Мотоблоки - плюси і мінуси!!!

Тема у розділі 'Тракторы, мотоблоки и другая техника', створена користувачем Vudracom, 16 чер 2009.

  1. Михайло Маломитницький

    Михайло Маломитницький Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.173
    Симпатії:
    5.354
    Адреса:
    м. Миронівка Київська обл.
    Тепер трохи розвиднілось. Дякую!
     
  2. Vudracom

    Vudracom Прораб

    Повідомлення:
    1.090
    Симпатії:
    238
    Адреса:
    Львів
    Коментатор який так гарно орієнтуєтся у цінах, девайсах, ну-ну...
    upload_2016-9-6_15-45-9.png
    upload_2016-9-6_15-46-11.png
    upload_2016-9-6_15-46-47.png
    upload_2016-9-6_15-47-24.png
    а тепер читайте пост 368
    Рахуєм: мотоблок беру середнє - 20500+ плуг ПН 2 - 1170 +зчеплення універсальне - 765 + картоплекопалка дельфін - 475 +підгортач вухастий подвійний - 1345 = 24255 гр. (бля дратує коли крутять інфою)
    Якщо пошукати про олх то продають комплекти б/у причіаного, навісного і з того можна вибрати та ще й поторгуватись. Фреза і роторка дорогі погоджуюсь. 1. Яка вага аналогів китайців? 2. Який тип передачі використаний у аналогів китайців.3. Скільки верстато-годин на вироби потрачено.
    А до фрези питань після переораного поля для підготовки грядок взагалі не виникає. Під сидерати сіяти то якщо по сухій землі вам не те що фреза - рискаль в землю глибше пів штиха не залізе. Хіба тракторна :)
    Але нафіг мені когось тут переконувати і доводити щось. Ютуб в поміч. Чао.
    --- добавлено: 6 вер 2016 у 16:18 ---
    @Riba4ok1, не хрен цитати з контексту вирізати
    upload_2016-9-6_16-16-37.png

    Пост 386. Ось ціле речення: @@Михайломаломитницький, МБ моторсіч 4,05 з 2010 р+ фреза, плуг, картоплекопач, роторна косарка рідні, адаптор, підгортачі та причіп іншого виробника.
    --- добавлено: 6 вер 2016 у 16:31 ---
    Ціни на європейські мотоблоки див. наприклад тут
    http://zakazik.ua/products/motobloki/italiya.html
    http://honda-ua.com.ua/sadovo-parko...oblok-grillo-g-131ae-lombardini-3ld-510-dizel
    :bb:
     
    Останнє редагування модератором: 14 вер 2016
  3. Михайло Маломитницький

    Михайло Маломитницький Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.173
    Симпатії:
    5.354
    Адреса:
    м. Миронівка Київська обл.
    Радий, що у нас пішов процес пошуку істини! Тільки не лайтесь...
    Вчора заглядався на МБ-6, але ціни там не побачив. Думаю, що 6 "конячок"-саме те. Просто бачив, як Салют 4,5 к.с. трохи мучився при копці картоплі. Брати бензиновий чи дизель? Ще не вирішив. Порадьте з огляду на те, що в залізяках я не ковиряв з дитинства. Думаю, бензиновий буде простіший в користуванні. Часу для прийняття рішення у мене не меньше місяця. Саме пішов процес оформлення купівлі-продажі хати, тому приходиться побігати. Але вже засинаємо і просипаємось з дружиною з думками про те, де і що садити. Садочок, виноград, квіти...:-[
     
  4. Riba4ok1

    Riba4ok1 Майстер

    Повідомлення:
    100
    Симпатії:
    74
    Ну я й так казав що за Ваш МБ рідне причіпне до нього що у Вас є можна таки купити Механіку.)))
    Повільно пояснюю. Я взяв ціну на перелічені ВАМИ фрезу, роторку.... і подивився ціни НА ОФІЦІЙНОМУ САЙТІ "МОТОР СІЧ". В чому проблема у Вас? А Ви можете ліпити якихось офіційних дилерів, посилати кого завгодно на ОЛХ, чи й взагалі на смітнику щось шукати. Це така справа... Я ж і сам, наприклад, подивився що адптер на МБ коштував пару тисяч, а на Мотор Сич(до речі абсолютно непридатний для роботи) аж 8500
    12.JPG
    то я взяв і з сміття зробив собі сам, який уже получився.
    Фото0633.jpg
    Ну і так далі. Бо ми тут усі робимо щось. А людину мабуть варто було б зорієнтувати що вона матиме за свої витрачені 22, чи скільки там у Вас, тисяч купивши "голого" МБ та ще й на таку невеличку площу. Що якщо він не просто хоче деренчать у дворі то фреза яка підходить тільки до МС коштує 8000 і як вона працює на МС-4,05, а як інші фрези на МБ, то теж варто людині сказать. І що він може мати витративши ті ж 22 тисячі купивши іншого МБ, до якого він не заглядатиме не один і не п"ять років. Але якщо зваживши не просто балачки і рекламки "про лучший в мире МБ", а реальні факти ,він захоче таки МС то хай купує, хоч за 100 тисяч.
    "Ютуб в поміч" це справді прикольно, і "верстато-години". Дякую за гумор. )))
     
