Бондарна справа

Тема у розділі 'Наши работы', створена користувачем gucul, 17 лют 2013.

  1. slavko.malynovsky

    slavko.malynovsky Інженер

    Повідомлення:
    685
    Симпатії:
    634
    Адреса:
    Львівщина
    Тоді може покажіть свої роботи, в своїй темі, думаю багатьом буде цікаво, я також роблю столярку.і вам доброї ночі:Hi:
     
  2. ГоСе

    ГоСе Стажер

    Повідомлення:
    10
    Симпатії:
    16
    Адреса:
    Житомирщина
    Завтра дещо сфтографую.Мені ще важко осідлати комп,багато не розумію.Дещо зараз Фото-0060.jpg Фото-0042.jpg
    --- добавлено: 18 лют 2016 у 23:49 ---
    Де можна подивитись Ваші роботи.Дякую
     
    Останнє редагування модератором: 26 лют 2016
    Олександер_1, bogdansv та slavko.malynovsky подобається це.
  3. slavko.malynovsky

    slavko.malynovsky Інженер

    Повідомлення:
    685
    Симпатії:
    634
    Адреса:
    Львівщина
    Добре, будем чекати, з компютером я також на ВИ, а мої роботи можна подивитись тут https://krainamaystriv.com/threads/23633/
     
  4. ГоСе

    ГоСе Стажер

    Повідомлення:
    10
    Симпатії:
    16
    Адреса:
    Житомирщина
    Переглядаю тему ввечері і не завжди виходить.Викладаю фото фляги ,чи як правильно назвати,я називаю баклажка.Ємність 3,5 літра, матеріал дуб,обручі оцинковка. Клепки рівноширокі поки натянув обручі так трохи попотів Фото-0080.jpg
     
    slavko.malynovsky, земляк, gucul та ще 1-му подобається це.
  5. gucul

    gucul Прораб

    Повідомлення:
    348
    Симпатії:
    451
    Адреса:
    UA Івано_Франківська обл. Гори-Карпати
    О! нашої сотні прибуло.@ГоСе, Вас часом не Віталієм звати?Чув в Житомері є такий майстер;) якістні бочки робить.
     
  6. земляк

    земляк Інженер

    Повідомлення:
    802
    Симпатії:
    867
    Адреса:
    трускавець
    А виглядають як латунні.
     
  7. ГоСе

    ГоСе Стажер

    Повідомлення:
    10
    Симпатії:
    16
    Адреса:
    Житомирщина
    Дякую що приймаете сотню,думаю не розчарую.Звати мене Сергій а проживаю в місті Л.Украінки над Случчу -Новоград-Волинський може чули.Деревом займаюсь років 40.Якось так
    --- добавлено: 20 лют 2016 у 23:25 ---
    Доброго вечора. Фотографую на телефон,камера слабенька.То освітлення лампи дало такий ефект.Мідь у нас в місті не знайти,хіба що трубу для опалення купити та розкатати
    --- добавлено: 20 лют 2016 у 23:33 ---
    А це сьогодні закінчив.Ємність 10,5 літрів,матеріал дуб,обручі нержавійка.Замовили на медовуху по ярмарках возити для дегустації Фото-0083.jpg
     
    Останнє редагування модератором: 28 лют 2016
    земляк подобається це.
  8. земляк

    земляк Інженер

    Повідомлення:
    802
    Симпатії:
    867
    Адреса:
    трускавець
    Гарні роботи.:vo:Було б чудово якби Ви зробили майстер клас по виготовленні бочки.Впевнений ,що багатьом було б цікаво.Сам пробував зробити кадку.Правда на разі на клею.:-[
     
  9. gucul

    gucul Прораб

    Повідомлення:
    348
    Симпатії:
    451
    Адреса:
    UA Івано_Франківська обл. Гори-Карпати
    @ГоСе, А справжні бочки робите?Нерж, на обручі берете смугу,чи рубаєте з листа?Чим покриваєте?
     
  10. ГоСе

    ГоСе Стажер

    Повідомлення:
    10
    Симпатії:
    16
    Адреса:
    Житомирщина
    Всім доброго вечора.Дякую за оцінку моїх робіт.Наразі майстер клас для мене поки непідйомний,немає толком чим знімати.Да ще вийде не естетично бо всі операції пристосовані під мою ліву руку.На словах можу дечого розповісти та пояснити,якщо Вам буде цікаво.Запитуйте
    --- добавлено: 21 лют 2016 у 19:11 ---
    Вітаю.Бочки,а вірніше кадки,найсправжнісінькі.Все по технології,ну майже все окрім заготовки матеріалу. Нержавіючу смугу не зустрічав рубаю з листа,10 гр один руб.Смугою купити булоб значно дешевше.Да у нас місті незавжди й лист знайдеш,відповідають-дорого,не вигідно багато привозити та й ще в асортименті.Бочки покриваю лляною олією,слава Богу ,хоч це є.Абочки для есплуатації покривати чимось іншим вважаю не можна
     
    Останнє редагування модератором: 29 лют 2016

Поділитися цією сторінкою