Своїми руками Буржуйка своїми руками з газового баллону від semionicz

Тема у розділі 'Печи и камины', створена користувачем semionicz, 23 січ 2013.

  1. Nadine T

    Nadine T Стажер

    Повідомлення:
    26
    Симпатії:
    4
    Чтобы легче чистить трубу не сильно изменяя пока конструкцию можно просто сделать ее разборной возле зигзагов. А раз у Вас столько зигзагов, Вы можете сделать по типу байпаса усложненный дымоход с камнями для длительности нагрева (переход между двумя вариантами через шибер) Разогрели быстро, добились тяги - переключили на усиленный нагрев камней (как в сауне)
     
  2. semionicz

    semionicz Підмайстер

    Повідомлення:
    24
    Симпатії:
    71
    Виходить що саме найбільше осаду на трубі осідає під час розпалювання?
     
  3. Nadine T

    Nadine T Стажер

    Повідомлення:
    26
    Симпатії:
    4
    Сажа - не сгоревшие части топлива, что было поднято горячим воздухом. И в зависимости от вида топлива (по степени возникновения сажи) и будет у Вас либо больше, либо меньше сажи.
    А схему двойной работы дымохода Фото0076.jpg
    я предложила в ответ на сообщение
    Как только разожгли свою буржуйку - работает вертикальный дымоход до разогрева (и меньше сажи, которая будет в вертикальной трубе дожигаться либо выбрасываться). Как только буржуйка разогрелась достаточно - переключаете на усложненный дымоход, который можно обложить и камнями, что используются в банях (как аккумуляторы тепла). Тогда надолго будет сохраняться тепло.
    Но насколько шкурка стоит вычинки - решать самим
     
  4. земляк

    земляк Інженер

    Повідомлення:
    802
    Симпатії:
    867
    Адреса:
    трускавець
    Гадаю,що з такою трубою будуть проблеми.В мене була труба 120мм 7метрів вздовж стіни,десь під кутом 20 град.Пряма,без жодних поворотів.На вулиці ще 1м вертикальної.Забивалось так ,що годі було пробити.Спеціально зробив штанги з труб 1/2",на кінці стальна кругла щітка,на різьбах.Приходилось чистити не менше раз в два місяці(часом раз в місяць)-тяга падала до нуля.Зараз вимурував цегляний комин десь біля 5 метрів,поставив булер’ян.П’ятий рік не чищу комин-тяга супер.Згадую те опалення як страшний сон.:).Там не просто сажа була (воно б легко почистилось),а якась закоксована сажа.Пробував бензиною випалювати,але часом трохи вибухало(як переборщиш з бензином).Одним словом весело було.Зараз аж скучно-жодних проблем:-D
     
    С@ньок, Дед Хоттабыч та Andrii_M подобається це.
  5. земляк

    земляк Інженер

    Повідомлення:
    802
    Симпатії:
    867
    Адреса:
    трускавець
    Зараз можна й не палити;-),от як буде хоча б -15,гілочки з папером не "прокатять":).В мене була буржуйка з 800-ї труби висотою 60см.знизу цегла обмазана глиною.Гріла добре,але з булер’яном ніякого порівняння.Вечером наб’єш дров-зранку ще є грань.:vo:
     
  6. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Все воно добре, була і в мене буржуйка, спасала в свій час. Потім вживив КСТ(котел твердопаливнй іще савітського виробництва, не ахті, але дармовий) до системи опалення будинку, приладнав регулятор тяги і маю щастя. Якщо на місці, то все опалюється. А як треба на саму майстерню, то виставив темп. і забувся на годин 8. На вулиці -15, в майстерні +20(знаю, що перебор).


    Тут мене бентежить неприродня чистота, як для майстерні.(там що тільки випивають???)
     
  7. Б.А.Р

    Б.А.Р Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.549
    Симпатії:
    923
    Адреса:
    Файне місто .

    rofl
    Ні там ще і ліжечко чисте Є .
    hello
     
    Andrii_M подобається це.
  8. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    А мікро бубофаню ніхто не пробував зробити??? Є потреба, але немає часу експерементувати.
    Дякую.
     
  9. земляк

    земляк Інженер

    Повідомлення:
    802
    Симпатії:
    867
    Адреса:
    трускавець
    А як же воно буде розділятись?
     
  10. земляк

    земляк Інженер

    Повідомлення:
    802
    Симпатії:
    867
    Адреса:
    трускавець
    Я от також думаю брати повітря для печі з веранди(тепле,з під витяжної труби).Проблема в тому,що труба мусить бути розйомна-забір повітря розташований на дверцятах печі
     

Поділитися цією сторінкою