Дайте оцінку схемі опалення

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем Kuchap, 23 бер 2013.

  1. Diyarema

    Diyarema Новачок

    Повідомлення:
    10
    Симпатії:
    0
    Фільтри на гідрострілці я заберу, Ваша правда без потреби.
     
  2. Micro80

    Micro80 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.266
    Симпатії:
    2.070
    Адреса:
    Винница
    Расширительный бачок на нижний (холдный) отвод стрелки. Снизу у стрелки слив грязи (грязевик).
    Фильтры перед насосами считаю не лишними (хотя и дорогим удовольствием).
     
  3. Diyarema

    Diyarema Новачок

    Повідомлення:
    10
    Симпатії:
    0
    Бачок тоді думаю поставлю на обратці ТПК. Про фільтри перед насосами теж читав, потрібна річ думаю тому і в схемі1 намалював а в схемі2 трохи не так їх розмістив, (після насосів).
    Не думаю що 3 фільтри так вже і дорого в порівнянні до всієї системи опалення, головне щоб було корисно та безпечно.
     
  4. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    щодо фільтрів: гіпотетично міркую, звідки буде сміття у системі, яке їй зашкодить?
    Недбалий монтаж, коли у труби попадає стружка, пісок і всякий скотч?
     
  5. Diyarema

    Diyarema Новачок

    Повідомлення:
    10
    Симпатії:
    0
    Може і так, я думаю що з фільтрами я розберуся.
    На рахунок ГВС на літо. По Вашій схемі все просто! Дякую за підсказку.
     
  6. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    можна трохи дорожче: поставити на холодній воді триходовий з головкою з виносним датчиком. Якщо бойлер гарячий - холодна вода іде в бойлер, якщо холодний - холодна вода іде в котел. Вихід х бойлера і з котла з'єднати в одну трубу.
     
  7. Diyarema

    Diyarema Новачок

    Повідомлення:
    10
    Симпатії:
    0
    Ще одне питання. Колектор ТП знаходиться на відстані 10 м. від гідрострілки. Порадьте де краще розмістити насос з 3-х ход. клапаном на стрілці чи в колекторі ТП. ТП має 3 контури по 100, 80, та 90 м.
     
  8. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    пс. а бойлер влітку зможете підігрівати саморобним сонячним колектором.
    --- добавлено: Mar 25, 2013 9:54 PM ---
    на колекторі. До колектора можете тягнути спільну трубу з радіаторним опаленням (якщо це по дорозі).
    На колекторі тому, що головка має довжину капіляра тільки 2 метри, а контролювати потрібно температуру балки.
    --- добавлено: Mar 25, 2013 9:56 PM ---
    хоча.. можна залишати так, як є. Тільки триходовий з головкою поставте на зворотці, це буде розподільний клапан, а не змішуючий.
     
  9. Diyarema

    Diyarema Новачок

    Повідомлення:
    10
    Симпатії:
    0
    Якщо я Вас правильно зрозумів, коли виключиться опалення бойлер не буде задіяний через клапан вода поступатиме на ГК. При таких умовах в бойлері вода буде застоюватись? Може краще зробити байпас та злив води з бойлера.
    --- добавлено: Mar 25, 2013 10:07 PM ---
    --- добавлено: Mar 25, 2013 9:56 PM ---
    --- добавлено: Mar 25, 2013 10:22 PM ---
    Виходить треба зменшувати гідрострілку до 2 виходів, ставити 2 насоси (для радіаторів та бойлера) далі трубою (д 20) до колектора ТП (де буде ще один насос з клапаном) а далі до колектора радіаторів. Правильно?
     
  10. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    дивіться, як вам вигідніше і зручніше.

    цей злив застарілої води чи підміс свіжої води треба б було якось автоматизувати.
     

Поділитися цією сторінкою