Ціна найдешевшого обігріву хати або квартири

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем штірліц, 26 лют 2013.

  1. Мирослав

    Мирослав Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.206
    Симпатії:
    4.272
    Адреса:
    м. Ужгород
    Ось, почитайте ...
    http://uk.wikipedia.org/wiki/Водневий_двигун
     
  2. штірліц

    штірліц Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.419
    Симпатії:
    391
    ДЯКУЮ.прочитав років через 5-10 і ми будем їздити на водневих (бу) де ще їм утилізовувати свої ........!ПО телеку показували чоловік бурував скважину на воду а натрапив на газ тепер опалює будинок сусід його теж хоче підключитися.
     
  3. штірліц

    штірліц Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.419
    Симпатії:
    391
    По цій темі все ясно,утепляємся під завязку,топим газовим котлом і твердопаливним котлом або пічкою у кого є сад який треба чистити у кого квартира купує електроплитку яка поможе з економити газ і залишитись в 1 категорії (0,72коп-за куб)Всім учасникам дякую.
     
  4. chopser

    chopser Підмайстер

    Повідомлення:
    32
    Симпатії:
    12
    Адреса:
    Киев
    Перший рік опалював газом, у першу категорію не вписався. Думаю в допомогу газовому котлу ставити електричний, щоб вписатись і по газу і по електроенергії в першу категорію. Благо хоть є 15 кВт і три фази. Будинок 150 квадратів. Хто робив подібне? Скільки буде коштувати котел і на яку потужність потрібно брати?
     
  5. bravok

    bravok Стажер

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    1
    Сколько в самый холодный месяц выходило кубов?
     
  6. штірліц

    штірліц Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.419
    Симпатії:
    391
    Може відказатись від газової колонки і перейти на електробойлер так вийде значна економія газу. А як з утепленням будинку , найбільше тепловтрати між кімнатою і горищем .
     
  7. Бригадир

    Бригадир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    10.968
    Симпатії:
    7.147
    Адреса:
    Одесса
    От центрального отопления в высотке отказался (с составлением акта об отключении) 5 лет назад. Греюсь электроконвекторами. В самые холодные месяца плачу около 400 грн. за электроэнергию. Площадь 62 кв.м.
     
  8. chopser

    chopser Підмайстер

    Повідомлення:
    32
    Симпатії:
    12
    Адреса:
    Киев
    приблизно 700 кубів
    --- добавлено: 11 сен 2013 в 12:26 ---
    У мене мансардна стеля, горища немає, утеплював ніби норм - 15 см. мінвати. Стіни у мене холодні... Утеплювати з вулиці не можу - портити фасад (фагот) не хочу, утепляти з середини - то зле. Перейти тільки на електроопалення, буду платити ті ж гроші - бо не попадатиму у пешу категорію.
    --- добавлено: 11 сен 2013 в 12:28 ---
    Як для 62 квадратів догогувато, але все ж дешевше ніж платити по 800 грн. за централізоване опалення.
    Вам повезло, зараз хочуть заборонити автономне опалення взагалі - десь бачив такі новини в неті.
     
  9. штірліц

    штірліц Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.419
    Симпатії:
    391
    Теплотворная способность кубометра газа 9,3 кВт·ч, соответственно, стоимость одного киловатта тепла (с учетом КПД котла) — примерно 72коп за 9,3 кВт·ч, по 1 категории і по 1гр,5 по второй категории
    а 9,3 кВт·ч, электричества по второй категории 34коп за кВт·ч,
    Значит 9 киловатт будет стоить 3гр 6 коп.
    где экономия

    В квартирі менше тепловтрат і менше *** возможностей*** вибору чим у власному домі
     
  10. chopser

    chopser Підмайстер

    Повідомлення:
    32
    Симпатії:
    12
    Адреса:
    Киев
    Виходить, що газом втричі дешевше ніж електроенергією? Яка тоді альтернатива? Тільки без варіантів окупності через 10-15 років...
     

Поділитися цією сторінкою