Перепланировка дома - как сделать правильно?

Тема у розділі 'Проекты домов и коттеджей', створена користувачем Palslavvv, 9 січ 2013.

  1. electrabud

    electrabud Стажер

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    Львов
    Ось і у мене так получається.Цілий робочий рік збираю, а у відпустку трачу. І якось само собою виходить, що робиться те, що зараз найбільш раціонально робити і по грошах і по планах. В рік, коли не було коштів збудувала тільки новий туалет, а в наступний вистачило і на відмостку і на сайдинг. А цього літа оштукатурила 2 кімнати і підлогу поклала. Влітку вже можна і переночувати. Ремонтую сільську дерев. хату 60-х років.
     
    Кремень подобається це.
  2. vaska

    vaska оптимистка

    Повідомлення:
    1.722
    Симпатії:
    409
    Адреса:
    Ильичевск
    Если вы или ваши дети (в будущем) не собираетесь его продавать, то можно и не переоформлять.
     
  3. captain Grey

    captain Grey Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.733
    Симпатії:
    3.821
    Адреса:
    Суми, Україна
    ... а потім нарватись на аферистів, які переоформлять на "кого треба"!
    Дуже не корисна порада! Маю досвід по таким справам, дуже тяжко, а інколи і неможливо, доказати в суді право власності.
     
    Snussik подобається це.
  4. vaska

    vaska оптимистка

    Повідомлення:
    1.722
    Симпатії:
    409
    Адреса:
    Ильичевск
    Я так поняла, что документ на владение уже есть. Или я не права?
     
  5. Palslavvv

    Palslavvv Підмайстер

    Повідомлення:
    53
    Симпатії:
    24
    Адреса:
    Ukraine
  6. mvt

    mvt Стажер

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    Київ
    Докумнт на володіння даного об"єкту у вас є, але:
    "5.133. Здійснення будівельних робіт на об'єктах
    містобудування без дозволу на виконання будівельних робіт, або без
    належно затвердженого проекту, або з істотними відхиленнями від
    нього, або з грубим порушеннями державних будівельних норм і
    правил, або без його перереєстрації, а також здійснення не
    зазначених у дозволі будівельних робіт вважається самовільним
    будівництвом і тягне за собою відповідальність згідно з
    законодавством."
    Отримати самотужки дозвіл на викинання будівельних робіт ви навряд чи зможете.
    Існує багато приватних контор при будівельно-архітектурних інспекциях, які за певну суму
    оформлять дозвіл. З власного досвіду: за оформлення переобладнання горища в мансардне
    приміщення площею 35 кв.м. просили 8 000 грн. ( 2000 грн офіційно за роботу і 6000 неофіційно
    для хабарів інспекторам будівельно- архітектурної інспекції). Є інший шлях. Робите реконструкцію,
    потім через ці ж приватні контори оформляєте самовільне будівництво. Ціна питання такаж сама.
    Це було в 2012 році, а зараз ціни вже мабуть зросли до 12000 грн. Життя довге, і може виникнути ситуация, коли треба буде продати будинок. От тоді ціна питання зросте в декілька разів.
    Я і сам не знаю, як краще вдіяти.
     
    Palslavvv та captain Grey подобається це.
  7. serdge_06_1980

    serdge_06_1980 Стажер

    Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    1
    Да в наше время с этим шутить нельзя надо оформлять все до последней бумажки, а то потом заберут и не подавятся.
     
  8. Palslavvv

    Palslavvv Підмайстер

    Повідомлення:
    53
    Симпатії:
    24
    Адреса:
    Ukraine
    C бумагами понятно. На стращалиO=-.
    Будем разбираться, когда утвердим окончательный вариант перепланировки.
    Хотелось бы все таки вернутся к вопросу самой перепланировки, а не документального её (перепланировки) оформления.
    Выкладываю на ваше рассмотрение, обсуждение варианты которые предложил мне Владимир К, за что огромная ему благодарность. Владимир подошел к этому вопросу творчески и со знанием дела.
    Вариантов было много, выкладываю самые интересные...
    3-77.jpg

    6-5.jpg

    6+92.jpg
     
  9. Palslavvv

    Palslavvv Підмайстер

    Повідомлення:
    53
    Симпатії:
    24
    Адреса:
    Ukraine
    Напомню, что вопрос стоял с перепланировкой дома хаотической застройки на двух хозяев.
    В начале мы имеем первый этаж полностью, и имеется подобие второго над частью дома (видно на фото в начале темы).

    1-3.jpg
     
  10. captain Grey

    captain Grey Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.733
    Симпатії:
    3.821
    Адреса:
    Суми, Україна
    Вже не пам'ятаю, може писав раніше, але повторюю - пропоную знести(хоча б віртуально) всі простінки та перегородки і вже після цього спробувати скомпонувати щось... Це Моя Власна Думка ЦМВД.:)
     

Поділитися цією сторінкою