Своїми руками Домашній атлетичний тренажер + міні-версія для сина та лавка з регулюванням нахилу

Тема у розділі 'Своими руками - отчеты', створена користувачем wellfare, 21 лют 2013.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 18 кві 2013.
  1. Так

    100,0%
  2. Ні

    0 голосів
    0,0%
  1. wellfare

    wellfare Інженер

    Повідомлення:
    400
    Симпатії:
    891
    Адреса:
    Україна
    Дякую!На даний момент планую попробувати виготовити лавку з регулюванням нахилу,та ще один професійний тренажер власного дизайну.По бажанню буду виставляти фото робіт.
     
  2. Casio

    Casio Підмайстер

    Повідомлення:
    87
    Симпатії:
    20
    Адреса:
    Черкассы
    Вставлю і я свої п'ять копійок. Робота виконана чудово і я, згодом, планую зробити собі щось подібне.
    Успіхів Вам у цих справах. Викладайте наступні роботи. Голосую за Вас.
     
  3. maxmac1981

    maxmac1981 Стажер

    Повідомлення:
    29
    Симпатії:
    13
    А ширина тренажера не должна регулироваться? Мне кажется, что было лучше, имею подгонку под свою фигуру, ведь ширина плеч у людей разная. Или это не особо актуально? Извините, но я не часто попадал на тренажеры вообще, и то только на стадионах замечал, что на разных брусьях мне или сложнее делать упражнения, или легче
    --- добавлено: Mar 24, 2013 9:41 PM ---
    Это что-то будет похоже на модернизированный профилактор Евминова?
    http://evminov.com/ru/metodika_i_profilaktor/profilaktor_evminova
     
  4. wellfare

    wellfare Інженер

    Повідомлення:
    400
    Симпатії:
    891
    Адреса:
    Україна
    На рахунок тренажера - перекладина має довжину 116см,для будь-яких плечей,яким хватом зручніше таким підтягуйтесь.Бруси стандартні від ручки до ручки 60см.Висота регулюється 230-250см.Перед тим як робити передивився в неті досить інформації.Лавку планую зробити для жима штанги та гантелей під різним нахилом.Все,що ви побачили на фото,робилось (вперше) для себе та під свої параметри.
     
  5. maxmac1981

    maxmac1981 Стажер

    Повідомлення:
    29
    Симпатії:
    13
    Извините, я как раз о брусьях вел разговор, а о стандарте в этой позиции не подозревал. Видимо на тех брусьях, где мне очень неудобно было заниматься - этот стандарт не был соблюден, или мое тело нетренированное так ответило на несвойственные ей упражнения. :-[
     
  6. Палецкий

    Палецкий Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.258
    Симпатії:
    712
    Адреса:
    г.Ровно Украина
    Супер! Супер! Супер!
     
    wellfare подобається це.
  7. wellfare

    wellfare Інженер

    Повідомлення:
    400
    Симпатії:
    891
    Адреса:
    Україна
    Ось ще один тренажер(в розібраному вигляді) розроблений та виготовлений особисто мною.Залишилось пошліфувати,пофарбувати та укомплектувати.[​IMG][​IMG]
     
    Casio, lab_99, Авега та ще 1-му подобається це.
  8. Paul Lukashov

    Paul Lukashov Стажер

    Повідомлення:
    12
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Светловодск
    А чем шлифуете железки?
     
  9. wellfare

    wellfare Інженер

    Повідомлення:
    400
    Симпатії:
    891
    Адреса:
    Україна
    Шви зачищаю болгаркою,шліфую корщітка-чашкою,потім насадкою з наждачним папером.
     
  10. kozakxlopak

    kozakxlopak Стажер

    Повідомлення:
    15
    Симпатії:
    3
    Адреса:
    Володимир-Волинський
    Обидва тренажери супер. От якби Ви ще розміри дорослого тренажеру вказали б, ціни вам не було. Якщо можете поділіться...
     

Поділитися цією сторінкою