Фрезерний столик (розробка)

Тема у розділі 'Станки', створена користувачем 3tON, 13 бер 2013.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 18 кві 2013.
  1. Так

    100,0%
  2. Ні

    0 голосів
    0,0%
  1. alexduc

    alexduc -

    Повідомлення:
    3.195
    Симпатії:
    2.255
    Адреса:
    Ровно
    3tON, я бы вам даже подарил цангу, но если вас убьет, на вашем сооружении, это будет на моей совести. Кидайте заниматься ерундой и собирайте на приличный фрезер. Вообще на фрезерный стол идет головка(стоит порядка 6000-8000 т.грн.), то есть движок . Все остальное пригодно в качестве фрезеровать парочку реечек. Дешевые модели категорически не советую ставить ибо это убийство фрезера, так как нагрузка на порядок больше , чем в ручном режиме, особенно, если используются прижимы (всяческие гребешки и.т.д)
     
  2. земляк

    земляк Інженер

    Повідомлення:
    802
    Симпатії:
    867
    Адреса:
    трускавець
    Дякую за відео та фото.В мене теж фрезер DWT-1.8.Якщо я добре бачу ,ви зняли штатну підошву разом з стойками.Це так?Тобто ви його використовуєте лише стаціонарно.
    --- добавлено: Mar 15, 2013 9:16 PM ---
    Тут(на мою думку)ви не маєте рації,так як навантаження на двигун фрезера має діаметр,профіль фрези та величина зйому ,швидкість подачі. А наявність чи відсутність гребінок будуть відчувати лише ваші руки чи автоподатчик,якщо такий поставите.
     
  3. nexset

    nexset Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.452
    Симпатії:
    627
    Адреса:
    Полтаская обл. пгтШишаки
    ДА только стационарно, раньше снимал ставил потом докупил еще один полегче (1кВа) и переделал стол.
    Штатная подошва с направляющими забирала полезный вылет, да и не давала подняться на столько чтобы менять фрезу сверху не лазя под стол
     
  4. alexduc

    alexduc -

    Повідомлення:
    3.195
    Симпатії:
    2.255
    Адреса:
    Ровно
    В єтом убедился на личном опыте, брал два фрезера фиолент МФЗ1100, один использовался на столе, второй в ручном режиме. Эксплуатировались на одном уровне нагрузки. Так вот у первого, за год работы, износ щеток в два раза больше, якорь выело на 1мм, за два года отправился на запчасти. Может, конечно был заводской дефект. Но думаю все таки причина в большей нагрузке...
     
  5. земляк

    земляк Інженер

    Повідомлення:
    802
    Симпатії:
    867
    Адреса:
    трускавець
    Дякую за детальне пояснення.Я також хочу зробити фрезерний столик,
    хоча маю стаціонарний фрезер(саморобний).Проте якось жалко "курочити" ,але напевне прийдеться:(.Ваші доводи переконливі.

    Як прізвизько?;-)Не заслабий?В мене є Фіолент 1,1квт,щось він не дуже.Трохи більша фреза -стогне і плаче:-D.
    Швидше в більшому об’ємі робіт;-)
     
  6. 3tON

    3tON Майстер

    Повідомлення:
    44
    Симпатії:
    26
    Був би дуже вдячний якби подарили, якраз походив по базарі і знайшов окремо стакан і гайку від Фіолента, а цанги немає і незнають чи буде. Стакан кріпеться на вал через стандартну різьбу це якраз і полегшить виготовлення валу.
     
  7. alexduc

    alexduc -

    Повідомлення:
    3.195
    Симпатії:
    2.255
    Адреса:
    Ровно
    Пороюсь на следующей неделе, где то была. Правда не помню, может это 6мм.
     
  8. 3tON

    3tON Майстер

    Повідомлення:
    44
    Симпатії:
    26
    На рахунок що вийде погано... Я спочатку думав купити дешевий фрезер і зробити з нього столик. Почав шукати і читати відзиви про них... Всі кажуть що це барахло, люфти великі і тд. тп. а перевертати їх взагалі не рекомендують.
    Думаю що простий по конструкції вал виточений в токаря буде не гіршим за китайський дешевий фрезер, а то і кращий.
     
  9. alexduc

    alexduc -

    Повідомлення:
    3.195
    Симпатії:
    2.255
    Адреса:
    Ровно
    В токаре в основном и проблема, в основном они все "кривые". Имею ввиду валы :-D. На фрезер высокооборотный нужен идеал. А его цена с корпусами, может быть близкой к тому же ДВТ. Хотя может у Вас по другому, у нас в основном все станки порезали на метал. А там где сделают хорошо, там соответственно цена.
     
  10. 3tON

    3tON Майстер

    Повідомлення:
    44
    Симпатії:
    26
    Да про токарів знаю... не айс но буду шукати. В нас теж багато вирізали станків, ех машину часу б взявби парочку:)

    Доречі фрезер ваш що був у столі зламався якраз через те що був у не правильному положенні, а не через більші нагрузки. Читав десь про це в інтернеті.
     

Поділитися цією сторінкою