:
    712
    Адреса:
    г.Ровно Украина
    навпаки, це головне :)
     
  9. Entheos

    Entheos Прораб

    Повідомлення:
    366
    Симпатії:
    334
    Адреса:
    Киев
    кілька градусів достатьно, аби вода почала рухатись.
     
  10. basil273

    basil273 Стажер

    Повідомлення:
    11
    Симпатії:
    4
    Ідея не заслуговує уваги з мого боку. Кілька років назад у мене вже виникали подібні думки і я готовий поділитись висновками експерименту:
    -для повноцінного нагрівача (літного) об"єм води має бути 30-50 літрів
    - акумуляція тепла відсутня (сонце зайшло, і труби працюють як нагрівач)
    - при вищезгаданих умовах активний розвиток біології на стінках труб (вода умовно - технічна)
    Я проти
     

Поділитися цією сторінкою