Своїми руками Самодельный минитрактор или адаптер переднеприводный переломка с мотоблока ZUBR HT-135E

Тема у розділі 'Тракторы, мотоблоки и другая техника', створена користувачем Антоныч, 20 лют 2013.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 18 кві 2013.
  1. Так

    100,0%
  2. Ні

    0 голосів
    0,0%
  1. Антоныч

    Антоныч Бригадир

    Повідомлення:
    89
    Симпатії:
    219
    Адреса:
    Каменка, Черкасской обл
    Можна і редуктором але як на мене то вже зайве - якщо є можливість відразу поставити одинакові мости. Проміжний у мене закріплений "намертво" нерухомий, і це важливо, а ланцюги підтягуються пружинами з невеличкими зірочками, вмісто зірочок можна застосувати натяжні ролики.
     
    Лютий_Бандерівець подобається це.
  2. Vaim

    Vaim Стажер

    Повідомлення:
    24
    Симпатії:
    9
    @Антоныч, Так з промижуточним мостом зрозуміло,намертво і натяжні ролики, а передній міст ваз,і вивисти на гранати ниви і цапфи. Чулок врізаний з редуктором приміряв,гранати по шліцах підходять ,ось тільки колія збільшується десь до 80 см. Але можна буде щось з колісними дисками чудити.На даний момент , немає часу цим займатись ,так собираю залізо все яке потрапляє пі д руки..Буду зимою займатись .
     
    Лютий_Бандерівець подобається це.
  3. Антоныч

    Антоныч Бригадир

    Повідомлення:
    89
    Симпатії:
    219
    Адреса:
    Каменка, Черкасской обл
    @Vaim, Якщо Ви маєте "чудити" з кліренсом, то краще буде колія 80 см, при оранці буде добре, збільшаться міжряддя (трохи більше стандарта) але то не є страшно, для деяких культур даже краще.
    Я теж так робив - з літа починав збирати залізо а вже взимку зтулив тракторця:)
     
    Лютий_Бандерівець подобається це.
  4. Vaim

    Vaim Стажер

    Повідомлення:
    24
    Симпатії:
    9
    @Антоныч, З навісним ,потрібно теж мудрувати , фризу хочу залишити ,картоплекопалка "трасучка" саморобна від ввп. ВВП мабуть прийдеться переводити з шківа на кардан. оприскувач теж зввп на насос,але насос то саме простіше ,його можно де завгодно пристроїти. ще в планах зробити до трактора подрібнювач гілок.Ну це до слова, тракрора ще немае ,а плани малюються.
     
    Лютий_Бандерівець подобається це.
  5. Антоныч

    Антоныч Бригадир

    Повідомлення:
    89
    Симпатії:
    219
    Адреса:
    Каменка, Черкасской обл
    @Vaim, А без планів ніяк, теж малював все в голові:) У мене ще мотоблок 135, тому про ВВП на тракторі відразу не задумувався, звик фрезувати ним. У Вас буде КПП і ВВП ззаду, то буде можливість прилаштувати що завгодно.
     
    Лютий_Бандерівець подобається це.
  6. Vaim

    Vaim Стажер

    Повідомлення:
    24
    Симпатії:
    9
    @Антоныч, Ось був на пункті прийому,знайшов чотири зірочки з шагом 24.05.Дві штуки діаметр.по кінчиках зубів,19см, а дві 16,5см.Ті що19 см навідь з шпоночним пазом на піввісь мотоблока але на 1мм в діаметрі більші .Десь на форумах знаходив формули вирахувати передаточне ,задні колеса діаметр 76 см передні 59 см. може підкажите де знайти ,зарання дякую.
     
    Лютий_Бандерівець подобається це.
  7. Антоныч

    Антоныч Бригадир

    Повідомлення:
    89
    Симпатії:
    219
    Адреса:
    Каменка, Черкасской обл
    @Vaim, незнаю де на форумах формули, є відео
     
    leshiy_40, DINAMIT-UA та Лютий_Бандерівець подобається це.
  8. Vaim

    Vaim Стажер

    Повідомлення:
    24
    Симпатії:
    9
    @Антоныч,збираю запчастини на передній міст ,тормоза тільки передні ,робити роздільні на два колеса ,для блокування ,чи це зайве.Дякую за інфо на передній міст.
     
    Лютий_Бандерівець подобається це.
  9. Антоныч

    Антоныч Бригадир

    Повідомлення:
    89
    Симпатії:
    219
    Адреса:
    Каменка, Черкасской обл
    @Vaim, Блокування всих коліс бажане, і бажане розблокування
     
  10. Vasyl.B

    Vasyl.B Стажер

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    1
    зроблено супер успіхів в творчості
     
    Антоныч подобається це.

Поділитися цією сторінкою