Особовий транспорт на електротязі

Тема у розділі 'Автоклуб', створена користувачем Мирослав, 2 бер 2013.

  1. Илья Гут

    Илья Гут Прораб

    Повідомлення:
    615
    Симпатії:
    327
    Адреса:
    Чернівецька обл.
    Voyutichi та Мастер ЭВН подобається це.
  2. rodnik2

    rodnik2 Бригадир

    Повідомлення:
    432
    Симпатії:
    217
    Адреса:
    Горловка
    да
     
  3. kvit

    kvit Бригадир

    Повідомлення:
    212
    Симпатії:
    186
    Адреса:
    Украина, Винницкая обл., с.Казатин
    Я вже давненько горю бажанням "склепати" собі чотири- або краще триколісного (формула: два попереду, одне позаду) електровеломобільчика, потужністю до 1-2 кВт, з акумулятором до 40 А год. Зупиняє непристойно висока вартість акумуляторів.
    Ставити гелеві свинцево-кислотні - часта заміна, велика вага, малий пробіг.
    Літій-залізо-фосфатні - така вартість, що жаба давить.
    Якщо перерахувати економію, то вона не настільки значна, як здається на перший погляд.
    Навіть для моїх потреб (поїздка максимум в 30-40 км в одну сторону, зазвичай 3 км на роботу і додому) поки велике бажання змайструвати собі "іграшку" не перекриває витрати на матеріали.
    Не забувайтесь, що закордоном вигода в придбанні електротранспорту полягає не стільки у скаженій ефективності такого транспорту, як в тому, що згідно їхнього законодавства держава сплочує дотаціями до 50% вартості. У нас же привезти акумулятор до 1000 у.о. без сплати мита можна хіба в руках, на поштові відправлення - вартість одразу обмежується 300 у.о.
    Таким чином, вартість придбання комплектуючих, що не виробляються в Україні, не те що компенсується державою, а ще й оподатковується зверх того.
    --- добавлено: Mar 6, 2013 9:41 AM ---
    Схем, посилань та відео існуючих прототипів у мене вже зашкалює більше 3 Гб інформації
     
    Кремень, Мирослав та Voyutichi подобається це.
  4. Мирослав

    Мирослав Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.206
    Симпатії:
    4.272
    Адреса:
    м. Ужгород
    То може чимось вибраним поділіться з товариством? :)
     
  5. kvit

    kvit Бригадир

    Повідомлення:
    212
    Симпатії:
    186
    Адреса:
    Украина, Винницкая обл., с.Казатин
    Ну я не дуже гарний філолог, але спершу назву теми може варто переназвати так: "Особистий транспорт на електротязі".
    І цікаво - куди то все залити, бо на розумну каталогізацію, або на вибір все на знаходив часу. Закинув все в одну папку (а там і як правильно зварювати, і різати, і гнути).
    Купа прикладів та зразків.
    Більшість інформації для переважної більшості форумчан давно знає, і навіть може краще володіє інформацією.
    То і я зацікавлений, щоби допомогли (за можливості) відібрати зерно від лушпиння
    Ось лише скріни мого "лиха"
    Звалка.JPG Звалка 2.JPG Звалка 3.JPG
    --- добавлено: Mar 7, 2013 9:44 AM ---
    Хіба ж тут не діляться? Інакше - який би був резон писати, що я щось маю?
    Лише не варто сміттям закидати форум, бо люди вже "вибраним" діляться із товариством, а у мене і в голові вже каша.
    До речі, знав би раніше, чим Ви займаєтесь у себе, заїхав би до Вас у гості. У мене бабуся (щоправда не рідна, але досить близька) живе в Ужгороді, то цього літа їздив до неї (на жаль, за все життя лише двічі був в Ужгороді). Заодно в замку Шенборнів та у Мукачеві рота пороззявляв на ту красу
    :Hi:
     
    Мирослав подобається це.
  6. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    я мав на увазі не особистий (тобто власний), а транспорт для особи - особовий (для однієї особи).
     
  7. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    ось, досить привабливо..

     
    Мирослав подобається це.
  8. kvit

    kvit Бригадир

    Повідомлення:
    212
    Симпатії:
    186
    Адреса:
    Украина, Винницкая обл., с.Казатин
    Мене більше цікавить транспорт для водія, одного дорослого та одного-двох маленьких пасажирів. Обов"язково із дахом над головою від негоди та бічним захистом від обризкування проїжджаючим траспортом. Бо зараз мій основний транспорт - то звичаїний (ще радянський) велосипед Аіст (рік тому придбав у дуже гарному стані і тим досі тішуся), але в негоду дуже незручно їздити.
    За нагоди запитаю, чи замовляв хтось батареї або інше обладнання через китайські аукціони? І чи є перевірені постачальники чи посередники?
     
  9. kvit

    kvit Бригадир

    Повідомлення:
    212
    Симпатії:
    186
    Адреса:
    Украина, Винницкая обл., с.Казатин
    Мені до смаку щось на зразок
    ,
    лише двомісний ТЗ як мінімум
     
    Мирослав та Andrii_M подобається це.
  10. Мастер ЭВН

    Мастер ЭВН Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.290
    Симпатії:
    4.441
    Адреса:
    Германия
    Voyutichi подобається це.

Поділитися цією сторінкою