Перепідключення твердопаливного котла

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем antonesky1, 14 січ 2013.

  1. antonesky1

    antonesky1 Новачок

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Украина
    Добрий день!

    Мене звати Анатолій.
    2 роки назад придбав твердопаливний котел Атмос (чеський) на свій особняк 240 кв.м.
    По відзивах і рекомендаціям впевнився шо котел дуже хороший і по характеристикам відповідає своїй ціні.

    Знайшов в інтернеті "перших-ліпших" монтажників, звязався з ними, зустрілись.
    "Майстри" запевнили мене, що все зроблять на УРА і проблем з тим ділом в мене не буде.
    За 2 дня все було готово. Запустили котел, так-сяк пояснили що і як робити, забрали свої "чесно" зароблені гроші і поїхали.

    З часом я зрозумів що тут щось не то. Чому? Дрова я закидував раз 6 на добу!!! Котел почав забиватися смолами, з димоходу валило так, як з АЕС якоїсь.. :mad: ... я собі це не так на початку представляв. Подзвонив до тих "спеців" - обіцяли приїхати, день чекав 2-й, 5-й, 10-й і т.д. Одним словом пропали ті "профі"...

    Жінка і теща доїдали мені мозок. Почав шукати інших, але з обережністю! Надибав наодин сайт читав цілий день їхні статті, рекомендації, відгуки та ціни (до речі котли в них дешевші) позвонив і домовився про зустріч. На другий ранок вони вже були в мене в котельні і перших 15-20 хв. були в ступорі, мол як так? Що за розумники підключали? Потім показали, намалювали схему і по хлопськи пояснили що і як має бути. І що ще потрібно (бо було явно не все). В цей же день скинули список і ціни комплектуючих. Ще через день були їхні монтажники, які не "курили пів дня і не думали як би то в магазин зганяти за 0.5", а працювали з ранку і до пізньої ночі, зробили все чисто і акуратно, детально роз'яснили мені від а до я, намалювали схему, короче по полочкам розклали і розжували все повністю.

    Запустили котельню. Люди повірте - це небо і земля!!! Котел горить "як книжка пише", забув коли останній раз котел чистив)) подвійна економія дров! Час від часу дзвоню по дрібницях запитую - відповідають завжди і пояснюють) одним словом задоволений на всі 100! Навіть теща вже знає як тим всім користуватись. :D Так що люди, подумайте добре перед тим як встановлювати котел чи будь-яку опалювальну техніку - не ставайте на граблі, на які колись став я! Мало зараз людей які відповідають за свої слова, але такі є - повірте. Довіртесь професіоналам!!! Дуже дякую їм, і менеджерам і відділу продаж, а особливо монтажникам, тепер раджу їх всім знайомим! Це не реклама і не замануха. Я просто висловив те що наболіло та власну думку…
     
  2. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Перепідключення твердопаливного котла

    antonesky1, я читав такий же текст декілька днів на нашому форумі. Дивно, що це у вас перше повідомлення.
     
  3. antonesky1

    antonesky1 Новачок

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Украина
    Що дивного? Просто попереднє повідомлення стерли...чомусь
     
  4. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    в попередньому тексті ви вказали фірму,яку рекламували.такий же текст закинули на інший форум.
     

Поділитися цією сторінкою