Своїми руками Домашній атлетичний тренажер + міні-версія для сина та лавка з регулюванням нахилу

Тема у розділі 'Своими руками - отчеты', створена користувачем wellfare, 21 лют 2013.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 18 кві 2013.
  1. Так

    100,0%
  2. Ні

    0 голосів
    0,0%
  1. wellfare

    wellfare Інженер

    Повідомлення:
    400
    Симпатії:
    891
    Адреса:
    Україна
    Переробвив фіксатор підйому спинок,тому,що на різьбі трохи незручно.[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
    Ігор, lslav12345, Энки та ще 1-му подобається це.
  2. vlas.zp

    vlas.zp Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    Якщо не комерційна таємниця, розкрийте будь ласка, розміри чи креслення тренажера, який Ви показали на 7 стор. форуму. Дуже класно виглядає.
     
  3. wellfare

    wellfare Інженер

    Повідомлення:
    400
    Симпатії:
    891
    Адреса:
    Україна
    Таємниць не є, креслень тим більше. А розміри будь-ласка: висота 2500 мм, ширина 600 мм, довжина 1000 мм. До брусів 1450 мм, до турника 2500 мм, висота сходини 200мм. Ніяких креслень не роблю, так як не зробив жодного одинакового тренажера, хіба що схожі. Розміри дає людина, яка замовляє. В неті достатньо інфи про стійки та тренажери на будь-який смак.
     
    Andrii_M подобається це.
  4. wellfare

    wellfare Інженер

    Повідомлення:
    400
    Симпатії:
    891
    Адреса:
    Україна
    Сьогодні з племінниками знущались над брусами.Легко витримують 140кг.Хоча в характеристиках вказую максимальне навантаження 120кг.Думаю запас не завадить.[​IMG][​IMG]
     
    славунчик, lslav12345 та Andrii_M подобається це.
  5. wellfare

    wellfare Інженер

    Повідомлення:
    400
    Симпатії:
    891
    Адреса:
    Україна
    Ось зібрав до кучі.:kluch: Правда,сонце заважає нормально сфотографувати.[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
    Splitter, Andrii_M та lslav12345 подобається це.
  6. wellfare

    wellfare Інженер

    Повідомлення:
    400
    Симпатії:
    891
    Адреса:
    Україна
  7. kozakxlopak

    kozakxlopak Стажер

    Повідомлення:
    15
    Симпатії:
    3
    Адреса:
    Володимир-Волинський
    Дивлюсь і кажу скоромно: У людини талант
     
  8. wellfare

    wellfare Інженер

    Повідомлення:
    400
    Симпатії:
    891
    Адреса:
    Україна
    Так це ж не я його придумав.Дивлюсь в інтернеті,додаю щось від себе і ось результат.Стараюсь не економити на матеріалах.Прототип http://www.romashka-sport.com/turniki-i-brusya/body-solid-pvkc83 витримує 100кг,а мій (перевірено) 150 кг,тобто запас 50кг. + упори для ліктів +винесено ручки для віджимання,збільшена стійкість з боків.Стараюсь робити якісні речі.Отаке у мене хоббі.victory
     
    Andrii_M подобається це.
  9. wellfare

    wellfare Інженер

    Повідомлення:
    400
    Симпатії:
    891
    Адреса:
    Україна
  10. wellfare

    wellfare Інженер

    Повідомлення:
    400
    Симпатії:
    891
    Адреса:
    Україна
    Ще одне замовлення,сьогодні вже забрали.Нерозбірна стійка,лавка та гриф для верхньої тяги.[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
    Voyutichi, lslav12345 та Andrii_M подобається це.

Поділитися цією сторінкою