Карпати

Тема у розділі 'Туризм и путешествия', створена користувачем poliglot, 23 січ 2013.

  1. opastu

    opastu Інженер

    Повідомлення:
    671
    Симпатії:
    529
    Адреса:
    край Черемоша й Прута
    DSCF8270_новый размер.JPG
    На прогулянковому маршруті "Стежки Довбуша"
    DSCF8318_новый размер.JPG
    Веселка над яремчанською скелею Слон в промінні заходу сонця. Краплі води на об'єктиві :(
     
    Володимир П, Julla, Victor_1 та 4 іншим подобається це.
  2. Nitrius

    Nitrius Майстер

    Повідомлення:
    63
    Симпатії:
    28
    Адреса:
    УКРАИНА Донецкая обл
    Даа...Благодать Божа!
     
  3. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Я ось сьогодні для покращення тонусу мого організму організував собі прогулянку на велосипеді, на 40 км (в сумі у дві сторони) до вітряків, які встановили у нашій місцевості.

    Короткий фотозвіт про вітряки і місце, де вони стоять..
    01.jpg 02.jpg 03.jpg 04.jpg вхід  до першої башти1.jpg
     
  4. Бригадир

    Бригадир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    10.968
    Симпатії:
    7.147
    Адреса:
    Одесса
    @Voyutichi, а электроэнергия что бы нефть качать?:)
     
  5. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    нафту там давно качають, десь 15 помп стоїть в одному місці, а електрику роблять тому, що кредит хтось вибив.
    І вітер в цій місцевості дує постійно, якась ущелина між хребтами з західної сторони, виходить як протяг - трохи ближче в мою сторону від цього місця (10 км)стояв універсальний млин з приводом від вітру і води. Будівля млину ще стоїть, вітряка вже нема.
     
  6. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Сьогодні зранку скористався доброю погодою і прогулявся на велосипеді до нашої сонячної електростанції
    01.jpg ПАНОРАМА.jpg

    Самбірська — фотоелектрична сонячна електростанція. Розташована у селі Ралівка, Львівської області.

    У 2012 році відкрито першу чергу сонячної станції потужністю 1,1 МВт. У травні 2013 року другу чергу потужністю 2,08 МВт. Загальну потужність станції заплановано довести до 9,98 МВт у 2013 році.

    Під будівництво виділено земельну ділянку площею 22 га. Станція матиме 10 тисяч сонячних панелей. Річне виробництво електроенергії — 8,82 млн кВт-год. В результаті заміщення сонячною генерацією електроенергії в ОЕС України, що виробляється з викопних ресурсів зменшення викидів СО2 сягне 16 тис. тонн. в рік.[1]
    Самбірська сонячна станція — спільний проект української компанії «Еко-оптіма» та чеської «ТТС-енерго». Сума інвестицій становить приблизно 1,3-1,5 млн євро за один МВт потужності. На підприємстві працює 9 осіб. Середня заробітна плата становить 6 396 гривень[2]. Економічна окупність станції — 6-7 років.

     
    земляк, andrij64, Andrii_M та ще 1-му подобається це.
  7. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    поїду і я .. Сьогодні чудова погода, думаю махнути 100-120 км..
    треба наїджене і напиджене за свята спалити, щоб був порядок..:)
    --- добавлено: 14 апр 2015 в 09:26 ---
    Мені сподобалось.. :)
     
    Останнє редагування модератором: 22 кві 2015
    mijki подобається це.
  8. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Ось коротенький звіт зі сьогоднішньої великої прогулянки (80 км )
    01.jpg 02.jpg 03.jpg маршрут 14  квітня 2015.JPG
     
    Останнє редагування модератором: 15 кві 2015
    Ирина L, Володимир П, Julla та 4 іншим подобається це.
  9. FrolovaV

    FrolovaV Стажер

    Повідомлення:
    14
    Симпатії:
    4
    Я была в Славске. Очень понравилось. Большие горы всегда захватывают. Захар Беркут очень порадовал.
     
    Odissey та Voyutichi подобається це.
  10. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    У нас чудові села, а які будиночки у них!.. Цікаво їхати по селу і оглядати їх..
    Є багато закинутих, але вони старі, видно власники або вимерли, або виїхали. Але є багато нових, доглянутих будиночків з охайними подвір'ями, добротними огорожами та обробленими городами.

    Загальне враження - село таки відроджується.
    Є переселенці з Сходу України, що цікаво - вибирають будинки у найвіддаленіших кутках віддалених сіл.

    Прогулятися нашими краями, пооглядати різні господарки, спробувати зрозуміти господаря, його смаки, підглянути його індивідуальність - дуже цікава розвага для мене.
    У всі святкові вихідні стараюсь поїхати у незнайомі села, це таке відновлення фізичного і психічного здоров'я, що важко переоцінити.. Рекомендую всім, не пошкодуєте!
     
    земляк, Julla, МастерСАН та 5 іншим подобається це.

Поділитися цією сторінкою