"Водограй" - біопрепарат для септиків

Тема у розділі 'Продам: Товары и материалы', створена користувачем Voyutichi, 22 чер 2009.

  1. Macintosh

    Macintosh Новачок

    Повідомлення:
    23
    Симпатії:
    4
    Re: Відповідь: Re: "Водограй" - біопрепарат для септиків..

    Пакетики разные, как за внешним видом, оформлением и, в непоследнюю очередь, за содержимым.
    У биоэнзима коричневатый порошок однородной консистенсии, без довеска инородных компонентов (сахара, комбикорма и других очень "полезных" и незаменимых для дешевого подгона объема и веса компонентов - занимающих в некоторых препаратах до 90% объема).
    Мы попробовали - пока вроди все чесно.Посмотрим.
     
  2. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: "Водограй" - біопрепарат для септиків..

    це вже обнадіює. Роки три тому я купив щось подібне, говорили - іспанське.. Може я щось не так зробив, але результату (хоч би вигляд - був) позитивного не отримав. Взагалі я маю на увазі не картонну упаковку, а запаяний блискучий пакетик - у мого водограю дуже подібний.
    Це фото з сайту біоензиму
     

    Вкладення:

  3. Macintosh

    Macintosh Новачок

    Повідомлення:
    23
    Симпатії:
    4
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: "Водограй" - біопрепарат для септиків..

    Да из далека они все одной масти (пакетики).Наверное материал упаковочного пакетика удачный-потому и используется разними производителями.
    У водограя пакетик по-моему перфорирован зигзагом по средней линии.
    У биоэнзима сделаны надрезы по краям.На моем пакетике биоэнзима была инструкция или что-то подобное на чешском языке, нанесены символы рециклации и нанесена объемная наклейка для слепых, чтоб знали, что у них в руках пакет с хим. веществом а не ,скажем, с пищевой содой.Да и материал пакетика, субъективно, у биоэнзима более надежно смотрится.Вобщем разницу видно, когда в руках держиш.Думаю, что разные у них производители, ну а если и нет, то водограй точно лайт-версия.У кого есть еще какойто опыт с биопрепаратами - пусть поделится.
     
  4. Macintosh

    Macintosh Новачок

    Повідомлення:
    23
    Симпатії:
    4
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: "Водограй" - біопрепарат для септиків..

    О испанских препаратах не слышал.Не помните название?
     
  5. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: "Водограй" - біопрепарат для септиків..

    ні, то було давно, десь прочитав в газеті адресу, поїхав. Там фірма, яка займається всім, продавала пакетики. В середині був порошок кольору кави з молоком. Забулося, фірми не памятаю, але давали на А4 інструкцію з користування, тобто препарат не був сертифікований в Україні, та і не вироблявся для України.
     
  6. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Voyutichi доброго дня, 3 місяці приблизно пройшли, є резельтат чи ні?
     
  7. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: "Водограй" - біопрепарат для септиків..

    хм.. ще не жовтень.
    Тобто ми це не користуємось ямою. Як було пів-ями води - так і є. Цього літа я робив повний ремонт кухні і ваної кімнати, каналізацією (ямою) не користувались. ТОбто ніякої хімії туди не пускали. Бактеріїї вже повинні були дуже "голосно"просити їсти. Але вода, як була каламутна - так і лишилася, рівень її не зменшився. Для ока - ніякого позитиву.
     
  8. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Re: Відповідь: "Водограй" - біопрепарат для септиків..

    - ви писали в 6_му місяці, думав шо вже шото є. Добре будем рішать де брать і по чом.
     
  9. kiev115

    kiev115 Новачок

    Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    0
    А мутную воду на бактериологический анализ не сдавали- только анализ мутной воды поставит все точки над I . Но за анализ нужно платить, а вот я не очень уверен, что Вы покупали Водограй , даже 100 гр за ту цену, которую стоит этот препарат. Может я ошибаюсь и Вы истинный микробиолог, который не считает деньги ради торжества науки.
     
  10. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: "Водограй" - біопрепарат для септиків..

    Тобто я не купував Водограй? І що таке 100 гривнів за ту ціну?
    В понеділок покажу фото останнього пакетика. Один пакетик висипав у яму зразу, над другим робив досліди (тоже пішло у ту же яму). Третій - віддав родичу - він наслухався реклами, тому і собі захотів (мене він чомусь не послухав, що це нічого не допомагає - велика сила реклами!). Я йому хотів ще і четвертий пакетик віддати - він не взяв.
     

Поділитися цією сторінкою