Зарядний пристрій автомобільного акумулятора

Тема у розділі 'Своими руками - отчеты', створена користувачем алхімік, 26 лют 2013.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 18 кві 2013.
  1. Так

    100,0%
  2. Ні

    0 голосів
    0,0%
  1. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Я б сказав,що весь заряд акумуляторові дає тільки авто. Акумулятор заряджають зарядними пристроями тільки в випадку несправності системи зарядки автомобіля, або несправності самого акумулятора.

    Якщо включити дросель між трансом і мостом, то це не "принцип реостата". В даному випадку дросель працює як дросель.
    А взагалі, прислухайтесь до порад Мирослава. Абсолютно грамотні,професійні поради.beer:Hi:
     
    Urasik та kvit подобається це.
  2. Мирослав

    Мирослав Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.206
    Симпатії:
    4.272
    Адреса:
    м. Ужгород
    Чи можна посилання на джерело?
     
  3. алхімік

    алхімік Майстер

    Повідомлення:
    117
    Симпатії:
    40
    Андрій 64.Принцип реостата в лапках,тобто обмотка з мідного дроту(схожа з автотрансформатором).До Мирослава прислухаюсь,і поважаю думку.Проте гадаю,лише Земляк зрозумів основну ідею.
     
  4. Мирослав

    Мирослав Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.206
    Симпатії:
    4.272
    Адреса:
    м. Ужгород
    Не зовсім так. Зимою у автомобілів, що не їздять на великі дистанції по трасі порушується енергетичний баланс авто (низькі обороти двигуна, часті старти, печка, двірники, фари ...), тому потрібна регулярна профілактична зарядка АКБ, наприклад раз в 2 тижні на 3-4 години.
     
  5. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Правильно, правильно. Цей момент я випустив з виду.


    Основна ідея- простота, підручні матеріали, швидкість виготовлення.Я правильно зрозумів?beer


    ????
     
  6. Владимир2408

    Владимир2408 Майстер

    Повідомлення:
    59
    Симпатії:
    48
    Адреса:
    Киевская обл.
    Так я і навів стандарт в дужках, він є в мережі у вільному доступі. Це стандарт на стартерні батареї, наведена мною фраза-цитата з розділу, як готувати батарею перед випробуванням на фактичну ємність, струм розряду та ін. Його не обов"язково сприймати як "так і тільки так потрібно робити", однак якщо з акумуляторами маєте справу не тільки на рівні "підзарядив, щоб завестися, а далі якось буде", то почитати буде цікаво. Прямого посилання дати не можу (вибачте, у мене він в паперовому вигляді), та Google допоможе, це не секретний документ. Є ще українська версія 2006 р - ДСТУ ГОСТ 959:2006.
     
    Мирослав подобається це.
  7. земляк

    земляк Інженер

    Повідомлення:
    802
    Симпатії:
    867
    Адреса:
    трускавець
     
  8. DVAL

    DVAL Інженер

    Повідомлення:
    429
    Симпатії:
    522
    Адреса:
    м. Вознесенськ
    щось зробити своїми руками, вже гідне поваги
    Але закон Ома для повного кола, депутати де не відмінили :)
     
  9. земляк

    земляк Інженер

    Повідомлення:
    802
    Симпатії:
    867
    Адреса:
    трускавець
    Відносно депутатів нічого не скажу,не знаю,але заперечення закону Ома зарядному пристрою,що на фотографії,не бачу.Працювати воно таки буде.Інша справа ,що вартувало б прийняти до уваги поради і переробити по мірі можливості.А цитату ,що ви виділили я готовий ще раз підтвердити:Hi:
     
  10. DVAL

    DVAL Інженер

    Повідомлення:
    429
    Симпатії:
    522
    Адреса:
    м. Вознесенськ
    так я ж зразу сказав :)" якщо треба швидко зарядити і поїхати то ваш пристрій саме те."
     

Поділитися цією сторінкою