  5. Vudracom

    Vudracom Прораб

    Повідомлення:
    1.090
    Симпатії:
    238
    Адреса:
    Львів
    @Михайломаломитницький, бензин простіше заводити зимою при мінусі і дизельний двигун важчий що відчуєте при маневруванні по городі з начіпним, хоча лишня вага краще зчеплення з ґрунтом! Хоча дизель економічніший проте вихлоп більше смердить ніж на бензині. Вибір же за Вами.
    @Riba4ok1, шкода що свого коня залізного продав а так би міг людині запропонувати :K чогось не коментуєш виписки цитат з контексту які викривляв а натомість свій самопал рекламуєш. :-D ціни реальні в часі в кожному регіоні є офіційний диллер який їх продає через них сервіс працює. А пому вигідно той або в Запоріжжя або в Волочиськ їдуть. А на рахунок фрези робиться токарем перехідний карданчик і підєднуй іншу.
    Дааа... Троллінг це твоє! Але виснути тут і дискутувати де в дупі дно це без мене!
     
  6. Riba4ok1

    Riba4ok1 Майстер

    Повідомлення:
    100
    Симпатії:
    74
    ))) Це я радий що у Вас "садочок, виноград...." і у Вас з дружиною приємні турботи. Процеса не буде бо це було б сумно. Я цим все життя заробляв собі на хліб і практично і теоретично, а опонент свої, технічні "знання" черпав з форумів та Ютуба, що зразу видно по тому що він просто повторює рекламно-форумні нісенітниці по МС, третина ціни якого базується виключно на цих нісенітницях, а не на реальних данних того ж МС-4.05, який нещодавно "дивно" змінив цифри на "шістку".)
    Ну, я зайшов глянуть на погоду. Їду щук ганять. Доброго всім четверга.
     
  7. DINAMIT-UA

    DINAMIT-UA Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.744
    Симпатії:
    1.555
    Адреса:
    Україна
    Знайомий хоче собі взяти МТ , як помічника для сім"ї похилого віку,
    бо за мотоблоком ходити він точно не буде.
    Що йому підскажете у виборі міні трактора на участок 17 соток ?
    Знайомому показали відео із МТ "Козачок " , хто знає які в ньому плюси і мінуси ?
     
    Останнє редагування: 10 вер 2016
  8. Riba4ok1

    Riba4ok1 Майстер

    Повідомлення:
    100
    Симпатії:
    74
    :) Я можу хіба висловити свою думку і стосовно конкретних запитань про "+ чи -". Треба мати на увазі що чисто як засіб обробітку грунту, 17 соток, середній МБ буде кращим, більш універсальним і цілком посильним. Скажімо не тільки профрезерувати клаптик під цибулю чи часник, а й посадить їх. Зокрема цей тракторець не має ВОМ отже виключена фреза, насос, циркулярка і т.д. що потребує приводу. До речі саме тому, і не тільки, я раджу МБ з ремінним приводом.
    Якщо ж це планується переважно чисто для себе, "придворний" щоденний транспортний засіб то цей тракторець цілком ходячий. Орать-волочить-коткувать можна. Все можна по картоплі з міжрядом в 70 см. Однозначно двигун простіший і набагато менш потребуючий сил і часу ніж, приміром, "водянки". Як і весь тракторець.
    Потужності , теоретично, з "головою". Ланцюгова передача цілком виправдана в даному разі. Тобто звичайна саморобка і сподівання на нього повинні бути такими ж.
     
    DINAMIT-UA подобається це.
  9. Михайло Маломитницький

    Михайло Маломитницький Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.173
    Симпатії:
    5.354
    Адреса:
    м. Миронівка Київська обл.
    Хлопці! Пройшов рік, а я так і не придбав МБ. (Тимчасово-постійні фінансові труднощі) Але надія є! Можливо, цієї осені...
    Поки що запам'ятав для себе пораду однієї людини, котра роками займається цим бізнесом Вейма 1050.
    Як для гуру такий вибір?:lulka:
     
  10. serhio70

    serhio70 Інженер

    Повідомлення:
    259
    Симпатії:
    501
    В мене подібний (чи то УРАН чи то ВАРАН) років 8-9. Взимку придбав 3-ій комплект ремнів.
     

Поділитися цією сторінкою