Утеплення каркасних споруд чи даху будинку пінопластом

Тема у розділі 'Звукоизоляция и теплоизоляция', створена користувачем Владимир2408, 28 лют 2013.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 18 кві 2013.
  1. Так

    50,0%
  2. Ні

    50,0%
  1. Nutrija

    Nutrija Майстер

    Повідомлення:
    191
    Симпатії:
    61
    Адреса:
    Львов
    Я не то щоби не вірив, але можна якийсь більш реальний доказ? Я живу біля лісу, в осени до мене миші толпами біжуть. Минулого року дружина в хаті 16 мишей в лапку зловила. Утеплений в мене цоколь будику пінопластом, голим пінопластом, нічим не покритим. Пінопласт просто на бруківку спертий. Звичайний білий пінопласт. І в сусіда мого також така сама ситуація. Пінопласт в мене вже 2 роки так приклеєний, в сусіда десь 3, аж пожовк від старості. Але ніде, ні в нього ні в мене я жодної дирочки чи мишки під пп не зауважив. Чому? Може тому що їм там нема що їсти?
    Миші роблять ходи в пінопласті, не спорю, сам в одного бачив, але цей пінопласт лежав на стриху пачками, от миші там ходи і поробили. А фасади я вже років 10 роблю і ніде мишей не бачив. Може тому що пп клеєм покривається, а може просто мишам там не комфортно? Не знаю. Я не захищаю ні пінопласт ні мінвату, просто факти. Думаю про мишей це байки, конкуренти придумали.:)

    Прекрасно себе почувають в ваті:) і в скловаті. Кум на дачі порядки робив, так в нього в скловаті миші гніздо зробили.:)
     
    Володимир П та Владимир2408 подобається це.
  2. NickVM

    NickVM Бригадир

    Повідомлення:
    119
    Симпатії:
    105
    Адреса:
    Буковина
    мені майстри утеплювали фасад пінопластом, так його будівельною сіткою повністю обгорнули, сказали що сітку миші не прогризуть. Можна і на горищі таким макаром обгорнути утеплювач.
     
  3. nikitinalp

    nikitinalp Підмайстер

    Повідомлення:
    51
    Симпатії:
    3
    Адреса:
    Сумы

    А вот так делаем мы
     
    captain Grey подобається це.
  4. Domovoy

    Domovoy Стажер

    Повідомлення:
    21
    Симпатії:
    4
    Адреса:
    Киев
    Мыши и пенопласт - очень даже совместимы. Во вложении - ходы мышей в СИП-панелях (ребята срезали специально) и живая охота на мышей в сарае. 1.jpg 2.jpg
     
    Starykov подобається це.
  5. Б.А.Р

    Б.А.Р Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.549
    Симпатії:
    923
    Адреса:
    Файне місто .
    Скільки коштує задути м2 товщиною 10 см .
     
  6. Starykov

    Starykov Підмайстер

    Повідомлення:
    34
    Симпатії:
    10
    Адреса:
    Киев
    Давно не заходил...
    Канцероген не сам камень, а волокна, микрочастицы которых могут отламываться, витать в воздухе, вдыхаться и накапливаться в легких. Потом они оттуда не выводятся, вызывают воспаление и омертвение тканей (силикоз или карбокоз называется)... Механизм действия такой же, как у асбеста.
    --- добавлено: 20 янв 2014 в 12:04 ---
    ... не дешево, насколько я знаю. Примерно от 15$-25$ за м2. Сильно зависит от утепляемой площади (чем меньше, тем дороже) и от качества самой химии.
    И не безопасно для жителей:
    Сам процесс производства ппу предусматривает смешение жидких компонентов – изоцианата и полиола в нужных пропорциях. В ходе реакции происходит вспенивание и увеличение в объеме полученной смеси после чего она отвердевает.
    Влияние изоционатов на людей: вызывают раздражение кожи и слизистых оболочек — от местного зуда до дерматитов, в т. ч. аллергических. Слезотечение встречается часто, конъюнктивит возникает редко. Обнаруживаются астматические проявления, начиная от незначительно затрудненного дыхания до острых приступов.
     
    Останнє редагування модератором: 12 лют 2014
    captain Grey подобається це.
  7. Starykov

    Starykov Підмайстер

    Повідомлення:
    34
    Симпатії:
    10
    Адреса:
    Киев
    Вот, нашел альтернативу полиуретану, пенопласту и мин. вате:
    Юнизол- http://unisol.com.ua/uteplenie-doma.html (прошу не считать, что это реклама). По моим соображениям - более экологично, чем то, о чем писали до этого, применимо к крыше. Технология нанесения близка к запениванию полиуретаном. Цены в разы ниже полиуретана, сравнимы с пенопластом (25-50 грн/м2), похоже, что возможна самостоятельная укладка.
     
  8. Starykov

    Starykov Підмайстер

    Повідомлення:
    34
    Симпатії:
    10
    Адреса:
    Киев
  9. prokopchuk.

    prokopchuk. Стажер

    Повідомлення:
    11
    Симпатії:
    1
  10. Дмитрий Изоват

    Дмитрий Изоват Майстер

    Повідомлення:
    138
    Симпатії:
    47
    Адреса:
    Житомир-Киев-Днепр
    10 мало
     
    olly подобається це.

Поділитися цією сторінкою