Обоюдоострый клинок ПиаРа

Тема у розділі 'Курилка, болталка', створена користувачем UNES, 26 чер 2009.

  1. UNES

    UNES Прораб

    Повідомлення:
    629
    Симпатії:
    323
    Адреса:
    Дніпро
    "...95% всего сущего — дерьмо. Отыскивание оставшихся пяти — вот развлечение для джентльмена!" (с) (не помню где увидал)
     
  2. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Обоюдоострый клинок ПиаРа

    якщо глянути на історію форуму - то нема такої вже наглої реклами. Ну приходять люди, щось похвалять, може вони і це продають, але голосити безперервно про своє, не слухаючи реакції на свої тези, у них не виходить. Варта лише повернути у їх бік уважний погляд, як появляється "ефект UNES":
     
  3. UNES

    UNES Прораб

    Повідомлення:
    629
    Симпатії:
    323
    Адреса:
    Дніпро
    Re: Відповідь: Re: Обоюдоострый клинок ПиаРа

    Ого!
    Оце так визнання! Це неначе "Ефект Черенкова" або "таблиця Менделєєва"! :-D
     
  4. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Обоюдоострый клинок ПиаРа

    а що.. описали першим - тоді і відповідайте по всіх статтях..
    Слава - то важкий тягар.. :) (а може і піар тоже..)
     
  5. UNES

    UNES Прораб

    Повідомлення:
    629
    Симпатії:
    323
    Адреса:
    Дніпро
    Re: Відповідь: Re: Обоюдоострый клинок ПиаРа

    З вашого дозволу, вимагатиму від адміністрації форуму, собі особливого Ордену, сантиметрів зо 30 діаметром, щоб здалеку було видно!
    А ще, щоб започаткували конкурс (звісно, імені "ефекту UNES") на звання найзавзятішого бійця зі спамоподібною рекламою. А призом щоб була індульгенція на одноразове спамоподібне рекламування на розсуд переможця :-D
     
  6. Мирослав

    Мирослав Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.206
    Симпатії:
    4.272
    Адреса:
    м. Ужгород
    Re: Відповідь: Re: Обоюдоострый клинок ПиаРа

    Ага, а з чого орден зроблять? В найкращих будівельних традиціях було б із залізобетону :) . І не забути трос (орден носити на шеї) :) .

    З повагою.
     
  7. UNES

    UNES Прораб

    Повідомлення:
    629
    Симпатії:
    323
    Адреса:
    Дніпро
    Re: Відповідь: Re: Обоюдоострый клинок ПиаРа

    Вимагатиму хай-тек рішення! Щоб його зробили з гарного полімербетону на епоксидному в'яжучому, з напівдорогоцінного каміння в якості заповнювача, з армуванням вуглецевим волокном.
    А троса... Троса можна й залізячного. Нехай своїм кремезним виглядом відтінює тендітність Ордену :)
     
  8. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Обоюдоострый клинок ПиаРа

    все правильно: всі ми піаримось.. :)
    І головне в тому, щоб наш піар приносив задоволення тим, перед ким ми піаримось.
    Так що пора замовляти форму для відливки ордену "Герой Піару" і, як сказав
    UNES, медаль за відзнаку у "ефекті UNES". :)
     
  9. Skyter

    Skyter Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.442
    Симпатії:
    516
    Адреса:
    Родился и вырос в г. Киев.
    Я на форумах всего чуть больше двух лет. Но не знаю кому как, а мне ваш пиар нравится :) Так-что пиартесь ребята, только профессионально:) По другим форумам я не хожу, но есть еще блог. Правда последнее время я туда редко заглядываю... Инфо буд отвлекает:)
     
  10. Dmitry

    Dmitry Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    4.348
    Симпатії:
    745
    Адреса:
    Київ
    Хочу вибачитися за пізнє втручання в дискусію, деякий час був відсутній в звязку з отриманням свого першого наукового ступеню.
    Дуже "щекотливе" затронулось питання.
    Зразу же вискажу свою позицію. Якщо тема має на мою суб"єктивну точку зору перспективу, стараюсь її залишати у відповідному розділі, далі слідкую за нею, якщо люди проявляють інтерес, то залишаю, якщо ні - переношу в рекламу.
    Теми створені з метою 100% реклами зразу переношу у відповідний розділ, щоб форумчани могли ідентифікувати, що то чистої води реклама.
    Але, при цьому всьому стараюсь не забирати нівкого права висловити свою думку, хіба що у злісних порушників правил (наприклад, одну і ту саму тему заводять у всіх розділах форуму, після видалення повторень починаючи все з початку).

    100% згоден

    S.R., повторюсь еще раз, форум штучно не разкручивается. Общаются все реальные и настоящие пользователи. Вы настоящий, я настоящий, UNES, Мирослав, Voyutichi и компания тоже настоящие.
    Я не гоняюсь доходами. Нам доходов вполне хватает с рекламы на портале.
    Форум это больше чем просто удачный или не удачный проект. Это часть жизни, часть жизни каждого из нас. Форум не я построил, и не кто-либо другой с большим количеством сообщений, форум построили мы все вместе, и, надеюсь, мы, все вместе, заложили только фундамент, лучшие времена впереди и они обязательно будутbeer
     

Поділитися цією сторінкою