Потрібно придумати твердопаливний котел

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем штірліц, 24 лют 2013.

  1. vovazz25

    vovazz25 Майстер

    Повідомлення:
    119
    Симпатії:
    31
    Адреса:
    ямполь, винницкой обл.
    Маю ставити ТА. Я теж не розумію, Ви хочите великий теплообмінник при 75м2, но при цьому ТА не хочите. Навіщо Вам тоді великий теплообмінник?
     
  2. штірліц

    штірліц Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.419
    Симпатії:
    391
    А як викачати тепло з вогню в мене наприклад котел має 30 л а у вас 180 л в котлі 1000 л в ТА ОКЕАН води (мовчу про гроші)тай ще утепляли котел навіщо хай гріє хату меншу батарею можна поставити
    ДЕ ТУТ ЕКОНОМІЯ ЕНЕРГОЗАТРАТ
     
  3. vovazz25

    vovazz25 Майстер

    Повідомлення:
    119
    Симпатії:
    31
    Адреса:
    ямполь, винницкой обл.
    Котел в мене стоїть в котельні (там йому має бути місце, а не в хаті) тому треба утепляти. З Ваших слів в ТА немає сенсу, ніякої економії, тоді навіщо в це все вкладають такі великі гроші? У Вас все це в теорії, а люди вже випробували на практиці.
     
  4. Степанович1

    Степанович1 Бригадир

    Повідомлення:
    357
    Симпатії:
    179
    Адреса:
    Тернополь
    Не має значення скільки води в системи при правильній обвязці, довше нагріваємо- довше охолоджується.
     
  5. штірліц

    штірліц Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.419
    Симпатії:
    391
    Камін зачить в хату а котел в дровітню .Я бачив що Атмоси стоять в кухнях .Піролізний котел зробленний для непреривної роботи. НАПРИКЛАД огріває хату а зайве тепло скидає в гараж ,майстерню і.т.д.От як би котел сам запускався коли треба і виключався коли нагрілось до 22градусів тоді інша справа.А так як вгадати щоб він весь час робив і в хаті було нормально.
     
  6. Степанович1

    Степанович1 Бригадир

    Повідомлення:
    357
    Симпатії:
    179
    Адреса:
    Тернополь
    Штірліц, Вас наче підмінили:)
    Потрібен контролер з підтримкою кімнатного термостату (наприклад Комфорт 580грн) і сам термостат 250грн. І буде Вам щастя.
     
  7. vovazz25

    vovazz25 Майстер

    Повідомлення:
    119
    Симпатії:
    31
    Адреса:
    ямполь, винницкой обл.
    Для того, щоб була комфортна темп. в хаті то, вже писав, що стоять крани по типу 3-х ходового. котел працює непреривно, я в жовтні місяці як запустив, то в кінці опалювального сезону зупиню, я навіть теплообмінник чищу на працюючому котлі. Хотів теж поставити кімнатній термостат, але поки все влаштовує і так, якщо поставлю кімнатний термостат то котел дуже довгий час буде стояти в стопі.
     
  8. штірліц

    штірліц Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.419
    Симпатії:
    391
    Має значення вода в системі і дуже велике.
    НАПИКЛАД.
    Котел vovazz25 має 180літрів води зменшуємо в 10 раз буде 18 літрів мій котел має 30 літрів то же зменшуємо в 10 раз буде 3 літра розливаємо кожну ємність окремо в баняк кладемо на електроплитку (у кожної свій окремий електролічильник ) нагріваємо до 60градусів і бачимо перші втрати в кВт. Потім витримуємо 24 години 60 градусів і бачимо ще втрати в кВт.
    Є ТАКИЙ ТЕРМІН ЯК НЕЗБАЛАНСОВАНА СИСТЕМА вода,котел,радіатор.
    НАПРИКЛАД на 100 кв.м потрібно в системі 125 літрів води то нетреба туди пакувати 250 літрів .
     
  9. штірліц

    штірліц Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.419
    Симпатії:
    391
    БУДЛАСКА з цього місця детальніше( то котел дуже довгий час буде стояти в стопі.) топто ви зупиняєте котел ,1)скільки часу може тривати зупинка 2) чи легко він запускається знов 3)чи має це наслідки.
     
  10. Vorfolomey

    Vorfolomey Інженер

    Повідомлення:
    737
    Симпатії:
    836
    Адреса:
    Светловодск
    Очень интересно... К примеру, котел выдает 10 квт.ч, и дом теряет 10 квт.ч. На сколько, будет выше расход топлива, если в первом варианте, в системе 200 л воды, а во втором 700?
     
    Brovar подобається це.

Поділитися цією сторінкою