Навесні будуветимемо гараж ... думки з приводу ?

Тема у розділі 'Автоклуб', створена користувачем mijki, 25 січ 2013.

  1. Мирослав

    Мирослав Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.206
    Симпатії:
    4.272
    Адреса:
    м. Ужгород
    А я про що?

    Так зараз і я так думаю, але де ж була моя голова у молоді роки?

    Дуже слушна думка.
     
  2. Ahfyrtyintqy

    Ahfyrtyintqy Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.408
    Симпатії:
    1.872
    Адреса:
    Украина не Киев
    А я бы и 2 месяца не стал ждать. Снег сошёл,траншею копать,фундамент заливать,недельки 2-3 выжидаем и вперед,ложить газоблоки.
     
  3. Мирослав

    Мирослав Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.206
    Симпатії:
    4.272
    Адреса:
    м. Ужгород
    Нє, то вже дуже нескромно. Але якщо фундамент залити ранньою весною, то на кам'янистому або хоча б щільному глинистому грунті влітку вже можна і стіни звести, і перекриття залити (там треба десь місяць чекати до зняття підпорок), а до зими мати повноцінний гараж.
     
  4. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Підвал , планую робити тільки через те що в мене підйом величенький в бік дороги йде ... Просто засипати його небачу смислу , ліпше біля дороги вкопатися на метр півтора в грунт та мати потім додаткове приміщення для зберігання інструменту ітд.

    Грунт в мене тут глинистий - жовта глина . В"язка досить .

    Щоб то таке придумати щоб зберегти статику плити ? Адже в плиті буде діра ( 1 м. на 3 ) прямо посередині ( власне яма ) ...

    Двох труб , сотки , по середині( знизу ) як підпор вистачить ? Чи може яму робити не суцільну в 3 метри довжини а залишити 2 *вікна* по 1.5 метри а посередині залити * перемичку . ? Нормально буде бус в 2.5 тони по такій плиті їздити ?

    На 2 авто не бачу сенсу робити , тай місця требу було б багато, все подвір"я заслонилося б ...
     
  5. Мирослав

    Мирослав Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.206
    Симпатії:
    4.272
    Адреса:
    м. Ужгород
    mijki, зробіть цокольний поверх. Викопайте відповідну яму під всім гаражом, додатково заглибтесь у грунт для фундаменту і відлийте з бетону стіни, передбачивши і відливку якихось контрфорсів, щоб з часом боковий тиск грунту не створив Вам проблем. До речі, контрфорсами можуть бути додаткові простінки, примикаючі до сильно заглибленої стіни і направлені вздовж ями - ось Вам і додаткова розгрузка перекриття. Вхід - на ваш вибір: черз люк (чи саму яму) згорі, або з двору через двері в цоколі. Можна взагалі зробити в'їздні ворота в гараж замикаючимися наглухо з середини, а вхід зробити через двері з двору.
    Яму робіть розмірами десь як моя, інакше будете мати незручності при ремонті буса.
     
    1 людині також подобається це.
  6. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Мирослав

    "передбачивши і відливку якихось контрфорсів" :vo:


    Одного поперечного перестінку повинно б вистачити , він би й ділив підвал на 2 зони ... з армованого бетону як і всі стіни підвалу . Тоді сміло можна зробити діру в плиті на 4 метри ! І на вихід ( на сходи вниз ) діру лишити - ззаду зкраю .:vo:
     
  7. Мирослав

    Мирослав Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.206
    Симпатії:
    4.272
    Адреса:
    м. Ужгород
    А чому поперечного? хіба у Вас найвищий рівень грунту не з фронту?
     
  8. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Мирослав

    Найвищий рівень грунту з фронту проте охота тим перестінком і фундамент укріпити, від тиску грунту, і плиту перекриття "підперти" . А 2 перестінки це додаткові витрати та робота ...

    Фундамент обсипатиметься ззовні щебенем ( на 30 - 50 см.для водовідведення + дренажні труби ) + мастика і дренажний пластик .
     
  9. Мирослав

    Мирослав Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.206
    Симпатії:
    4.272
    Адреса:
    м. Ужгород
    mijki, я ж не даремно писав про контрфорс - він має бути перпендикулярним до нагруженої грунтом стіни. Краще зробіть два короткі простінки (вийдуть такі собі пенали) вздовж бічних поверхонь ями - і перекриття посилите (тут, відповідно, можна зекономити) і фронтальну (загружену) стіну фундамента підіпрете (тут витрати оправдані, пустіть на них економію з перекриття, ну і два простінки поділять навантаження, можна їх робити слабшими (тоншими чи що ...).

    Дренаж треба обов'язково (щоб грунт з часом не просідав і не "плив"), але на бокове навантаження це не дуже принципово вплине.
     
    1 людині також подобається це.
  10. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Мирослав

    :Hi:
    Діло говорите . Там того грунту буде з метер ( максимум ) але пенали то добра ідея ...
     
    1 людині також подобається це.

Поділитися цією сторінкою