Критика по проекту мансардної зони над гаражем

Тема у розділі 'Кровля, мансарда, чердак', створена користувачем Марі, 21 лют 2013.

  1. Владимир2408

    Владимир2408 Майстер

    Повідомлення:
    59
    Симпатії:
    48
    Адреса:
    Киевская обл.
    Та, власне, ці доріжки на плані й збентежили. якщо заїзд в гараж з боку вулиці, то вхід в будинок виходить зі зворотнього боку, тобто треба обійти будинок, щоб потрапити до нього. Прохід вздовж стіни буде взимку безпечним тільки за наявності системи відтаювання водостоку. В мене на ділянці є така доріжка вздовж стіни- цю зиму трачу 1 год. двічі на тиждень на розчистку снігу, що зсувається з даху, та відбивання бурульок(((
     
  2. Марі

    Марі Стажер

    Повідомлення:
    21
    Симпатії:
    1
    в гаражн. ролетах будуть врізані двері...
     
  3. Владимир2408

    Владимир2408 Майстер

    Повідомлення:
    59
    Симпатії:
    48
    Адреса:
    Киевская обл.
    Дайте координати людини, яка вміє врізати двері в РОЛЕТНІ ворота:). Ви, схоже, вже одобрили проект загалом, тому дослухаєтесь вибірково. Справа Ваша, звісно, та будинок будують не на рік-два. Краще врахувати чужі помилки, ніж потім щось перебудовувати. І не слухайте порад типу "потім знімете ворота.. і т.п.", якщо хочете побудувати будинок і жити в ньому, а не в процесі ремонту, який можна тільки призупинити але не закінчити. Справа серйозна - краще "сім раз відмір". Всього найкращого.
     
  4. Марі

    Марі Стажер

    Повідомлення:
    21
    Симпатії:
    1
    Дякую Володимир за вашу небайдужість! Що робити "забити" на стройку і чекати манни небесної? адже місця не має на 2 будівлі
     
  5. Владимир2408

    Владимир2408 Майстер

    Повідомлення:
    59
    Симпатії:
    48
    Адреса:
    Киевская обл.
    Та ні, Ви мене не зовсім правильно зрозуміли. Я власне зовсім навіть не проти такого проекту, просто намагаюся звернути увагу на необхідність продумати зручність входу в будинок, адже це його обличчя. А ворота в гараж я-б порадив не ролетні, а щитові підйомні-в них і теплоізоляцію можна робити краще, і двері врізати, і автоматика з пультом-запросто. А ходити під стіною будинку, на яку йде скат даху, взимку небезпечно-з власних помилок.
     
    Марі подобається це.
  6. Марі

    Марі Стажер

    Повідомлення:
    21
    Симпатії:
    1
    ви тактовні і щирі приємно мати з вами мову!:vo: врахуємо ваші поради:Hi:як ще щось придумаєте дайте знати!?:bratan:
     
  7. mirock

    mirock мастер

    Повідомлення:
    4.671
    Симпатії:
    1.242
    Адреса:
    Dnepr
    Комната над гаражом всегда холоднее. У одного клиента даже потолок гаража 100 мм пенопласта сделали и все равно разница заметная, хоть он и отапливаемый.
    При таком раскладе надо делать отапливаемый гараж, что не плохо, но недешево. И конечно проблема ворот герметичных останется.
     
  8. Джульетта

    Джульетта Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    Здравствуйте! Комната над гаражом может быть летней.Летом как раз жора невыносимая.
     

Поділитися цією сторінкою