Своїми руками Комбінована меблева стінка: комод, комп'ютерний стіл, антрисоль, шафа-купе, таулетний столик, серват

Тема у розділі 'Мебель и бытовая техника', створена користувачем Deather, 19 лют 2013.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 18 кві 2013.
  1. Так

    100,0%
  2. Ні

    0 голосів
    0,0%
  1. UNES

    UNES Прораб

    Повідомлення:
    629
    Симпатії:
    323
    Адреса:
    Дніпро
    Що благовірна сказала? Їй все до вподоби стало? :)
     
  2. Deather

    Deather Підмайстер

    Повідомлення:
    29
    Симпатії:
    42
    Адреса:
    Луцьк
    Так це ж не собі.
     
  3. UNES

    UNES Прораб

    Повідомлення:
    629
    Симпатії:
    323
    Адреса:
    Дніпро
    Чоботар і без чобіт? :)
     
  4. Deather

    Deather Підмайстер

    Повідомлення:
    29
    Симпатії:
    42
    Адреса:
    Луцьк
    Щось накшталт цього.
     
  5. Вадим Луцк

    Вадим Луцк Стажер

    Повідомлення:
    11
    Симпатії:
    6
    Я знаю цього майстра!його роботи дійсно супер!!! Але "самодельщиком" його теж важко назвати, меблями він займається професійно, майстерня, станки, програмне забезпечення. Хоча, багато мегазаводів починали свою історію наприклад із саморобного велосипеда і переходили на проф.виробництво.
    --- добавлено: Feb 22, 2013 3:06 PM ---
    Саморобне виготовлення мебелі це не проблема!!! В неті повно програм проектування (наприклад ПРО100) розкроїти можна в Астрі, порізати в епіцентрі і скрутити викруткою. А от виготовлення якісної мебелі потребує знань та досвіду. Вибачте за алегорію але я теж зробив не одну саморобну мебель і вже можу запевнити Вас, якщо Вам потрібна одна тумбочка то зробити її дешевше ніж замовити в спеціалістів не вийде. Такі спеціалісти як Артем потратять разів в пять менше часу, завдяки довгій співпраці з постачальниками мають знижки на матеріали, не нароблять дорогих помилок. Для мене все ДСП було одинаковим поки не почав складати і дешеве ДСП почало прямо в руках розсипатися, а це як досвід на граблях. Так я зараз можу зібрати якісну мебель для себе по ціні дешевше ніж на замовлення, але якщо порахувати втрати які поніс щоб набратися досвіду то, замовити було би вигідніше!!!
     
    Deather подобається це.
  6. Deather

    Deather Підмайстер

    Повідомлення:
    29
    Симпатії:
    42
    Адреса:
    Луцьк
    Дякую, Вадиме, за улесливі слова, проте є маленьке але... Чому саме цю роботу я виставив - через те, що в цій роботі зібрано багато функціоналу, потрачено багато часу на проектування, комбінування і прорахування всіляких дрібниць, робота по праву вважається авторською, це не серійне виробництво, від якого стаєш наполовину роботом, а дійсно, гра розуму і вміння. Так, досвід прийшов з часом, проте на мебляра я не вчився, це все самоосвіта і дитячий азарт повозитися з деревиною.
     
    Владимир2408, Andrii_M та UNES подобається це.
  7. Deather

    Deather Підмайстер

    Повідомлення:
    29
    Симпатії:
    42
    Адреса:
    Луцьк
    А, щодо станків. В роботі з меблями тільки 1 використовую - вертикально-свердлильний. Все інше - руками.
     
  8. Влада

    Влада Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    Доброго дня! А Ви працюєте на замовлення?
     
  9. Juganna

    Juganna Новачок

    Повідомлення:
    20
    Симпатії:
    0
    а удобен ли в использовании выдвижной столик для работы за компьютером?
     
  10. eco30

    eco30 Бригадир

    Повідомлення:
    284
    Симпатії:
    141
    Адреса:
    провінція Києва
    Я теж зробив не мало шаф купе (з приставками, та схожими як у Вас).
    Ви не задумувалися над тим, щоб відійти від наявності цоколю в шафі?
    Так, буде застосовано трошки більше матеріалу ( у вигляді підложки на всю поверхню дна шафи, але вигляд суттєво змінюється, шафа стає "приземленою" та більше/точніше регульованою за рівнем ( в підложку всверлював опори М-6, через 20см одна від однуєї),
     

Поділитися цією сторінкою