Замена стекол на енергосберегающее

Тема у розділі 'Окна, двери, перегородки', створена користувачем alex1903681, 29 січ 2013.

  1. sesh_t

    sesh_t Майстер

    Повідомлення:
    145
    Симпатії:
    5
    Адреса:
    Черновцы
    Мене теж зацікавило дане питання по заміні скла але чи має хтось досвід переходу з простого на економне,бо якщо взяти наприклад утеплення стіни зовні і температура підіймається на 2-3 градуси,то заміна однокамерного на економне що нам дасть 0,5 градусів? чи ми взагалі не відчуємо різниці ,я не думаю що зменшиться кількість витрат кубів газу а гроші воно стоїть як так зрозумів немаленькі .
     
  2. Casio

    Casio Підмайстер

    Повідомлення:
    87
    Симпатії:
    20
    Адреса:
    Черкассы
    Sech-t, давайте говорити предметно, а ще краще - цифрами. Що Вас за ситуація?
     
  3. sesh_t

    sesh_t Майстер

    Повідомлення:
    145
    Симпатії:
    5
    Адреса:
    Черновцы
    Ситуація проста,є однокамерне просте скло в пластиковому вікні, яке було встановлено ще років 10 тому,якщо його замініти саме скло на еко без профіля то що зміниться,яка економія буде в плані цифр?
     
  4. Casio

    Casio Підмайстер

    Повідомлення:
    87
    Симпатії:
    20
    Адреса:
    Черкассы
    Мені більше цікавить не сам склопакет, а де він стоіть: це квартира, будинок, це вікно, лоджія чи веранда? А особливо цікаво з чого там стіни, бо якщо теплоопір Вашого вікна зараз десь 0,47, а стіни,припустім, 0,65, то при малому співвідношенні вікно/стіна, заміна склопакету змінить Вам ад нічого.
    PS: немая ніякого екоскла, є лише гола фізика теплопровідності, все інше - лохотрон, ще й, зазвичай, неосвітчених виконавців.
    З повагою.
     
  5. sesh_t

    sesh_t Майстер

    Повідомлення:
    145
    Симпатії:
    5
    Адреса:
    Черновцы
    Це квартира другий поверх південна сторона,стіна у два кірпіча.
     
  6. Casio

    Casio Підмайстер

    Повідомлення:
    87
    Симпатії:
    20
    Адреса:
    Черкассы
    Завтра дістанусь до таблиць, відпишусь.
    Взимку конденсату на вікнах немає?
     
  7. sesh_t

    sesh_t Майстер

    Повідомлення:
    145
    Симпатії:
    5
    Адреса:
    Черновцы
    Да ніби конденсату немає,є тільки коли перекриваю батарею або закриваю вентиляцію на кухні.
     
  8. Casio

    Casio Підмайстер

    Повідомлення:
    87
    Симпатії:
    20
    Адреса:
    Черкассы
    Теплопровідність Ваших стін і склопакету (якщо товщина в два кирпича - це півметра) - це співрозмірні величини, якщо поставите крутячий склопакет з енергозберігаючим напиленням та заповненням якимось газом, звісно, теплопровідність зменшить дуже, але у зв'язку з теплопровідністю стін, Ви про ефеккт не дізнаєтеся.
    А от зворотня сторона може бути наступною: Ви поставите дуже хороший склопакет з теплоопором десь 1,5, що більше теплоопору стіни, далі росіяни відмикають газ або просто визодить із строю теплотраса і в квартирі подає температура, волога активно шукає де б ій конденсуватися, оскільки це вже не буде вікно, бо воно має кращий топлоопір ніж сьіни, то вгадайте, що станеться з Вашими обоями-ремонтами-гіпсокартонами-підвісними стелями.
    Вікно в будь-якому випадку повинне хоч трохи мати менший топлоопір ніж стіни.
    Коли б моє діла, то я б, без утеплення стіни, пакет не міняв би.
    З повагою.
     
  9. sesh_t

    sesh_t Майстер

    Повідомлення:
    145
    Симпатії:
    5
    Адреса:
    Черновцы
    Дякую за пораду буду знати що немає змісту.
     
  10. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.847
    Симпатії:
    1.985
    Адреса:
    Черкассы
    На форуме ФХ была тема про то как мужик себе дом тепловизором проверял - очень всё наглядно и понятно - стёкла это наибольшая потеря тепла , не может быть чтобы 0,5м стены кирпичной выпускало больше теплла чем хороший стеклопакет.
     

Поділитися цією сторінкою