SSD накопитель - у кого стоїть?

Тема у розділі 'Высокие технологии', створена користувачем Voyutichi, 26 січ 2013.

  1. Vovik07

    Vovik07 Прораб

    Повідомлення:
    335
    Симпатії:
    318
    Адреса:
    Львів
    Поки дочекаєтеся нових технологій , можна не знайти донора , який можливо буде потрібний.. В мене накрився 40 Гб вінчестер , які давно повимирали. А на ньому були всі фотографії. В основному в харді виходить з ладу електроника не механіка. Хіба якщо це нойтбук і він падав під час роботи. Не думаю що Ви кидали свій комп під час роботи. Можна пошукати такий самий б\у . Я думаю він буде коштувати від 50 до 100 грн. Якщо інформація для Вас важлива віддайте хард хочаб на діагностику, щоб знати що вийшло з ладу і скільки буде коштувати. Мені обійшлось за пиво:)beer. А щодо резервного копіювання то я погоджуюсь з peps08, варто зберігати на Гугл дисках. Правда там здається обмеження до 15Гб. Ще рекомендую використовувати програму Victoria для діагностики дисків , хочаб раз в пів року. Якщо поганих секторів буде багато чи ще щось ... то не варто там зберігати важливу інформацію.

    P.S Вибачте що не по темі. :Hi:Та шкода інформації:poet:яку накопичують за немалий час. Ви ж нею ділитесь з нами , ще не зовсім майстрами;)....
     
    vs220 подобається це.
  2. володя пвв

    володя пвв Стажер

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    1
    можна ще на mail.ru облоко там можна 100 Гб зберігати.
     
  3. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Vovik07,
    Це дитячий комп, що не падав ФАКТ, а ось де вона із своїми іграми лазила - питання риторичне. Злетіла прога, яка керує усім вінтом і він не впізнається.
    Вінта я знайшов і поставив іншого, але сімейні фото і відео за багато років залишилися там.
    (ВИБАЧАЮСЬ, ЩО НЕ В ТЕМУ) модери, перенесіть в відаповідну:Hi:
    Дякую!!!
     
  4. peps08

    peps08 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.525
    Симпатії:
    2.661
    Адреса:
    м. Лохвиця Полтавська обл.
    Вставлю і я свої 5 копійок:K. У мене цифровий фотоальбом ведеться з 2000 року. За цей час накопичилось близько 90 гектар інфи. І зберігаю я їх відразу на двох компах. Один домашній сервер інший настольний.
    Просто я так захопився котлом що геть вилетіло з голови що потрібно зробити копіюCherna-facepalm. Ну я не переймаюсь
    це не смертельно:vo:.
     
    Энки та malamyt подобається це.
  5. володя пвв

    володя пвв Стажер

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    1
    Тепер це не проблема є безкоштовні хмарні сервіси де можна зберігати інформацію.
     
    malamyt подобається це.
  6. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    я це "обійшов", створивши 4 аккаунти.. тепер всі фото там.. А що буде, як гугль загнеться..?
     
    Энки та malamyt подобається це.
  7. Anjey217

    Anjey217 Бригадир

    Повідомлення:
    505
    Симпатії:
    154
    Адреса:
    Чернівці
    Для фото є флікр зі 1 Тб в хмарі.
     
  8. Vovik07

    Vovik07 Прораб

    Повідомлення:
    335
    Симпатії:
    318
    Адреса:
    Львів
    У Гугля мабуть жосткі диски , жосткіші:-D.
    --- добавлено: 11 янв 2015 в 20:16 ---
    не довіряю я цим ".ru" . А особливо їхнім ставлення до особистої інформації..
     
    Останнє редагування модератором: 19 січ 2015
  9. володя пвв

    володя пвв Стажер

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    1
    я теж не довіряю свою інформацію але можна і на укр неті.
     
    Останнє редагування модератором: 19 січ 2015
  10. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Ничего.
    Интересно, сколько нужно потратить времени на просмотр 90 Гб фоток, если ещё они 10 летние, по сотне килобайт.
    У меня тоже, пару Тб на внешних, шпиндельных, дисках всего подряд насобрано. Так мало того, что я тем всем не пользуюсь, вряд ли когда-нибудь воспользуюсь, так ещё и нет времени руки не доходят проредить, поудалять, почистить..
     
    Останнє редагування: 11 січ 2015

Поділитися цією сторінкою