Допоможіть блондинці розпочати нове цивілізоване життя з гарячою водою!

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем Калинович, 24 бер 2013.

  1. тепловик

    тепловик Інженер

    Повідомлення:
    1.506
    Симпатії:
    390
    Адреса:
    Черкассы
    Почитал я в шоке а уменя жена с городского ГВС на бойлер сама переключить не может боитса.Я это уже вижу уставшая замученная женщина после работы и грядок херачит стену молотком и зубилом пот смешиваетса со слезами .Где Вы живете если рядом со мной приеду помогу.Рядом мужиков нет куда мы катимся гребанный Экибастуз
     
  2. Калинович

    Калинович Бригадир

    Повідомлення:
    198
    Симпатії:
    118
    Ги, все саме так, як ви змалювали. Поки що борюсь з грядками, піднімаю цілину з нуля - земля тут некопана років з 30. Жирний, чорнозем, подібний на пластилін. Лопату ткнеш - тільки кінець її і входить - далі коріння невідомих рослин. Так я до чого додумалась: моя ділянка сходить похило так до струмка бруднющого, я малесенький кусок перекопаю, а всі корінчики зношую на вільний участок, постеливши перед тим на нього газети в кілька шарів. Получається висока грядка. Десь за 2 тижні саджу вже огірки-кабачки- гарбузи. Крізь папір буряни не пролазять, а до осені все перетліє, можна легко перекопати. Найсмішніше, це коли я стелю у вітряну погоду газети, як то водиться міські пані в шортах і капелюшку, а сусіди, спершись на паркани жаліслиииво так на мене дивляться. В автобусі деколи навіть місце вступають. Певне думають, що я трохи того... ну, ви зрозуміли.
    А про водопровід поки що тільки мрію. Миюсь або в літньому душі, або в непристойній позі в мисці SPR Але я дуже вам дякую за ваш допис, ви мене і розвеселили і вдохновили, все-таки є ще мужчини, правда аж в другому кінці України...
     
  3. тепловик

    тепловик Інженер

    Повідомлення:
    1.506
    Симпатії:
    390
    Адреса:
    Черкассы
    Так где Вы живете у меня много знакомых братьев по разуму по стране может кому Вас подкину
     
  4. Калинович

    Калинович Бригадир

    Повідомлення:
    198
    Симпатії:
    118
    Я на Западній Україні, але не переймайтесь, я серйозно подумую про продаж будинку, бо щось надто мені - ніби і недурній, комунікабельній людині вжитись з місцевим населенням, а жити відособлено і замкнуто не вмію. Тобто я поки що в процесі прийняття рішення. Думаю.
     
  5. тепловик

    тепловик Інженер

    Повідомлення:
    1.506
    Симпатії:
    390
    Адреса:
    Черкассы
    Западная большая.Но на природе там жить класно соседей на дыбу и обселить себя только друзьями.Я как вспомню Тустань или Белое озеро в Шацке А колбаска Закрпатская из Берегово.( Все нахлынули воспоминания слюна пошла как у собаки Павлова)Мы раньше много зажигали В Трускавце и окраинах это Я о работе.Щас двое деток далеко не уедеш.Удачи Вам в Вашем нелегком деле если нужны советы или моральная помощь пишите.Ведь от помощи физической вы категорически отказываетесь хотя делаете это по Фрейду
     
  6. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    Калинович,я ж запитував звідки Ви!?Ви так і не відповіли!яка область?хоч я зараз в києві,та на іванофранківщину заглядую!
    --- добавлено: May 27, 2013 6:43 PM ---
    тепловик,Ви частіше заглядуйте!десь пропали!:Hi:
     
  7. тепловик

    тепловик Інженер

    Повідомлення:
    1.506
    Симпатії:
    390
    Адреса:
    Черкассы
    Я ВТОРОЙ РАЗ СТАЛ ПАПОЙ ДОЦЯ МИРОСЛАВА.УЖЕ МЕСЯЦЬ.Простите меня модеры.
     
    Andrii_M подобається це.
  8. Калинович

    Калинович Бригадир

    Повідомлення:
    198
    Симпатії:
    118
    Та, чесно признаюсь, не хочу конкретизувати, і так відносини нелегкі з сусідами. Тяжко про це говорити, не стає ніякого оптимізму і гумору. Вибачте, дійсно дуже боляче. Мабуть все-таки продам.
     
  9. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    хай росте ЗДОРОВОЮ!
    --- добавлено: May 27, 2013 6:46 PM ---
    beer
    --- добавлено: May 27, 2013 6:49 PM ---
    та ви скажіть,щоб другі люди знали,де ж такі злі сусіди живуть!народ там з родзинкоюCrazyсам до цього часу звикнути не можу,хоча живу там з 2004року.так де ваш будинок знаходиться?
     
  10. Калинович

    Калинович Бригадир

    Повідомлення:
    198
    Симпатії:
    118
    Класс!!! Оце новина! Вітаю! Щиро-щиро. Хай татова донечка буде щаслива! Ну, таку подію можна і не один місяць святкувати!
     

Поділитися цією сторінкою