Своїми руками Гарні ворота своїми руками - візитна картка будинку

Тема у розділі 'Заборы, ворота, ограждения', створена користувачем Bohdan19, 5 бер 2013.

  1. Bohdan19

    Bohdan19 Бригадир

    Повідомлення:
    221
    Симпатії:
    188
    Доброго дня, шановні мешканці та гості форуму. Хочу поділитись з Вами тим, як створювались головні ворота в моєму господарстві. Ділянка в мене кутова, тому довелось робити головні і задні ворота. Фотографії створення задніх воріт своїми руками в мене нема, тому буду розповідати про головні.
    1.jpg 2.jpg

    Для початку був закуплений матеріал: труба прямокутного перетину розмірами здається 60х40 мм, кутник 30 мм. Металеві полоси мені подарував батько, з яким ми разом зварювали каркас воріт. Верхні дуги гнули в кузні. З цим виникли невеликі проблеми і довелось їх замінити на трубу трохи менших розмірів, здається 40х20 мм, щоб вийшли гарні і рівні вигини.

    Після цього ми з батьком зварили раму ворі, периметер якої складали труби. Ближче до нижньої частини приварили кутник, а між кутником і верхніми дугами приварили металеву полосу для кращої фіксації досок, якими планували зашивати ворота.

    В нижній частині воріт зробили "сітку" з металевих полос. Оскільки вони були б/у, їх насамперед необхідно було ретельно відчистити ві старої фарби.
    3.jpg 4.jpg 5.jpg
    Зварні шви були зачищені, прошпакльовані автомобільною шпаклівкою та зачищені шкуркою різної зернистості. Розмітили місце під замок і приварили додатковий фрагмент металу для розширення труби в місті встановлення замка.
    6.jpg 7.jpg

    Після цього до воріт та стовпів були приварені петлі діаметром 35 мм з шариком та ексцетриком.
    Оскільки фрезера в мене нема, довелось просити знайомого обробити бокову частину досок.
    8.jpg 9.jpg

    Дошки розмічав та різав відразу на воротах. Відразу свердлив отвори і прикручував на місце. Для того, щоб між дошками залишався невеликий простір, під час розмітки вставляв між ними підвісу для монтажу гіпсокартонного потолка.
    10.jpg 11.jpg

    Наступним етапом було грунтування та фарбування воріт. Вирішив для зручності повісити їх на місце.
    12.jpg

    Дошки довелось обробити шкуркою: фрезовану частину вручну, а інше за допомогою насадки на болгарку. Потім настала фаза обробки грунтовочною пропиткою. фарбував двічі, лакував теж двічі. Фарбу і лак використовував на водній основі.
     
    Anna456, Жакоп, Julla та 12 іншим подобається це.
  2. gr-roman

    gr-roman Новачок

    Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Дрогобич
    Я щось не зрозумів, який способом закріпили доски до верхнього профілю?
    Знизу вони лягли на кутник, а зверху як?
    По всії вигнутій довжині прорізали нижню основу і туди вставили верхній кінець доски?
     
  3. Bohdan19

    Bohdan19 Бригадир

    Повідомлення:
    221
    Симпатії:
    188
    Доброго дня. Прошу вибачення за неточність :-[ . До труби прямокутного перетину приварили металеву полосу, так само вигнуту в кузні. Зварний шов відшліфував, прошпаклюва і пофарбував. Трохи видно на цій фотографії:
    22.jpg
     
    Julla, КОРЖИК та Andrii_M подобається це.
  4. gr-roman

    gr-roman Новачок

    Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Дрогобич
    Ааа, от тепер все зрозумів! Дуже дякую, буду в себе пробувати.
     
  5. Bohdan19

    Bohdan19 Бригадир

    Повідомлення:
    221
    Симпатії:
    188
    gr-roman, успіху Вам!:nozhovka:
     
  6. kovach

    kovach Майстер

    Повідомлення:
    44
    Симпатії:
    51
    Схоже на професійну роботу, а чому не покрили дерево маслом для зовнішніх робіт?
     
  7. Юра2

    Юра2 Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    5.256
    Симпатії:
    3.925
    Адреса:
    вилково
    сделано хорошо действительно. многие типа профи так не делают даже.
    МОЛОДЦЫ!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
  8. olly

    olly Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.283
    Симпатії:
    1.207
    Адреса:
    Украина Белая Церковь
    Шикарные ворота!Возьму на заметку!
     
  9. |Vetalbon|

    |Vetalbon| Майстер

    Повідомлення:
    97
    Симпатії:
    30
    работа просто супер
     
  10. Bohdan19

    Bohdan19 Бригадир

    Повідомлення:
    221
    Симпатії:
    188
    Доброго дня. Цього року пофарбував покрив лаком дошки та пофарбував металеву частину воріт. Це оновить естетичний вигляд та продовжить тривалість служби воріт.
     
    Andrii_M, Т.М., Пітон та ще 1-му подобається це.

Поділитися цією сторінкою