ТТ(25кВт)+ТА(2100л)+Газовий котел в единой закрытой системе отопления

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем dimka777, 25 лют 2013.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 18 кві 2013.
  1. Так

    100,0%
  2. Ні

    0 голосів
    0,0%
  1. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    ні,еталон це не для мене!ви звідки знаєте з якого діаметру труби колектор?і з якого розрахунку він робився саме з такого діаметру!?я ж писав-були зауваження!:)
    --- добавлено: 3 июл 2013 в 13:29 ---
    зауваження стосовно фільтрів!
    --- добавлено: 3 июл 2013 в 13:32 ---
    Entheos,а ви не використовуйте в своїх системах зворотніх клапанів!!!а то дійсно проблем заказчикам створите!:)
    --- добавлено: 3 июл 2013 в 13:34 ---
    і крани закисають,підкапувати починають,їх також не ставте,а то всяке буває!
     
  2. Entheos

    Entheos Прораб

    Повідомлення:
    366
    Симпатії:
    334
    Адреса:
    Киев
    Я использую обр. клапаны только там, где они действ. необходимы. Шаровые краны не зависают, и не залипают при своевременном вращении. Диаметр коллектора у Вас такой же, как и диаметр подходящей трубы, а должен быть на порядок толще.Это все как-бы мелочи, но если Вы сходу подвергли резкой критике незнакомого человека и его работу (сделанную для себя, к слову, а не для заказчика), то я подумал, что наверно Ваши работы... совершенны, раз Вы считаете себя вправе давать оценку другим... а оказалось, что нет, просто второе без первого.
     
    dimonkov 26 подобається це.
  3. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    якщо діаметр труби дозволяє пропустити необхідну кількість тепла непотрібно збільшувати діаметр колектора!!!та труба і є колектором.стосовно клапанів,щоб довго не писати,подивіться принципіальні схеми любих виробників з використанням двох і більше цирк.насосів.
    --- добавлено: 3 июл 2013 в 14:00 ---
    та й давайте чужу гілку не псувати!є теми де є мої роботи,ось там і поговорим при необхідності!
     
  4. тепловик

    тепловик Інженер

    Повідомлення:
    1.506
    Симпатії:
    390
    Адреса:
    Черкассы
    Да в нашей работе эстетика выполнения вещь неотемлемая.Если криво повесить радиатор он ведь греть будет а вида никакого.Зачем тогда покупать уровни не китай а Капро или Стенли.Лазерные нивелиры. Не по поводу исполнения тут Вы не правы.
     
  5. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    да ладно!!!головне ж щоб працювало!!!а ми будем переробляти!:)
     
  6. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    А что в паспортах к котлам написано по поводу расстояний до стен и соседних котлов и баков?
    А что делают электро розетки в трёх сантиметрах под фильтром грубой очистки ? O=-
    Как в расш бачках давление проверить, мембрану поменять?
    Много чего будет трудно обслужить. У Вас трудности с коленями под 45 град на жёстких трубах?
    Об этом и речь. В первую очередь, всё должно хорошо работать. И, если с функциональностью всё в порядке, только тогда можно думать о эстетике. Какой смысл в монтаже стояков по лазеру +/- 0,5мм от уровня, если при прочистке фильтра зальёт розетку с 220, и котёл по месту не разберёшь, не обслужишь, и замена пропускающего ниппеля займёт пол-дня работы?
     
  7. Jonic

    Jonic Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.956
    Симпатії:
    3.713
    Нет порядка на бумаге- нет порядка на стене - нет порядка в голове.
     
    don ivan, Володимир П та тепловик подобається це.
  8. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    Энки,розетки давно перенесені і поміняні на автомати!чи ви і електрику по котельні розводите?я за таке не берусь!ну що я можу зробити,що ви не знаєте як обслуговується розш.бак закритого типу!скрізь доступ предостатній для обслуговування!ви знаєте розмір тієї котельні,куди довелось все запхнути?наші виробники авто,шукають недоліки в іменитих марках і далі випускають те,що подібне до запорожця.він же їде!!!!критика звісно добре,я роблю висновки,щось змінюю в підході до роботи,та й не стидаюсь показувати свої роботи!на відміну від!
    --- добавлено: 6 июл 2013 в 11:05 ---
    добре що лампочка освітлення в об"єктив не потрапила,бо і про норми освітлення приміщень нагадали б!
     
    volodya07 подобається це.
  9. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Научить! Опишите, пожалуйста порядок действий по замене золотника расширительного бачка в системе на ходу.
     
  10. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    а,так ви про відсутність запірного крану!!!я вам ще підкажу по своїх котельнях,між котлом і акумулюючими ємностями я ніколи не ставлю запірних кранів.я хочу спати спокійно,і впевнений що ніякий гість заказчика чи й сам заказчик не перекриє вагомий елемент в системі!були випадки,тому і прийняте таке рішення!
    --- добавлено: 7 июл 2013 в 00:33 ---
    Энки,ви б свої роботи показали!!!!збільшим обсяг для дискусій!
    --- добавлено: 7 июл 2013 в 00:34 ---
    ви робите слушні зауваження,так я про них знав і в наступних роботах не повторюю!
     

Поділитися цією сторінкою