Шумоізоляція міжповерхового перекриття

Тема у розділі 'Стены, фасады и перекрытия', створена користувачем maxim07, 11 січ 2013.

  1. Adrenalin23

    Adrenalin23 Майстер

    Повідомлення:
    143
    Симпатії:
    31
    Адреса:
    Дрогобич
    Значить так:

    Сама крута звукойзоляція це плаваюча підлога. Тобто плотна мінвата 10-15 см, зверху вже підлога, яка не перемикається зі стінами.

    Менш крута ізоляція - підвісна стеля з плотною (Роктон Роквул) мінватою 50мм. 2 шара гіпсокартона(в розбіжку), мінвата висить на шнурках і плотно прилягає одна до одної. Між профілями і гіпроком вспінений поліетилен. Між стіною і профілями дверний ущільнювач. профілі плотно, кожні 40 см якщо в поперек гіпрока.

    це якщо дешево... Якщо фінанси позволяють то ставити на фірмові звукоізолюючі підвіси. Сайт акустік юей здається (не реклама). Можна робити звукоізолюючі підвіси самому. Якщо є час можна бавитись.. можу фотку показати саморобки..

    Стеля опуститься на 8-9см. шо є зовсім небагато в зрівнянні з звичайною підвісною стелею.

    Плаваюча підлого добре ізолює весь спектр звукових коливань.

    Підвісна стеля слабо звукоізолює низькі часоти(ходьба), добре ізолює середні(голос) і високі(музика) частоти.
    +50 мм мінвати + до ізоляції середніх і високих частот + до товщини стелі.

    Точкові світильники - мінус до звукоізоляції.
     
    Букет подобається це.
  2. Букет

    Букет Підмайстер

    Повідомлення:
    30
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Львов
    можу фотку показати саморобки..

    Покажіть будь ласка фото! А ще мене цікавить найоптимальніший варіант деревяного перекриття між поверхами.Яка послідовність? Є лаги(30Х20). Знизу пригвинчена саморізами дошка товщиною 30 мм. А що далі що по слоях? Паро... Гідро ... тепло... звуко... верхня підлога. Що і як ставити не знаю. Допоможіть. Може є які малюнки, креслення, фото. А як на рахунок керамзиту між поверхами?
     
  3. Adrenalin23

    Adrenalin23 Майстер

    Повідомлення:
    143
    Симпатії:
    31
    Адреса:
    Дрогобич
    нуууу буде тепло.. але ніфіга не звукоізольовано.. та й теплоізоляція від 300мм керамзиту того...:)

    я б зробив:
    з верху плаваючу бетонну підлогу, знизу подвійний гісокартон з мінватою..
     
  4. opastu

    opastu Інженер

    Повідомлення:
    671
    Симпатії:
    529
    Адреса:
    край Черемоша й Прута
    Я б робив так: по дошці пароізоляцію, або пергамін - шар піску 5-8 см- по балках лаги на ППР прокладках-по лагах підлога (25+чистова або зразу 37 чистової). Підлога до стін не доходить ~1 см, щілина закривається плінтусом.

    Знизу: або штукатурка по драниці або підвісний гіпсокартон.
     
  5. Adrenalin23

    Adrenalin23 Майстер

    Повідомлення:
    143
    Симпатії:
    31
    Адреса:
    Дрогобич
    Шар піску між балками?
    ППР прокладка?
    Як бути з "диханням" лаг?
    --- добавлено: Feb 24, 2013 10:24 AM ---
    якщо штукатурка по драниці то я б: замість піску залив 30-40мм стяжки(вона плотніша від піска, голс буже різати краще!), поклав би мінвату Роквул Роктон, а потім вже плаваючу підлогу.

    А якщо буде гіпсокартон то можна пісок між балками, а мінвату в гіпсокартон.
    --- добавлено: Feb 24, 2013 10:30 AM ---
    А можна і перше, і друге...Crazy
    звукоізоляція то не дешева штука, але жити з зоопарком над головою не хочеться
    --- добавлено: Feb 24, 2013 10:35 AM ---
    Я тут помилився.. Я мав на увазі віброізолюючі підвіси.
     
  6. opastu

    opastu Інженер

    Повідомлення:
    671
    Симпатії:
    529
    Адреса:
    край Черемоша й Прута
    Шар піску між балками? - так
    ППР прокладка? - в місці опирання лаги на балку перекриття
    Як бути з "диханням" лаг? - хай собі дихають - волога переноситься переважно торцями деревяних конструкцій+площина підлоги працюватиме як насос
     
  7. Adrenalin23

    Adrenalin23 Майстер

    Повідомлення:
    143
    Симпатії:
    31
    Адреса:
    Дрогобич
    • поясніть будь-ласка що за ППР прокладка?
     
  8. opastu

    opastu Інженер

    Повідомлення:
    671
    Симпатії:
    529
    Адреса:
    край Черемоша й Прута
    Вспінений пружний синтетичний матеріал з закритими порами - щось на зразок підкладки під ламінат але жорсткіший і дещо товщий.
     
    Adrenalin23 подобається це.
  9. Adrenalin23

    Adrenalin23 Майстер

    Повідомлення:
    143
    Симпатії:
    31
    Адреса:
    Дрогобич
    І яка його товщина?? Ви ж розумієте що передача низькочасточного удару (тупіт) умісна при даній конструкції. Без плаваючої підлоги не обійтися..
     
  10. opastu

    opastu Інженер

    Повідомлення:
    671
    Симпатії:
    529
    Адреса:
    край Черемоша й Прута
    Тут мова йде про структурний шум - товщина 4-8 мм без навантаження, при навантаженні підлогою 2-4. Щит підлоги вільно лежить на них (лаги до балок не прибиваються). Низькочастотний шум повинен різатися піщаною засипкою, або як Ваш варіант - стяжкою, або навіть глиняним розчином.
     

Поділитися цією сторінкою