Своїми руками Вместо газа - тепловой насос своими руками

Тема у розділі 'Гелио и геосистеми', створена користувачем Entheos, 11 бер 2013.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 18 кві 2013.
  1. Так

    100,0%
  2. Ні

    0 голосів
    0,0%
  1. graw_s

    graw_s Новачок

    Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    0
    Скажите, на что может повлиять увеличение длинны теплообменника на 5м. В дальнейшем с использованием более мощного компрессора мне это пригодиться?
     
  2. сивак

    сивак Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    доброе время суток Entheos
    очень захотел собрать себе тепловой насос вода-вода . есть наружный блок кондея 24 производительностью 7.2 квт
    так ка нет возможности использования грунта и скважин в качестве источник низкого тепла хочу использовать солнечный вакуумный всесезоный коллектор с двухконтурным баком 300 литров
    подскажите как просчитать обьем испарителя ? или можно будет использовать родной с этого кондея
     
    Останнє редагування модератором: 9 гру 2015
  3. yxa

    yxa Стажер

    Повідомлення:
    20
    Симпатії:
    1
    Всех с Рождеством Кристовым! Есть вопрос,живу на Херсонщине,имеется своя скважина,и есть впитывающая яма для бассейна обьемом в 20 кубов,а у нас тут пески впитывается сколько не влей,ну это образно конечно.Так вот для отопления дома использую 12 квт газовый котел,хватает,но без запаса,сейчас в морозы температура 19 гр в доме.А теперь вопрос,в идеале нужен тепловой насос 10-12 квт,хватит ли одной скважины,если летом при поливе легко отбираю 2.5 куб метров водыв час,и могу ли я использовать впитывающую яму для бассейна,пока с ней проблем не было она заглублена на 70 см,в смысле 70 см земли сверху.
     
  4. yxa

    yxa Стажер

    Повідомлення:
    20
    Симпатії:
    1
    Пора в очках печатать уже Х от К отличить сложно,прошу прощения за грамотность,стыдно,но смысл тот же
    --- добавлено: 7 січ 2016 у 01:00 ---
    Да кстати кондер есть самсунг,но мощность не помню,древний,судя по размерам 18 ка,на что его хватит,и как в киловаты пересчитать,с холодильным оборудованием пробел.
     
    Останнє редагування модератором: 14 січ 2016
  5. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    усереднено можете орієнтуватись на зальноприйняте поняття про те, що холодильна машина перекачує у 3-4 рази більше енергії від спожитої. Тобто якщо ваш двигун компресора споживає 1 кВт в годину, то сам насос перекачає вам 3-4 кВт за цю годину.
    Щодо свердловини. Усереднено з грунту вертикальний зонд бере 30Вт з метра погонного. Зонди між собою також мають якусь мінімальну віддаль. Це ви мусите враховувати при оцінці земельних ділянок, звідки хочете черпати тепло.
    Для більш детальних відповідей у вашому випадку треба звертатись до спеціалістів на місці.
     
  6. Khomenko_A_S

    Khomenko_A_S Бригадир

    Повідомлення:
    282
    Симпатії:
    189
    Адреса:
    Херсон
    Щоб отримати 12 кВт= 10320 ккал/годину треба за ту ж годину охолодити 2500 літрів води на 4.1 градуси. Яка у Вас температура води в скважині зараз?? Реально її охолодити на 4 градуси??

    18 тис. бту = 5.4 кВт , а аж ніяк не 12.
    Надійніше подивитись споживану потужність на шильдіку та помножити на 3 (оптимістично)
     
    Володимир П та Voyutichi подобається це.
  7. yxa

    yxa Стажер

    Повідомлення:
    20
    Симпатії:
    1
    я разницы в температуре воды в скважине не вижу,градусник показывает от8.2 до 8.4 0С А вот как раз для меня вопрос можно ее до 4 0с охлаждать или нет,можно наверное насос чуть помощнее поставить и подымать допустим 3 куба в час,водоносные горизонты в наших местах перспективные у соседей помпы 5 кубовые стоят
     
  8. Vladimir1966

    Vladimir1966 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.110
    Симпатії:
    710
    Адреса:
    с. Нові Петрівці
    а з якої глибини необхідно буде подавати (піднімати) воду?
    Чи не вийде так, що затрачена на підйом електроенергія буде більшою, ніж виграш по відбору тепла ?
     
    Voyutichi подобається це.
  9. Khomenko_A_S

    Khomenko_A_S Бригадир

    Повідомлення:
    282
    Симпатії:
    189
    Адреса:
    Херсон
    Пише що піски. Отже дуже вірогідно що десь з Гопрів чи Козачих лагерів- у них вода дуже близько
     
  10. yxa

    yxa Стажер

    Повідомлення:
    20
    Симпатії:
    1
    Бер!ть набагато ближче Цюрупинськ,скважина 20 метр!в,б!ля л!су в низин! тут у вс!х сус!д!в вода в!д 16 до 20 метр!в.Я так розум!ю в мене е 2 вар!анти,отримати 50 в!дсот. в!д самсунгу що е,нав!ть 40,або зразу проектувати на к!ловат 12
    --- добавлено: 8 січ 2016 у 21:53 ---
    Насос Грюндфос,двиг 450 Вт працюе з 1999 року,воду п!дн!мае вл!тку зам!ряв з 6 -7 метр!в,в!дм!тка в!д поверхн! земл! десь- 1.3 метри
    --- добавлено: 8 січ 2016 у 21:59 ---
    В кого е щось под!бне,будь ласка допомож!ть,якось все нове важко даеться,кондиц!онер же працюе,закони ф!зики н!хто не в!дм!няв,хочу спробувати,бюджет зараз не великий,але хочеться спробувати.
     
    Останнє редагування модератором: 16 січ 2016

Поділитися цією сторінкою