Эх, не люблю я металлочерепицу

Тема у розділі 'Кровельные покрытия', створена користувачем mirock, 13 чер 2008.

  1. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Re: Эх, не люблю я железяки!

    можна спитати, але я догадуюсь сам.
    Справа в тому, що у Польщі палять вугіллям, на повному серйозі, всюди. Газ використовують "для заварки вареників", тобто дуже мало. Був зимою в Перемишлі, ночував, встали ранком - просто капець: вітру нема, стоїть туман, і чад.. Страшній чад від спаленого вугілля, нема просто чим дихати.
    От тому і ставлять черепки, вони не бояться кислот, які випадають з диму при спалюванні вугілля. А у нас вже 40 років - опалення газом..
     
  2. Dmitry

    Dmitry Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    4.348
    Симпатії:
    745
    Адреса:
    Київ
    Re: Эх, не люблю я железяки!

    Не думаю, що це основна причина.
    Чому тоді інші сусіди (майже сусіди) чехи? Чому вони також міняють метал?
    Точніше не накривають навіть.
     
  3. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Re: Эх, не люблю я железяки!

    та сама причина. У моїх батьків будинок був покритий черепицею - ми її поміняли на цинковане залізо. Що було видно при зніманні черепиці: Викручені платви (бруси по периметру будинку, на які опираються крокви (не знаю, як це перекласти)). Характер викручення - крокви старались розперти периметр від великого навантаження на дах.
    Висновок - необхідно в рази міцніші конструкціі даху, щоб тільки дах сам не розвалився під власною вагою (а ще врахувати, що черепки не глазуровані, тобто набирають води).
    Ще: черепиця тоже добре літає від сильного вітру..
    Одна в неї перевага - не боїться кислотних дощів (але все-таки боїться морозу), склад сировини для випікання черепиці - тоже не дешево, не зі всього можна робити черепицю (до речі, в мому селі стоїть старий австрійський цегляний завод, є великі поклади жовтої глини, цеглу роблять, черепицю -ні.
     
  4. Анатолий

    Анатолий Майстер

    Повідомлення:
    193
    Симпатії:
    6
    Re: Эх, не люблю я железяки!

    Термо- и звукоизоляцию делали, наверное? Звук, это одно, но температура определенно летом на чердаке, где железо, будет выше.
     
  5. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Re: Эх, не люблю я железяки!

    та ні, не робили.. Де там (ще і тоді) в селі знали про ізоляцію яку-небудь (1989 р).
    Переробили з чотирискатного на двоскатний дах, настелили нових кроквів, поверху гофровану бляху ( 0.8 мм х 1м х 6м), прибили шиферними гвіздками і все.. дах готовий. :)
    Обробили вітровими дошками і все, навіть не малювали фарбою.. бляха добра попалась, до тепер нігде плямки нема. шум дощу не заважає, а навіть заколисує.. :)
    другий поверх - каркасної конструкції, ззовні каркасу плоский сантиметровий шифер, зсередини - ДСП, по середині - скловата.
     
  6. Анатолий

    Анатолий Майстер

    Повідомлення:
    193
    Симпатії:
    6
    Re: Эх, не люблю я железяки!

    Тепло у вас там. У меня дома в родителей шифер, тоже изоляции нет, используем как сушилку :)
     
  7. Dmitry

    Dmitry Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    4.348
    Симпатії:
    745
    Адреса:
    Київ
    Re: Эх, не люблю я железяки!

    Voyutichi, думаю не варто порівнювати радянську черепицю з теперішнім варіантом, так само і підкровельні роботи.

    Почему у Вас такой вопрос возник?
     
  8. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Re: Эх, не люблю я железяки!

    та порівнювати варто, я ж не говорю, що зараз все гірше, ніж при союзі, та і черепиця, я думаю, не стала легша. Там у виробництві черепиці є певні вимоги щодо оптимальної площі-товщини, і досліджені ці пропорції були ще до союзу.
    У нас є костело, капличка при ньому крита глазурованою черепицею, ще у 1898 році, до тепер стоїть і черепиця, і деревяні конструкції під нею без ремонту. хм..

    Жара на горищі не сильно напрягає, можна літом і сауну прийняти.. :)
     
  9. Junior

    Junior Майстер

    Повідомлення:
    166
    Симпатії:
    4
    Re: Эх, не люблю я железяки!

    Америкаские ученые довели вредность азбеста. После чего всему США перекривались дома накрытые азбестом. Шифер запретили вообще. Поэтому и спрашиваю дураки ли они, что такое сделали?
     
  10. mirock

    mirock мастер

    Повідомлення:
    4.671
    Симпатії:
    1.242
    Адреса:
    Dnepr
    Re: Эх, не люблю я железяки!

    [​IMG]

    видел на строимдоме фотка с заднего двора эпицентра
     

Поділитися цією сторінкою