Моя столярна майстерня

Тема у розділі 'Инструмент и оборудование для деревообработки', створена користувачем stol1ar, 12 лют 2013.

  1. guffi

    guffi Майстер

    Повідомлення:
    191
    Симпатії:
    99
    Адреса:
    м.Дрогобич
    Ой, а я і не подумав, що мова йде про житлові приміщення.Тоді краще перебратись в гараж, підвал літню кухню...
    Ручний інструмент, заглушити тільки гострими ріжучими поверхнями.Коли затупляться ножі то збільшується звук,особливо в фуганка і фрезера.
     
    IvanSads подобається це.
  2. alexduc

    alexduc -

    Повідомлення:
    3.195
    Симпатії:
    2.255
    Адреса:
    Ровно
    Вот, там и занимаюсь. Но все равно слышно, хотя после окончания стройки, времени побольше будет. Займусь, более серьезно звукоизоляцией. Пока, только окошко и проем закладываю мин.ватой. Частично помогает...
     
  3. Alligator 31

    Alligator 31 Бригадир

    Повідомлення:
    2.444
    Симпатії:
    98
    Адреса:
    Луганск
    Ладно... где фотографии?
     
  4. stol1ar

    stol1ar Майстер

    Повідомлення:
    116
    Симпатії:
    80
    Адреса:
    Рівненська обл. Млинів
    Ось моя майстерня 001.JPG 002.JPG 003.JPG 004.JPG 001.JPG 002.JPG 003.JPG 004.JPG 005.JPG 006.JPG
     
    Блаж, Shpak, Andrii_M та 6 іншим подобається це.
  5. alexduc

    alexduc -

    Повідомлення:
    3.195
    Симпатії:
    2.255
    Адреса:
    Ровно
    Просторно. Мне пока показать нечего, можно сказать на коленке, думаю годков через три обстроюсь, катастрофически нет времени и средств. А с учетом, что столярка уже хобби, то не стоит в первоочередных планах. Фото-0043.jpg
    Когда то была мастерская на 50 кв., но уже осталось, только одна фотка.
     
    Andrii_M, pas, Alligator 31 та ще 1-му подобається це.
  6. alexduc

    alexduc -

    Повідомлення:
    3.195
    Симпатії:
    2.255
    Адреса:
    Ровно
    stol1ar, я смотрю в мастерской , что то типа УФО висит, как оно дружит с пылью. Я что, то побаивался вешать, боится данный прибор пыли. Тоже есть китайченок , хотя жрут они электричество без меры
     
  7. guffi

    guffi Майстер

    Повідомлення:
    191
    Симпатії:
    99
    Адреса:
    м.Дрогобич
    stol1ar,Дуже сподобалась циркулярка,який діаметр диску. Я також, на саморобній, використовував диск великого діаметру (350мм, у вас більше), а потім зрозумів що непотрібен такий пропил. Поміняв на 300 і значно добавилось в точності розпиловки при зменшенні шуму та вібрацій.Торцовка гарно закріплена, сам вже рік думаю,якби так закріпити.
    Рейсмус Ууух....Де ви його брали,це 63см.?
     
  8. stol1ar

    stol1ar Майстер

    Повідомлення:
    116
    Симпатії:
    80
    Адреса:
    Рівненська обл. Млинів
    Зараз стоїт 450мм. Двигун 7,5кВт.
    А рейсмус640мм залишився у спадок від колгоспу, взяв як металолом.
    --- добавлено: Mar 10, 2013 3:08 PM ---
    UFO користуюсь рідко, а перед увімкненням здуваю пил компресором.
     
    alexduc подобається це.
  9. василий123

    василий123 Майстер

    Повідомлення:
    35
    Симпатії:
    31
    Адреса:
    Львів

    Майстерня не погана ,станки окремо,робочий стіл окремо.
    Ви самі працюєте?
    Як би я мав таку майстерню за розміром я би був щасливий )))):vo:

    Я займаюсь столяркою понад 12 років,як приїхав з Португаліїї,так і рішив занятися столяркою,це в мене по спадковості, від прадіда,)) В мене майстерня займає 20 квадратів площі. :rubanok: Хотілобся більшої площі,але якось над цим не задумувався,(меньше вкусиш скоріше ковтнеш), тому що я працюю на державній роботі,так сказати раді стажу,а столярка-основний дохід.Я ,що хотів сказати. Пишете ви ,що для хорошої столярки потрібний дорогий імпортний інструмент(не все золото що блистить).Я користуюсь суто Фіолентом,і ніразу він мене не підводив , хоч запчастини все є.Головне вчасно змащувати і острити. Станки в мене всі саморобні, виставлені до міліметра.
    Якщо займатися столяркою і мати тільки ручний електроінструмент, з ним довго не протянеш.
    --- добавлено: Mar 10, 2013 6:42 PM ---

    УФО і стружка ,тирса,речі не сумісні,те саме що підпалена сигарета і відкрита каністра з бензином,в ютубі є безліч різних і безпечних буржуюк на відходах деревообробки
     
  10. василий123

    василий123 Майстер

    Повідомлення:
    35
    Симпатії:
    31
    Адреса:
    Львів
    рейсмуси сторого типу найнадіуніші
     

Поділитися цією сторінкою