Мітинги проти режиму

Тема у розділі 'Курилка, болталка', створена користувачем mijki, 12 бер 2013.

  1. vikshad

    vikshad Майстер

    Повідомлення:
    69
    Симпатії:
    71
    Адреса:
    Харьковская обл.
    А я за, просто я помню как при совдепии мы сидели на уроках в куртках, так пусть хоть мои внуки учатся в комфортных условиях, на образование всегда денег жалели, вы вспомните переполненные классы, занятия в две смены, и это было в СССР где всё лучшее детям.
     
    Andrii_M та mijki подобається це.
  2. Ahfyrtyintqy

    Ahfyrtyintqy Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.408
    Симпатії:
    1.872
    Адреса:
    Украина не Киев
    Немного добавлю:мне родители в школу давали 15 коп на обед. Это была пюрешка с котлетой(сарделькой), булочка без начинки и компот. Сейчас обед в школе стоит 5 грн, но репертуар без булочки и компота,только чай. Так я еще с этих 15 копеек накапливал матери на 8 Марта на подарок и на 23 Февраля отцу . При СССР в магазине ,например фотоаппарат Зенит с обьективом ТТЛ стоил 100р, так и через год и через два он стоил тех же 100р. Сейчас цены не стоят на месте
     
  3. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    Ahfyrtyintqy, в 90-х учась в младшей школе все получали бесплатный полноценный обед, а в начальных классах старшей школы - булочку с чаем. В старших классах уже не кормили. Но под конец моего обучения появились платные услуги столовой - выпечка, обеды и т.д.
     
    Ahfyrtyintqy подобається це.
  4. vikshad

    vikshad Майстер

    Повідомлення:
    69
    Симпатії:
    71
    Адреса:
    Харьковская обл.
    и получали 120 руб , моя бабушка 28 руб пенсии за каторжный труд в колхозе, вот счастье-то было. Как когда-то песня Нау была " мы молимся на то что нищета нам гарантирована/" дословно не помню, но смысл такой
     
    mijki подобається це.
  5. Ahfyrtyintqy

    Ahfyrtyintqy Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.408
    Симпатії:
    1.872
    Адреса:
    Украина не Киев
    Про колхозников-отдельная "песня". Помню на Урале ходил с бабушкой в магазин, мне тогда лет 9 было, бабушке лет 60 с лишком. Хлеб в сельпо не продавали, покупали сахар, конфеты-кучка слипшихся подушечек в кулечке -награда от бабушки за то,что нес полную сумку обратно. Да, сегодняшние дети на те подушечки смотреть бы не стали.
     
  6. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Це не окрема пісня. Це все одна і та сама пісня під різними назвами- совок, СССР.
    Всі розказують, яке все тоді було дешеве- 15коп. обід в школі.
    А які зарплати були? Забули? В мене був друг дитинастваз бідної сім'ї- батько без пальців на првій руці, мати- прибиральниця. І одна його фраза врізалась мені в пам'ять- 'В нас де-коли грошей на сірники не вистарчає'.То був десь 70-71р. А сірники тоді коштували 1коп.
     
    mijki та vikshad подобається це.
  7. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Не так вже всім і жахливо бідно жилося , щоб поголовно ... катюги червонофашисти жили , наприклад , шикарно - червона+чорна ікра, коньяк . Міщани мали дешеву , нижче собівартості ліверну ковбасу ... правда селяни на ту ліверну ковбасу спину гнули на панщині , в становищі рабів ... але міщан це дуже не хвилювало , ... вони це неподобство мовчки сприймали як належне ( тут червонофашистські політпропагандисти совкорасисти кинули народу кістку - розділили на 2 групи рабів в бараку щоб між собою гризлися ... ... ... - і кинули ліверну ковбасу ) . Відголоски того кацапмоскало режимного поділу спостерігаємо в Русіукраїні і тепер - в містах то ще більш менш а в селі така ж совкож..а як і зза срср ...
     

Поділитися цією сторінкою