Своїми руками Теплоаккумулятор своими руками

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем safrom, 20 лют 2013.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 18 кві 2013.
  1. Так

    100,0%
  2. Ні

    0 голосів
    0,0%
  1. serg2009

    serg2009 Стажер

    Повідомлення:
    29
    Симпатії:
    1
    ну в принципе таквсе и есть только не указал что ТТ котел около 15кВт самодельный, теплопотери не расчитывал (стены, крыша утеплены), установлены 7 чугунных батарей по 8 секций, бойлер 100л, ТА-1200л. или нужно установить трехходовой кран на "байпасе" ТА? или ТА должен стоять в обратке и иметь связь с подачей?
     
  2. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
     
  3. serg2009

    serg2009 Стажер

    Повідомлення:
    29
    Симпатії:
    1
    http://SSMaker.ru/dc8f8323/ т.е . нормальная схема идет по байпасу и при перегреве через 3-х ходовой идет в ТА и наоборот, правильно?
     
  4. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Как вариант, да. А при затухании котла, идёт по байпасу мимо котла.
     
  5. ostrov-28

    ostrov-28 Підмайстер

    Повідомлення:
    46
    Симпатії:
    16
    Схема підключення теплоак..png Переглянути вкладення 108602 Переглянути вкладення 108602 Доброго всім здоров*я! задумав і я робити в близькому майбутньому ТА,хочу запитати в майстрів ,підкажіть будь ласка чи у вірному напрямі йдуть думки? Так як опалення зараз через газовий котел і тепла підлога,води трохи більше 100л,хата обшита сайдінгом під ним де 5 де 10 см мін вати і парогідроізоляція,вікна пластикові з одинарним пакетом,квадратура -102м.кв,планую добудувати таку собі теплу терасу квадратів на 8... тепер задум: хочу встановити піролізник на 12кВт з повітрянагнітачем до нього зварити ТА (взяти два листи 4мм металу ,прокатати і зварити емність діаметром 700мм,висотою 1500,що дасть об*єм майже 700л) 1-ше питання:якщо робити відкритого типу цю ємність,то чи обов*язково щоб вона була кругла,чи можна і кубічну?
    2ге-якщо взяти і до тієї теплосистеми що вже є,додати спіральну накручену нержавіючу гофру довжиною 30 чи 50м,діаметр 20мм,чи вистачить її площі щоб знімати температуру з ТА і розносити далі по теплій підлозі? 3є- якщо по даній системі робити опалення ,то чи можна просто обійтися в обв*язці триходовим тепловим розгалудженням,чи треба ставити оті "стрілки" і "ладдомати"? спробую накидати схему підключення,вибачте трохи баран в малюванні тих картинок... Чи можна виправити і доповнити ,чи спростити вигадану схему? Сподіваюся на добрі підказки і розуміння:)
     
    Останнє редагування: 29 тра 2015
  6. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    577л

    Площади, может, и хватит, но насос надо будет сильный.
     
  7. ostrov-28

    ostrov-28 Підмайстер

    Повідомлення:
    46
    Симпатії:
    16
    Дякую,значить вже невірно порахував... А насоса того що в газкотлі виходить не вистачить? Чи з нього й тоі квадратури теплих полів достатньо ? А по самій схемі які у вас зауваження чи може покращення будуть?
    П.с. В мене в деяких кімнатах 25,в найбільшій 50м погонних в полу лежить,щоправда там все регулюю "гребінкою",а на це крило виходить треба ставити якийсь кран для регулювання опору?
     
  8. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    А так не скажешь. Зная параметры, можно прикинуть.
    Чем длиннее и тоньше труба, тем меньше воды сможет прокачивать насос, за отрезок времени.
     
  9. mmmu4

    mmmu4 Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    Головне, щоб не завонялось.
     
  10. NikIN

    NikIN Бригадир

    Повідомлення:
    550
    Симпатії:
    170

    Доброго дня. Щось схоже і я зараз роблю. Але газ.котел невірно, я вважаю, задіяний. Довго вивчаю теорію поки варю котел такий


    і знайшов декілька трохи схожих схем.
    Наприклад,



    або ось



    в цьому ролику в кінці є схема, як людина собі зробила. Доречі він і ТА собі зварив прямокутний, але повварював кучу розтяжок. Оскільки я теплицю отоплювати від цього котла не збираюсь, то від гідрострілки хочу відмовитись, як лишній атрибут в котеленькі площею менше 4кв.м. Сам ТА буде виконувати функцію гідрострілки, але обовязково треба підривний клапан в нього ставити зверху недивлячись на групу безпеки котла. ГК котел думаю задіяти десь так

    .

    Хочу теж почути думки тепловиків про таку схему підключки з роз"ясненнями, якщо можна.
    Поки що вагаюсь в доцільності покупки Ладдомат 21-60 між котлом і ТА (система закрита в мене буде). Може обійтись термостатом трьохходовим на 72град, зворотнім клапаном, як на останьому відео? Атже буде ще трьохходовий терморегулятор між ГК і ТА на подачі з перепуском на подачу ТА.
     
    Останнє редагування модератором: 30 чер 2015

Поділитися цією сторінкою