Своїми руками Ясеневі двері в церкву

Тема у розділі 'Наши работы', створена користувачем Sasha D, 25 лют 2013.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 18 кві 2013.
  1. Так

    100,0%
  2. Ні

    0 голосів
    0,0%
  1. Sasha D

    Sasha D Прораб

    Повідомлення:
    120
    Симпатії:
    312
    Технологія виготовлення тих деталей на важка . спочатку виготовляється каркас ( основа ) а потім клеїться ламель і виходить такий результат.
     
  2. Sasha D

    Sasha D Прораб

    Повідомлення:
    120
    Симпатії:
    312
    Ці пази робилися для полегшення виклейки адже усі деталі калібровані і зміщення при зажимані струбцинами не допускається.Також зайвий шип не буває він тільки зміцнює конструкцію :Hi:
     
    poi та Alexei подобається це.
  3. Alexei

    Alexei Підмайстер

    Повідомлення:
    77
    Симпатії:
    23
    Дякую за пояснення
     
  4. Батько

    Батько Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.523
    Симпатії:
    1.044
    Адреса:
    Новая Каховка. П.Г.Т. Днепряны.
    +1 и от меня!
     
  5. Sasha D

    Sasha D Прораб

    Повідомлення:
    120
    Симпатії:
    312
    Привіт усімvictory я хочу представити до вашої уваги ще одну свою невеличку роботу. Нажаль мені не вдалось зробити фото процесу виготовлення, тому що цю роботу робив давненько і не думав, що колись буду приймати участь в такому чудовому конкурсі. Так що є декілька фото готового виробу.
    Це круглий стіл в бесідку,виготовляв на замовлення. Процес виготовлення :rubanok: якого я опишу трішки нижче,але спочатку фото. DSC02171 - копия.JPG
    Виготовляв цей столик з Дуба.
    Розпочну з самого низу ніг. Це суцільні заготовки зєднані між собою в пів дерева навхрест розміри їх 1000*100*60. Далі центральна нога, клеїна в поперечному розрізі має квадратну фррму 150*150 довжина її 650.Фаски вирізались на циркулярній пилі під кутом. DSC02172 - копия.JPG
    Криві елементи можна які зєднують центральну ногу з нижніми можна виготовляти по різному. Їх потрібно обовязково для зміцнення стійкості конструкції ,адже кришка дуже важка з натурального мрамору. DSC02174 - копия.JPG
    Верхня частина ноги на яку опирається кришка стола також для міцності зарізалась в пів дерева навхрест, також зарізалась в ценральну ногу. DSC02175 - копия.JPG
    Ось ще оде фото DSC02173 - копия.JPG
    Далі буде:Hi: Не забувайте голосувати:-[ Дакую!
     
    wolf7 та Andrii_M подобається це.
  6. maxmac1981

    maxmac1981 Стажер

    Повідомлення:
    29
    Симпатії:
    13
    А мрамор цельный или из двух тарелок? И насколько этот стол практичен?
    Красив несомненно - это да, но камень холодный под руку
     
  7. Sasha D

    Sasha D Прораб

    Повідомлення:
    120
    Симпатії:
    312
    Про кришку стола я опишу обовязково і дам відповіді на ваші питання . Зараз не маю можливості:Hi:
     
  8. Sasha D

    Sasha D Прораб

    Повідомлення:
    120
    Симпатії:
    312
    І знову Привіт!!! Усімd:)
    Кришку стола виготовляв з таких елементів . За основу брав вологостійку фанеру 20мм . Підігнав її в потрібний діаметр . Далі розмітив заготовку фанери рівномірно на 8 частин, щоб бачити приблизно які потрібно заготовки на обвязку,далі приступив до підгонки елементів обвязки до потрібного розміру.
    Потім виклеював заготовки з запасом по ширині на гладку. виклеїв коло на рівній площині. Коли заготовка висохла приступив до підгонки її до фанери. Радіуси підганняв за допомогою ручного фрезера за принципом циркуля, до потрібного радіуса. Під фанеру фрезерувалась четверть для надійності конструкції. Мраморну поверхню виготовляв замовник (в нього своя майстерння по обробці каміння). Коли усі елементи стола були готові (зібрані і пошліфовані) приступив до викраски. Викраску робив вже зібраного стола ,но без камення. Красив натой час лютофеном , лак двохкомпонентний італійського виробництва,напів-матовий.
    Камяну вставку вставляв по містю ,стик між мрамором і деревяною обовязкою обробив прозорим силіконом щоб не збиралось там сміття. мраморна вставка складається з двох суцільних частин різного розміру. Верхння частина рухома (крутиться по колу) ставиться на спеціальну підставку. Доречі в цій бесідці я виготовляв не тільки стола, а усі деревянні елементи ( фальш балки, огорожі, сітки у віконних пройомах бар у вигляді частини бочки на стіні і т. д. )все що темного кольору. Напривеликий жаль я чомусь не зробив но той час багато детальних фото, є декілька чорнових і декілька готових яких я викладу в кінці.
    Ось така робота :) Я надіюсь вам сподобалась . якщо є якісь питання пишіть по можливості дам відповідь. Дякую за увагу :Hi: і за ваш голос окрема подякаvictory
    Мені чомусь не вдаеться загрузити фото, чому нерозумію.hello Спробою пізніше.
    --- добавлено: Mar 25, 2013 9:12 PM ---
    DSC02156.JPG DSC02165.JPG
    --- добавлено: Mar 25, 2013 9:17 PM ---
    Це фото майже самого почаку
    Фото0р.jpg Фото0ь.jpg Фотоии.jpg Фотом.jpg Фот.jpg
     
    Дмитрий ДАР та Andrii_M подобається це.
  9. Sasha D

    Sasha D Прораб

    Повідомлення:
    120
    Симпатії:
    312
    Дякую
    :Hi:
    --- добавлено: Mar 27, 2013 8:29 PM ---
    Дякую
    :Hi:
     
  10. turner

    turner Прораб

    Повідомлення:
    424
    Симпатії:
    280
    Адреса:
    Україна Миколаїв
    goodЗолоті руки!
     

Поділитися цією сторінкою