Марокканський штучний камінь

Тема у розділі 'Ландшафтный дизайн и обустройство участка', створена користувачем старий майстер, 6 бер 2013.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 18 кві 2013.
  1. Так

    90,0%
  2. Ні

    10,0%
  1. Arik25

    Arik25 Стажер

    Повідомлення:
    21
    Симпатії:
    11
    Люблю, когда люди вопрос о религии решают таким ненавязчивым способом. Это и есть свобода вероисповедания и свобода слова.
     
    Saturn®, Мирослав та DYKOBRAZ подобається це.
  2. старий майстер

    старий майстер Інженер

    Повідомлення:
    187
    Симпатії:
    503
    Адреса:
    Ужгород
    Кожна людина то чиясь дитина і до неї треба ставитися з повагою. Коли я звільняю місце чи пропускаю старшу людину, вони дивуються і питають чому, а я відповідаю, що 11 років до школи ходив дарма, чи що. Ми, втратили повагу, один до одного. Повернуся до каміння я собі думаю, чому я такий тупий, навколо весь товар іноземний: металочерепиця, черепиця, термоблоки, вікна, плитка, фарба, камінь ну все чуже, то деж мій розум, якщо я неможу виготовити ніякий путній товар. І став щось вигадувати, дивлюся на стіну а вона біла і ніяких думок, о зачекайте та в нас всі стіни, практично в цехах в кабінетах в дома білі а чому та щоб думки вас не турбували а тупо виконували роботу. Стільки років виготовляти оцинковану жесть і недойти до того що метал можна пофарбувати а китайці поляки будь ласка тут як тут. Кольори, текстура, можуть людину заставити тупіти, хворіти а чи можна навпаки. Можна, людина буде гарно почуватися, думати, гарна сімя, діти коли буде весь час бачити гарні речі. Україна, тонель кохання, вчімся думати, правда гарно і мозок щось думає на відміну від білого, чорного, сірого.
    7466255-R3L8T8D-600-1399.jpg
     
    котенок, Saturn®, Дмитрий ДАР та 6 іншим подобається це.
  3. Никалай

    Никалай Стажер

    Повідомлення:
    27
    Симпатії:
    20
    Спасибо что написали, как называется это красивое место, а то я сначала думал, что где-то заграницей.
    Поиск в нете дал такой результат, если кому интересно
    Находится романтический Тоннель любви в поселке Клевань, в 24 километрах от Ровно. Поселок расположился на реке Стубла. Он очень старый и упоминается в летописях еще в 1113 году.
    Поселок Клевань связан с именами многих известных людей: художник Хасевич, писатели Ростислав Солоневський и Владимир Ящук, деятели Богдан Хмельницкий и Василий Червоний.
    Как доехать: от автовокзала в городе Ровно садитесь на любую маршрутку до Луцка и выходите в поселке Клевань. Сам тоннель находится в 7 километрах к востоку от центра поселка.
     
    котенок, Saturn®, старий майстер та ще 1-му подобається це.
  4. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    Зарахованих голосів: 13
    Голоси таких форумчан були не зараховані, оскільки написали менше 20-ти повідомлень: ЮДЖИН, Marichka, Maksimvladi, ser_mike, shuravi_s.
     
    старий майстер подобається це.
  5. старий майстер

    старий майстер Інженер

    Повідомлення:
    187
    Симпатії:
    503
    Адреса:
    Ужгород
    Щиро дякую. 13 це дуже круто, молодих треба заохочувати, а нам старим, як каже дід лікарю я три здолаю а далі маю трошки відпочити, а лікарь здивовано, та Ви молодець, OxlhkMI7iH8.jpg я з однією ледве впораюся, я про ступеньки лікарю.
     
    Andrii_M, kvit, Володимир П та 2 іншим подобається це.
  6. olegkam

    olegkam Новачок

    Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    0
    виглядає цікаво
     
  7. gamik

    gamik Стажер

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    3
    Якщо не складно, зробіть відео, те як ви працюєте, наприклад, як ви робите хоча б один, або два камінчика. Також готові роботи і виложіть, будь ласка, на форумі. Було б дуже цікаво.
    Дякую за ваші думки і підхід до роботи, вони правильні!
     
    Останнє редагування: 11 вер 2015
  8. Valeriy1

    Valeriy1 Новачок

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Рівне
    Нікого не слухайте і робіть свою справу.Моя дружина,наприклад, стартовою шпаклівкою , при оздобленні приміщення,робила імітацію плитки. Просто наклеювався малярний скотч і мастєрком наносилась шпаклівка.Хто займається декоративним шпаклюванням,зрозуміє.А от що до покраски каменя по поверхні... Наскільки це надійно,наприклад, для доріжок?
     

Поділитися цією сторінкою