Допоможіть блондинці розпочати нове цивілізоване життя з гарячою водою!

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем Калинович, 24 бер 2013.

  1. алхімік

    алхімік Майстер

    Повідомлення:
    117
    Симпатії:
    40
    Приєднююсь до схеми земляка,така схема дозволить без проблем злити воду на зиму.А бачок можна зробити з бідона з під молока,чи кастрюлі(40 л),ще можна скласти з пластикових труб(це трохи складніше)
     
  2. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    згодиться і сонце,та воно не завжди є,бувають пасмурні дні.
    --- добавлено: Mar 28, 2013 8:21 AM ---
    слідкуйте за тиском в баці,він має бути в районі 1,5бар і ваша груша буде жити довго.а ці автоматичні штучки!!!я відмовився від їх використання,швидко виходять з ладу,а оригінальну ой як не просто знайти.
     
  3. земляк

    земляк Інженер

    Повідомлення:
    802
    Симпатії:
    867
    Адреса:
    трускавець
    Щодень приймати душ шкідливо для шкіри.:)


    То саме відноситься і до груші.Та що йшла в комплекті відпрацювала майже два роки.Нова через місяць вийшла з ладу.Попробую ще електроніку.Мені це нарадив знайомий спеціаліст по котлам.Раз він собі поміняв значить то не найгірший варіант(я так думаю)
     
  4. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    зробіть,а нам не забутьте відписатись,як працює,як довго і марку!
     
  5. земляк

    земляк Інженер

    Повідомлення:
    802
    Симпатії:
    867
    Адреса:
    трускавець
    Обов’язково.От тільки не можу його виловити(майстра),має багато роботи.
     
  6. Калинович

    Калинович Бригадир

    Повідомлення:
    198
    Симпатії:
    118
    Я літній душ маю, зробила до речі сама! З тракторного баку для солярки (правда там був уже вивід для трубки). На кінці трубки (звичайна пластикова трубка, така напівпрозора) закріпила розсіювач для душу з вентилем, що перекриває подачу води. Все зроблено без зварки, просто підбирала, щоб тісненько припасувалось. Дуже добре працює: бак плаский, швидко нагрівається, тільки я поки залию, то в непристойній позі на даху зависаю надовго, тому купила "Малиш" , буду пробувати ним закачувати.
    --- добавлено: Mar 29, 2013 7:16 AM ---
    Біда в тому, що люблю працювати до самої ночі на грядках, бо цілий день на роботі, а за той час в літньому душі вода вже охолоджуєьться. А часто взагалі холоднеча надворі... Отже зупинились ми на схемі: пластикова 50-літрова бочка на даху, ел. бойлер, малиш в криниці. Тепер діло за матеріалами: що купити і яке, а якби ще й з фотками, то б ціни нам всім би тут не було.
    До речі, зробила елементарну каналізацію з кухні: підєднала до умивальника трубу, продовбала стіну і випустила її надвір, але вона так негарно стирчить десь на рівні 0,5 метра від землі зі стіни хати... Як то по-людськи робиться (щоб не видно)?
     
    Andrii_M подобається це.
  7. земляк

    земляк Інженер

    Повідомлення:
    802
    Симпатії:
    867
    Адреса:
    трускавець
    По-людськи треба відвести воду від хати.Ви казали ,що поблизу є фоса.Купити два коліна 50 і труби на віддаль до фоси.Одним коліном опустити до землі,іншим повернути трубу горизонтально.Якщо сифон у вас 40,то купити ще редукцію(резинове перехідне кільце)Відвідну трубу бажано закопати, якщо позволяє ухил.Якось так.
     
  8. Калинович

    Калинович Бригадир

    Повідомлення:
    198
    Симпатії:
    118
    Тобто отвір в стіні треба робити на якому рівні?
     
  9. алхімік

    алхімік Майстер

    Повідомлення:
    117
    Симпатії:
    40
    Щоб красиво,і правильно,то у землі через фундамент.
     
  10. земляк

    земляк Інженер

    Повідомлення:
    802
    Симпатії:
    867
    Адреса:
    трускавець
    Звичайно це самий кращий варіант,але й самий трудомісткий

    Прийдеться робити отвір не в стіні а в підлозі.Якщо під умивальником підвал то буде простіше,якщо ж ні то буде значно складніше.Я б радив,якщо нема підвалу, залишіть як є ,просто опустіть трубу зробивши"утку" і відведіть воду.На зиму можно утеплити,якщо буде така потреба.
     

Поділитися цією сторінкою