Укладка дворцового паркета, ручная работа

Тема у розділі 'Полы', створена користувачем professional_group, 25 лют 2013.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 18 кві 2013.
  1. Так

    40,0%
  2. Ні

    60,0%
  1. maratura

    maratura Прораб

    Повідомлення:
    238
    Симпатії:
    376
    А хто малює візерунки? І хто виготовляє паркет?
     
  2. professional_group

    professional_group Майстер

    Повідомлення:
    200
    Симпатії:
    79
    Адреса:
    Донецк
    Есть свои дизайнеры, но обычно рисунок предоставляет дизайнер заказчика, а мы уже подбираем породы дерева и изготавливаем дворцовый паркет.
     
  3. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    Ну я так і думав,добре шо сказали чесно.Я колись бізнесцентр будував(прорабом),то не значить шо то я будував.Досягнення команди не потрібно плутати з особистими,то моя така думка.Не ображайтесь,нічого особистого,просто для реклами існують другі ресурси.Але якщо модераторам гроші за рекламу не потрібні то і мені тоді говорити більше всіх також.Форум-"Країна МАЙСТРІВ" а не "країна директорів":Hi:
     
    Володимир П та Андрей123 подобається це.
  4. professional_group

    professional_group Майстер

    Повідомлення:
    200
    Симпатії:
    79
    Адреса:
    Донецк
    Да, но вы не забывайте, если бы я своими руками такие вещи не выкладывал то я бы не смог научить 3 бригады таким вещам, если я директор - это не значит что мне не приходится становиться на колени при укладке паркета
    --- добавлено: Mar 2, 2013 9:07 PM ---
    Я не рекламирую свою продукцию, я пытаюсь передать свой опыт другим. просто показываю на своем примере.
     
  5. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    так а я про шо?я ж просив показати фото в процесі-а ви відео показуєте з сайту,на якому до речі ви ше займаєтесь і сходами,і дверима і мармуром і натяжними стелями і ..........,на вашій особистій сторінці вказаний вік 25 років а ви вчите цілі бригади і ще встигаете продажами займатись.Технологічних фотографій у вас не має,технологічного жаргону не вживаєте.Тут знаєте як "рибак рибака бачить".Ну а ше як почали свій ролик в кожну тему пхати(спочатку)ось тоді і сумніви появились.На попередньому фото табличка з вашим ніком скотчом прикріплена.Шоб не здуло??Чи може підлога вертикально стоїть??

    Покажіть технологічні нюанси,роскажіть про роботу,як починаєте,як готуєте поверхню,покажіть фото ,дайте відповідь на запитання які будуть,от тоді сумніви пропадуть.Ато так можна табличку зніком і на "Квадрат Малевича"причіпити,і казати шо то моє.Я паркетом займався,я вас зрозумію.Поки що бачу шо ви до тих робіт маєте далеке відношення.
     
    Кремень подобається це.
  6. professional_group

    professional_group Майстер

    Повідомлення:
    200
    Симпатії:
    79
    Адреса:
    Донецк
    Dsc00147.jpg Dsc00150.jpg Dsc00149.jpg DSC00140.JPG DSC00139.JPG Dsc00230.jpg эскизы 005.jpg эскизы 003.jpg фото 067.jpg Dsc00148.jpg
    Dsc00263.jpg Dsc00262.jpg
    Ну что ж Вам такого расписать, Вы задавайте технические вопросы, а я отвечу. Я же пишу не для профессионалов, а для людей которые хотят что-то узнать новое.
    Вот вам пару фото процесса укладки петербурга (художественного паркета)

    если не достаточно, фанера 12мм уложена на Uzin MK 73 клей на растворительной основе, паркет укладывался на Uzin 92S двух компонентный клей, грунтовка 317 той же марки.
    --- добавлено: Mar 2, 2013 10:25 PM ---
    Вот и фото
    --- добавлено: Mar 2, 2013 10:28 PM ---
    простите фото немного в разброс IMG_3693.jpg IMG_3691.jpg IMG_3688.jpg IMG_3690.jpg IMG_3687.jpg
     
    Кремень подобається це.
  7. professional_group

    professional_group Майстер

    Повідомлення:
    200
    Симпатії:
    79
    Адреса:
    Донецк
    фото 065.jpg
    дополнение
     
    Кремень подобається це.
  8. New live

    New live Майстер

    Повідомлення:
    325
    Симпатії:
    81
    Адреса:
    киев Боярка
    Есть чем заняться!:Hi:
     
  9. professional_group

    professional_group Майстер

    Повідомлення:
    200
    Симпатії:
    79
    Адреса:
    Донецк
    Если есть интерес могу выложить эскизы для согласования с заказчиками.
     
  10. professional_group

    professional_group Майстер

    Повідомлення:
    200
    Симпатії:
    79
    Адреса:
    Донецк
    разные цвета, разные породы дерева художка донецк.jpg
     
    Кремень та New live подобається це.

Поділитися цією сторінкою