1. Голосування за кращі теми конкурсу "Зроби сам 2016" відкрито!

Поспішайте віддати голос за кращі теми, показати свої саморобки та позмагатися за цінні призи!
    На кону зварювальний апарат та фірмовий інструмент!
    Детальніше в темі: http://krainamaystriv.com/threads/25307/.

Який двухконтурний газовий котел вибрати в приватний будинок 120 м2

Тема у розділі 'Газовые котлы', створена користувачем рулик, 23 січ 2013.

1. рулик

рулик Стажер

Повідомлення:
    20
    Симпатії:
    4
    Адреса:
    хмельницкий
    Настав час робити газовий проект, а разом з ним придбання газового котла.
    Вибір між дорогим чи дешевим (4500-5500 чи 6500-8000).
    В системі будуть присутні теплі поли (кухня, санвузли). Хочеться економії, але в той же час розумію, що гроші не обманеш.

Дякую!

2. naupv

naupv Майстер

Повідомлення:
    134
    Симпатії:
    29
    Адреса:
    Киевск обл
    Re: Порадьте будь-ласка вибрати двухконтурний газовий котел? Приватний будинок 120. Дякую!

Котел нужно брать только тот, у которого есть сервис рядом, но ни в коем случае Ферроли.

3. Sergey_M

Sergey_M Адміністратор Команда форуму

Повідомлення:
    6.964
    Симпатії:
    5.526
    Адреса:
    Вінниця
    Відповідь: Який двухконтурний газовий котел вибрати в приватний будинок 120 м2

рулик, у мене двуконтурний Ваілант на 24 кВт при площі 122 м2 - за 3 роки питань немає, щоправда використовувався лише в зимовий період для опалення.

4. jury11

jury11 Підмайстер

Повідомлення:
    29
    Симпатії:
    28
    Адреса:
    Івано-Франківськ

У мене Westen energy працює сьомий рік також жодних поломок.Простий і недорогий.

5. Руслан099

Руслан099 Майстер

Повідомлення:
    724
    Симпатії:
    68
    Адреса:
    Киев
    Ferroli 24кВт
    В "среднем" варианте Протерм Рысь 24 Турбо -5750 грн (около)

6. рулик

рулик Стажер

Повідомлення:
    20
    Симпатії:
    4
    Адреса:
    хмельницкий

в магазині радять ariston clas 24 ff, а колеги радять westen qusar d 24кв або ж Saunier Duval. Що скажете?

7. naupv

naupv Майстер

Повідомлення:
    134
    Симпатії:
    29
    Адреса:
    Киевск обл
    Цена качество Беретта СИТИ.

8. А.М.

А.М. Прораб

Повідомлення:
    564
    Симпатії:
    256
    Адреса:
    Крым
    С нормальным сервисом. Дорогие котлы тоже дохнут. Найдите авторитетный сервис возле себя, у них спросите. У меня сдыхали и Аристон, и Юнкерс, только с Аристоном 2 года кишки мотали, на деньги разводили, пока умный сервисмен не попался, просто заменил плату, и проблема исчезла. А до этого поменяли деталей на стоимость платы, и ничего не улучшилось. А сервисмены Юнкерса просто приходили, ставили диагноз, меняли деталь и уходили. Все налаживалось. По правде дважды я его запорол сам. Поэтому все зависит от сервиса. Вам-то какая разница, кто владелец завода и какое название котла?

1 людині також подобається це.
  9. Micro80

Micro80 Заслужений майстер

Повідомлення:
    2.283
    Симпатії:
    2.087
    Адреса:
    Винница
    Берите Вайлант или Висман легкую б.у, если есть нормальный сервис рядом. Просты, очень гибкие в настройке, очень надежны. Конденсационный превосходит по качеству остальные. Только трубы нужно на крышу, зимой могут перемерзнуть.

10. Ромек

Ромек Новачок

Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Львів
    Всім привіт.хочу долучитися до теми.що до вибору Котла.В наш час є великий вибір ,як по якості ,так і по цінах. Я також недавно стикнувся з таким питанням,який котел кращий і недорогий,оббігрів площі 100м2.Порекомендували ROCA 24F,парапетного типу,двох контурний,простий в користуванні та і по ціні недорогий 500уе.Працює вже 4місяць без проблем.

Поділитися цією сторінкою