Допоможіть блондинці розпочати нове цивілізоване життя з гарячою водою!

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем Калинович, 24 бер 2013.

  1. Калинович

    Калинович Бригадир

    Повідомлення:
    198
    Симпатії:
    118
    Там є металева сорочка (така в вигляді мет. сітки) О, тоді , якщо будете мати час, то будь ласка, приблизно мені ше й таку схемку опишіть з бочкою на стриху і бойлером (не безтисковим). До речі, на скільки вам тої бочки (100л) ставало? Бо маю 50-літрову - то замала?
     
  2. земляк

    земляк Інженер

    Повідомлення:
    802
    Симпатії:
    867
    Адреса:
    трускавець
    Мені бочка служить просто як запас води(це на квартирі).100 літрів вистарчає повністю.Тим паче ,що зараз майже постійно є міська вода.,в будинку 200літрова з гідрофором.Там аж занадто,бо ніхто на разі не живе.:)Схемку намалюю пізніше-зараз іду робити деруни:vo:
     
  3. Калинович

    Калинович Бригадир

    Повідомлення:
    198
    Симпатії:
    118
    Ги, ото ви хитрющий, мені аж сюди запахло, а ще години дві на роботі сидіти. :nu:
     
  4. земляк

    земляк Інженер

    Повідомлення:
    802
    Симпатії:
    867
    Адреса:
    трускавець
    Швидше голоднючий:-D.Ми прийшли з прогулянки з Дружком(це мій кращий друг ,собачої породи,на аватарі з правої сторони)На жаль інтернет ще не дійшов до того,що б якимсь файлом переслати-напік цілу гору.З задоволенням би пригостив.
    Схемка до непристойності проста.Дві релюшки на напругу 12-24в.Три датчики,пускач,трохи дроту.
    Але скажу правду -це позавчорашній день.Якщо все це купувати то думаю краще купити електронний блок.Тоді не треба жодної бочки.Насос буде включатись від відкриття крану.Я до речі хочу викинути гідроаккумулятор і поставити саме такий електронний блок.Ще там не живем а вже три рази міняв грушу(по 60гр) P4151502.JPG
     
    Andrii_M подобається це.
  5. Калинович

    Калинович Бригадир

    Повідомлення:
    198
    Симпатії:
    118
    О, покажу сину, він в мене майбутній фізик (Енштейн - не менше))) Він точно розбереться. Чи готовий електронний блок пошукаю. Дуже дякую, що не пошкодували часу, після прогулянки і дерунів я би певне не спромоглась ще й схеми креслити :Hi:
     
  6. земляк

    земляк Інженер

    Повідомлення:
    802
    Симпатії:
    867
    Адреса:
    трускавець
    Та дружина з Дружком так і роблять,давлять на масу.
     
  7. Калинович

    Калинович Бригадир

    Повідомлення:
    198
    Симпатії:
    118
    Ну, насмішили, йду і я додому, теж дерунів насмажу своєму фізику: підлизуватись так буду до нього.
     
  8. земляк

    земляк Інженер

    Повідомлення:
    802
    Симпатії:
    867
    Адреса:
    трускавець
    От бачите, хоч якась користь з мене-подав ідею на вечерю.Фізик ,гадаю,дякую скаже:)
     
  9. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    робіть літній душ,в бочку кип"ятильник,та й відром можна наносити.і так на зиму зливати.
     
    Andrii_M подобається це.
  10. земляк

    земляк Інженер

    Повідомлення:
    802
    Симпатії:
    867
    Адреса:
    трускавець
    А сонце не згодиться?.В мене якось без кипятильника,не кипяток,але сполоснутись запросто.
     

Поділитися цією сторінкою