Коефіцієнт опору теплопередачі стіни

Тема у розділі 'Звукоизоляция и теплоизоляция', створена користувачем teamo, 16 січ 2013.

  1. фон

    фон Прораб

    Повідомлення:
    814
    Симпатії:
    394
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Коефіцієнт опору теплопередачі стіни

    Необовязково примусову,достатньо простої.А ця волога яка буде в стіні у вигляді пара нетака вже й страшна.
     
  2. семен

    семен Майстер

    Повідомлення:
    140
    Симпатії:
    74
    Re: Відповідь: Re: Коефіцієнт опору теплопередачі стіни

    Не хочу посилати а просто запитаю Ви були в бані в парилкі? Якщо міркувати вашими методами то там мають бути суперсирі стіни , але ж ні вони сухі. Сотні грам води висять у м3 повітря а стіни сухі! Будь-яка суттєва кількість вологи йде разом з потоком повітря - великим обємом. Точка роси це не точка у просторі а величина температури при якій утворюється конденсат з повітря, вода переходить від газоподібної фази до рідкої. Примусова вентиляція це не складна заморочка а річ яка подає таке необхідне нам свіже повітря і при цьому не порушує наш комфорт. Якщо ваша теорія не відповідає практиці то де помилка ? Чи факти перестали бути фактами?
     
  3. Дмитрий Изоват

    Дмитрий Изоват Майстер

    Повідомлення:
    138
    Симпатії:
    47
    Адреса:
    Житомир-Киев-Днепр
    Я прикинул, что если есть возможность засыпать в вентзазор керамзит, получится (R) конструкции - 1,44, достаточно будет 50 мм. утеплителя на фасад.
     
  4. Magistr

    Magistr Підмайстер

    Повідомлення:
    35
    Симпатії:
    17
    Адреса:
    планета земля

    В самом низу сайта есть строительный калькулятор.. Очень удобная весч.
     
  5. Lolipop

    Lolipop Новачок

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Харьков
    Да, я тоже встречала такие калькуляторы, погуглите да посчитайте - так проще.
     
  6. Staratel

    Staratel Майстер

    Повідомлення:
    248
    Симпатії:
    46
    Адреса:
    Украина
    TeploRaschetRF.png TeploRaschetRF.png
    Термическое сопротивление будет 1,24.Диаграмма при +23 внутри,-20 снаружи и 30% влажности в помещении.
     

Поділитися цією сторінкою